דף הבית / זוית מיוחדת / אריכות חיים

אריכות חיים

 אריכות חיים – ניצולה היעיל והמלצות לשעת הצורך

 אריכות חיים משמעה, שתוחלת​ החיים עולה ויותר אנשים מגיעים לגיל שפעם נחשב מופלג. יש יותר אזרחים בני 90 ומעלה שעדיין נהנים וחוגגים. אך עם ההתקדמות בגיל, נפוצים יותר ויותר מקרים הדורשים סיעוד, מטפל צמוד ועוד. לאנשים שכן עשו ביטוחים סיעודיים, מבעוד מועד, ומגיעים לצורך האמתי ותובעים את הביטוח, נכונה לפעמים אכזבה. עורך דין  גלעד רמתי – מומחה לתביעות סיעוד נגד חברות הביטוח. גלעד, מרצה בהתנדבות בפני אוכלוסיית הגיל השלישיי  ומלמד כיצד להגיש בקשה לגמלת סיעוד מחברות הביטוח ורואה בזה שליחות של ממש. מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח בלשכת עורכי הדין, בעל השכלה אקדמית (BA בביטוח) בתחום הביטוח, בנוסף להיותי עורך דין. עו"ד גלעד רמתי מעניק שירות בכל רחבי הארץ. לחצו על הלוגו או הקישור (שלמטה), ותמצאו עוד מידע רב וחיוני .

 

אליהו ענבים – לאריכות ימים ושנים יש כמה דרכים. צפו בסרטון וראו דרך מיוחדת שהביאה חקלאי בן 83 להרגיש טוב, בריא וחזק. זו אחת הדרכים לאיכות חיים במיטבה.

 

 

אתר של יעקב בן שאול מחבר הספר מגה חיים:

  סימניה – תקציר הספר "מגה חיים" ואפשרות רכישה.

 

 

 

 

 

 

  יעקב בן- שאול על הרעיון של מגה חיים – ראיון עם ירון לונדון – בסרטון למטה.

  יעקב בן שאול בערוץ 10 שיחה עם שירה פליקס.

 

  מה אומרת ג'יין פונדה על אריכות חיים – בדור הזה נוספו 30 שנים לתוחלת החיים והשנים הללו אינן מהוות רק הערת שוליים או פתולוגיה. במסגרת TEDxWomen, שואלת ג'יין פונדה כיצד עלינו לחשוב על השלב החדש הזה בחיים שלנו.

 

 


  
הספר החדש – "לזרוס לונג בן 213 " פרטים על הספר ועל המחבר – באתר "מגפון" – ניתן לעצור את הזיקנה מחקרי הזיקנה העכשוויים, לצד פריצות דרך ביוטכנולוגיות עדכניות, מערערים את התפיסה כי הזיקנה היא תהליך בלתי נמנע ומציבים את העולם המערבי במרחק נגיעה מקפיצה משמעותית בתוחלת החיים.

בידקו גם

עוד כוכבים

    הדף של ד"ר עינת ברגר – אימון אישי – כמאמנת אישית אני משלבת בתהליך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *