ספירלת מעגלי החיים +60

הבלוג שלנו – בלוג עם דיאלוג

פתיחה מזמינה לדיאלוג

הולך ומתפתח כאן בלוג שבועי כי נוכחנו שהניוזלטר החודשי אינו מספיק לעקוב וגם לתת מענה לצרכים ולבקשות העולים מקהל היעד שלנו בני הגיל השלישי או כפי שקוראים לנו – גיל הזהב.
המטרה המרכזית בפורטל כולו היא לעורר ולידע את בני הגיל השלישי, לגבי הזכויות שלנו כאזרחים וותיקים ולהעלות למודעות את האפשרויות שיש לנו להתפתח ולהתקדם בהיבטים השונים. הבלוג המעורר לפעולה הוא בעצם בלוג רפלקטיבי, בו ניתנת אפשרות לכם ולנו לחשוב מחדש על מה שבצענו וקידמנו ולבדוק אותו בשיתוף אנשים נוספים. נרכז כאן מאמרים קצרים בתוספת קישור מוביל שלנו ושל מפרסמים פעילים הרוצים לקדם את העסק שלהם בעזרת תוכן מרתק כדי לקבל תגובות ולהגיע לתובנות חדשות. אנחנו נותנים את התשתיות והבמה – אתם מוזמנים להפיק את המקסימום.
אולי כאן המקום לספר בקצרה על עצמי – שמי אלקה יפה, אני חברת קיבוץ אלונים ויש לנו, לי ולבעלי התומך, חמישה ילדים, 4 בנות ובן אחד. לאחר 35 שנה בהוראה וחינוך בכל החטיבות ו- 23 שנים בהכשרת מורים ובעצמת מורים בתקופת הסטאז', יצאתי לגמלאות והתחלתי לרכז מידע המעניין את הגיל השלישי. התמחותי בייעוץ, העצמה ושיפור איכות החיים בגיל המבוגר, הביאה אותי לרעיון הפורטל "מעגלי החיים 60" יזמתי, בניתי וקידמתי והצטרפתי ל- BIZ כי העסק והפורטל המפעיל אותו פותח בקרוב חנות המותאמת לצרכים של הגיל השלישי. אנחנו מחכים לפנייה מכל העסקים הרוצים לתת שירות או למכור מוצר לבני הגיל השלישי ליצור קשר ישיר בטלפון אלי כדי לשוחח על שיתופי פעולה אפשריים. בפורטל הזה לא מוכרים שום דבר מעבר למידע. אתם מוזמנים להציע בו את מה שאתם עושים ואוהבים.

בידקו גם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם   הנושא של הנהגת שעון קיץ ושעון חורף עלה כמה …

תפריט נגישות