אופנה והרגשה טובה בכל גיל

אופנה והרגשה טובה בכל גיל

אופנה, הרגשה טובה ושביעות רצון בכל גיל

כולנו יודעים כי אין תחליף לרושם הראשון שאנחנו עושים. לכן, להיות אופנתית ומטופחת חשוב בכל גיל. בגדים יפים ונוחים המאפשרים הרגשה טובה משפיעים עלינו גם פנימה. דימוי עצמי גבוה מעלה את שביעות הרצון וההרגשה הטובה. מחקרים שעסקו באיכות חיים מצאו קשר בין הדימוי העצמי ושביעות הרצון הכללית. 

רבות הנשים אשר בגיל השלישי, משתחררות מתכתיבי האופנה ומתלבשות “לפי הגיל” אך בעצם בכך נוצרת אופנה חדשה, אישית  יותר. כפי שאומרים “לטעם אין גיל”. באינטרנט ניתן כבר למצוא לא מעט סטייליסטיות המגדירות עצמן  כמתמחות לגיל השלישי. התופעה של תצוגות אופנה מיוחדות בבתי דיור מוגן ובמועדונים לגיל השלישי הולכת ומתפשטת.

באינטרנט ניתן כבר למצוא לא מעט סטייליסטיות המגדירות עצמן  כמתמחות לגיל השלישי.

אופנה וטיפוח קשורים ולכן, גם נושא הטיפוח מקבל לאחרונה דחיפה כלפי מעלה, לעשור השביעי והשמיני של החיים. מגיע שלב בו כבר לא מתחשבים בטרנדים המשתנים וחושבים יותר על נוחיות והתאמה אישית.

הופעה מוקפדת ביציאה לאירוע, לבילוי ואפילו סתם לקניות, חשובה לנשים בגיל השלישי. מחקרים חדשים מצאו כי חל שינוי לטובה גם אצל הגברים בני הגיל השלישי. גם הם מקפידים קצת יותר על הופעה מסודרת ונוחה.

כאשר עוסקים באופנה, כוללים בכך לא רק לבוש אלא גם הנעלה. נושא הנעלים הנוחות עולה בחשיבותו עם העלייה בגיל. לצד חשיבות המראה המכובד הנעול היטב, עולה חשיבות ההתאמה והנוחות המרבית. כאשר יש בעיות אורתופדיות, ויש כאלה עם העלייה בגיל, כבר לא מתפשרים כלל על נוחיות ויצרני האופנה, אלה של הלבוש ובמיוחד אלה של ההנעלה לומדים לשלב את שני ההיבטים.

אופנה בגיל השלשיצילומי האופנה עדיין מציגים תמיד צעירות ויפות אך לאט לאט ובצעד בטוח, מגלים יצרני האופנה כי קיים קהל יעד איכותי וגדול שיש לו המשאבים והרצון לרכוש אופנה מותאמת אליו. שוחרות האופנה של הגיל השלישי יוצאות מהארון.

כתבה חדשה בעיתון “הארץ” מספרת על גילויים של אופנה מטופחת וסגנונות לבוש מרשימות נראה ברחובות בישראל. זהו שנאמר, גם בתחום האופנה והלבוש, משתבחים עם הגיל.

close

בידקו גם

פתאום זה הגיע מחשבות על גיל 70 80 ויותר

פתאום זה הגיע, מחשבות על גיל 70, 80 ויותר

פתאום זה הגיע, מחשבות על גיל 70, 80 ויותר במסגרת פוסט אורח בבלוג החלטתי הפעם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *