דף הבית / אסף פולינובסקי – ייעוץ פיננסי לאזרחים וותיקים

אסף פולינובסקי – ייעוץ פיננסי לאזרחים וותיקים

באנר גריינפילד
אסף פולינובסקי

האם תרצו לקבל ייעוץ חינם בנושאים פיננסיים לאזרחים וותיקים?

 תקנה 125' – לפקודת מס הכנסה – לאזרחים ותיקים!

האם הגעת לגיל הפרישה? מס הכנסה מאפשר לך לקבל פטור על רווחים בשוק ההון תוכנית ההשקעה השונות הקיימות בשוק, מאפשרות לך לנהל את כספך בשוק ההון על פלטפורמה ייחודית של פוליסת ביטוח,נזילות בכל עת וללא מרכיב ביטוחי, אך בנוסף ליתרונות המובהקים קיים יתרון מהותי נוסף, ממנו נהנים משקיעים שהגיעו לגיל הפרישה והוא פטור ממס רווחי הון.(עד תקרה) – לא כולם מכירים הטבה זו שקיימת תחת תקנה 125 ד' לפקודת מס הכנסה!

אם את/אתה בני 69 ומעלה, הטבה זו הינה פיספוס שלכם אם לא תהנו ממנה!

האם מעניין אותך לדעת יותר על הטבות שונות שיש היום לאזרחים וותיקים?

רוצה לדעת איך לנהל ביעילות את החשבונות וההשקעות שלך?

מעוניינים בהשקעות מותאמות אישית?

רבים מהאזרחים הוותיקים הצליחו לחסוך סכום כלשהו או קבלו זכויות שונות עם היציאה לגמלאות. עד עתה עבדנו עבור הכסף, האם לא הגיע הזמן שהכסף יעבוד קצת וייתן תשואה סבירה? לכל אחד בכל גיל ניתן להתאים השקעות המותאמות לצרכיו ותכניותיו בעתיד.

בפורטל "מעגלי החיים +60" יצרנו קשר עם מומחה שעבד שנים בהשקעות ואם תרצו בפגישה אחד על אחד הניתנת חינם יוכל לאפיין את הצרכים שלכם, יקבע יחד אתכם מדיניות השקעה ויעמוד על המקח עם אותן חברות לקבלת דמי הניהול ההוגנים ביות. לאורך כל תהליך הייעוץ הדגש הוא על השקעות סולידיות מניבות.

מצאנו כי הבעיות המעסיקות את האנשים בגיל השלישי מבחינת החסכונות שלהם, איך לנהל אותם? איך לדעת היכן כדאי להפקיד? איך לדעת מהן הזכויות של פנסיונרים? מהם דמי הניהול וכיצד להקטין אותם? האם ואיך ניתן להגיע לתשואות גבוהות וסולידיות?

האם תרצו לעשות סדר בביטוחים השונים?

למי אין היום ביטוח כזה או אחר בחברה אחת או יותר. היום , יותר מתמיד , יש לבדוק האם רמת הכיסוי שרכשתם הינה המיטבית ואם יש לכם מספר ביטוחים – אולי אתם משלמים כפול על אותו ביטוח!!! אולי יש ביטוחים שמתקזזים?

חשוב להחליט ולעשות סדר בביטוחים – לבדוק אם יש כפילויות? אם יהיו בעתיד קיזוזים?

הידעתם מדוע חשוב לעשות סדר בביטוחים ? ראשית יש להבין כי הביטוחים מכסים תחומים רבים בחיינו: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח בית ורכוש, ביטוח רכב וכמובן גם ביטוחי חו”ל. נושא הביטוחים מהווה חלק חשוב מההתנהלות הכלכלית בכל גיל. בגיל השלישי אנחנו מגיעים למצב של צבירת ביטוחים, חוסר או עודף.

אנשים שישבו ונעזרו ולמדו איך ניתן לבדוק כפילויות וקיזוזים בביטוחים ראו שניתן לחסוך שם הרבה כסף וגם להפיק מהביטוחים יותר.

רוצה לדעת לבדוק כפילויות וקיזוזים ולחסוך כסף?

האם תרצו לדעת יותר על התנאים המיוחדים לכם? רוצים הסבר אישי בנושא ייעוץ פיננסי מותאם לגיל +60

על נושא תיקון 190 לגבי קצבה מוכרת – שמעתם?

חשוב להכיר קודם את הזכויות המיוחדות של אזרחים וותיקים. האם אתם יודעים מהו תיקון 190? האם אתם רוצים לדעת כיצד זה יכול להועיל לכם? קראו את המידע הבסיסי על התנאים המיוחדים כאן למטה.  

תנאים מצטברים למשיכה

גיל 60 לפחות – קבלה בפועל של קצבת מינימום ( 4,300 ₪ בשנת 2015 ) מהמוצרים הפנסיוניים האחרים

יתרונות מיסוי

  • משיכה הונית: חייבת במס נומינלי בשיעור 15% על הרווחים (לעומת 25% ריאלי באפיקים אחרים)
  • משיכה כקצבה: פטור ממס ללא תקרה – הן על הקרן והן על הרווחים גובה הקצבה –  בהתאם למסלול הקצבה שנבחר ולפי המקדם במועד העברת הכספים לקצבה.

 מוטבים

פטירה של העמית לפני גיל 75 –  הקרן והרווחים עוברים למוטבים בפטור מלא מתשלום מס. פטירה של העמית אחרי גיל 75 – משיכה חד פעמית ע"י המוטבים- 15% מס נומינלי על הרווחים(ממועד ההפקדה של המוריש)

באנר גריינפילד
close