דף הבית / זוית מיוחדת / עוד כוכבים

עוד כוכבים

 

 

ד"ר עינת ברגר

הדף של ד"ר עינת ברגר – אימון אישי – כמאמנת אישית אני משלבת בתהליך האימון את הידע הניסיון הרב שצברתי, תוך שילוב גישות של אימון קוגנטיבי-התנהגותי, משוב ביולוגי-ביופידבק, Mindfulness, גישת "אימון ממוקד תוצאות" ואימון לבעלי ADHD-מבוגרים.

 

 


אתר הפנג שואי של מאי – הפעם ישנם כמה דברים מעניינים על דלת הכניסה לבית. הכול בליווי דוגמאות ותמונות וישנה אפשרות להירשם כדי לקבל ממאי טיפים באופן שוטף.

 

 

האתר של ברכה
מזמין לאימון אישי ושואל שתי שאלות חשובות:
האם גם אתה כעוף הפניקס שקם לתחייה, תרצה להתחיל במשהו חדשמהי המשמעות שלך? אמצע החיים זו הזדמנות חדשה בחייך – כדאי להיכנס לאתר.

 

באתר של יורם גני תוכלו לקרוא וללמוד אודות תורת הביורגונומי, באמצעותה אני מסייע מזה שנים רבות לריפוי מגוון בעיות בריאותיות החל מטיפול בסוגי כאב שונים ועד התמודדות טובה עם מחלות כרוניות קשות. יורם גני, מרפא בשיטת הביורגונומי, אותה למדלפני כ-15 שנים אצל רפי רוזן, אבי שיטה זו, ומאז עוסק בריפוי והעברת סדנאות בתחום. בעזרת הנושאים השונים באתר אנסה להסביר מהי שיטת ריפוי זו, שבעיניי היא שיטה מופלאה ואולי המופלאה ביותר. מכאן אפתח לכם צוהר ואנסה להבהיר את הצהרתי היומרנית הזו ובסופו של דבר לגרום לכל אחד ואחת מכם להבין את נפלאות השיטה.

 

בידקו גם

מכללת רטר – NLP

מכללת רטר – NLP דמיון מודרך אחת האפשרויות המעניינות לאנשים היוצאים לפנסיה היא ללמוד משהו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *