דף הבית / בלוג / יריד אונליין למוצרים ושירותים  – ירוק לבן
יריד אונליין למוצרים ושירותים ירוק לבן

יריד אונליין למוצרים ושירותים  – ירוק לבן

יריד אונליין למוצרים ושירותים  – ירוק לבן

המשמעות של חיים בעולם דיגיטלי עולה מדי פעם דרגה ואנחנו מאמצים הרגלים חדשים. הפעם נעסוק בשתי פעילויות שהיו תמיד נפרדות ולאחרונה הולכות ומשתלבות אחת בשנייה.

אנחנו מכירים שווקים וירידים מסוגים שונים, במקומות כמו קניונים, מתנסים, שטחים פתוחים ועוד. לרוב מדובר בירידים ססגוניים שיש בהם התכנסות של יום או כמה ימים, דוכנים, שולחנות, הצעות וכל מיני כיבוד, אכילה ושתיה. ירידים כאלה מתארגנים סביב חגים, עונות שנה, יריד איכרים ואומנים ירידי עתיקות בשבתות ועוד.

מצד שני, אנחנו מכירים את הטרנד הנפוץ, במיוחד אצל הדור הצעיר, של קניות מהירות יעילות וטובות דרך רשת האינטרנט. הפעם אני רוצה לספר לכם על שילוב מעניין בין שתי אפשרויות אלה של רכישת מוצרים או שירותים. ארבע מועצות אזוריות בעמקים החליטו להפעיל לקראת ראש השנה יריד אונליין – יריד ירוק לבן.

ביריד אונליין ניתנת הזדמנות לחשוף את העסקים הקיימים באזור לעשרות אלפי גולשים ברשת ותושבים מהאזור וגם להגדיל מכירות – יריד אונליין  לעסקים מקומיים. כל עסק המשתתף ביריד, התבקש לתת הטבה מיוחדת לתקופת היריד. כל ההטבות יופיעו באתר ייעודי במשך שבוע ותופץ בתקציבי ענק במדיה החברתית ובערוצים רבים אחרים. כל הקשרים, המוניטין והידע של מעברים בעמק של המועצות האזוריות נרתמים להגדלת הפעילות העסקית במשך שבוע היריד.

יריד ירוק לבן אונלייןהיריד מתחיל ב- 22.9.19 ואפשר עדיין להירשם אליו בקישור כאן.

בפסקאות הבאות נציג ביריד את ההטבה שלנו, יש לכם הזכות להצטרף להטבה המיוחדת הזו מראש, עוד לפני שהיא תופעל ביריד עצמו:

 

 

“פורטל המידעמעגלי החיים+60מברכת את כל המשתתפים ביריד ומזמינה את כל האזרחים הוותיקים מאזור העמקים להירשם להטבות השונות בדף הבית.

המטרה המרכזית שלנו לשפר את איכות החיים בגיל השלישי בתחומים רבים ושונים.

לרגל היריד, ההטבה המיוחדת שלנו היא לבעלי העסקים ונותני השירותים שנרשמו ליריד מיוחד זה.

אנחנו פעילים באינטרנט בגוגל וברשתות החברתיות כבר 8 שנים

כנסו וראו את תחומי העניין של הגיל השלישי המיוחד שיש לו קצת יותר פנאי,  קצת יותר משאבים  וגם עוד כמה חלומות להגשים

ראו את 3  אפשרויות הפרסום שלנו ושימו לב!!

במהלך שבוע היריד כל בעל עסק שיש לו מוצר או שירות שעשוי לעניין את הוותיקים שבינינו, יקבל מאתנו, 10% הנחה על כל חבילת פרסום שיבחר וגם מדריך יעיל לטיפול בלידים של המתעניינים כך שיהפכו מתעניינים לרוכשים

אנחנו מחפשים ביריד זה את המפרסם השותף האידאלי.

לסיכום:

לקהל הגדול הכללי כדאי לדעת על היריד הווירטואלי הגדול לעסקים קטנים שיתקיים פה בספטמבר. רשמו ביומנים והגיעו ליריד מעניין וססגוני שבעצם מגיע אליכם הביתה בנוחות המחשב והכורסה.

אם אתם בעלי עסקים קטנים או בינוניים, אתם וודאי שוקלים גם להיות בפנים. באמצעות היריד, העסק שלכם יופיע יחד עם עשרות הטבות ומבצעים שישווקו בכל אזור הצפון למאות אלפי לקוחות. זה פשוט, ואם נחוצים לכם עוד פרטים או יש לכם שאלות אפשר לפנות גם אלינו כאן בפורטל דרך צור קשר ונשמח לעזור ולהסביר.

דר’ אלקה יפה.

בידקו גם

פסטורליה בצלילים - תרבות ונופש במלון פסטורל

פסטורליה בצלילים – תרבות ונופש במלון פסטורל

פסטורליה בצלילים – תרבות ונופש במלון פסטורל רוצים לתכנן ולהזמין משהו מיוחד ולא שגרתי לחורף? בואו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link