להשפיע בכיוון בונה - כוח ויכולת האזרח הוותיק - הפגנות בחיפה

להשפיע בכיוון בונה – הכוח והיכולת של האזרח הוותיק

להשפיע בכיוון בונה

הכוח והיכולת של האזרח הוותיק

 

 1. הפגנה בכיכרות הקרובות לבית

  – מי מכם שעדיין לא השתתף פיזית בהפגנה אזרחית של אחת מקבוצות מחאה יש לו הזדמנות להצטרף עם הרכב הפרטי להפגנה שקטה באחת הכיכרות הקרובות אליכם. רוצים להשתתף במחאה הכי מיוחדת ואפקטיבית שתפיל את הקואליציה המופקרת – ותהייה ממש קרוב לבית ? היעד: פריסה מקבילה ב- 250 מיקומים בכל רחבי ישראל.

הרעיון – בעקבות מחאות מאוד מוצלחות שנערכו עם רכבים במחלפים וצמתים ראשיים, אנחנו יכולים להוסיף נדבך עירוני קל לביצוע, בקבוצות קטנות וקרוב לבית.

שיטת הפעולה – 5-6 מכוניות, עם דגלים ושלטים, נכנסות לכיכר ונוסעות במעגל, איטיות, צמודות, משך 10-15 דק'. שני חבר'ה נוספים עומדים עם באנר ושלישי מצלם האירוע. הנסיעה כמובן במגבלות ובהתאם לחוק.

המטרה – עוררות ומודעות של כל תושבי השכונה לשלב החדש והבלתי מתפשר שכל ארגוני המחאה נכנסו אליו. שלב שנועד בכל מחיר להדיח את ממשלת האסונות ולכונן ממשלה חדשה של ריפוי ושיקום.

כאן מידע מעודכן נוסף. רשימת הכיכרות הארצית שניתן להצטרף אליהן https://linktr.ee/Oooriel

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 1. חתימה על אחד למיליון

  – זה ממש פשוט! המטרה להחתים מיליון אזרחים על הדרישה להתנהלות אחרת, הוגנת ונכונה יותר. כאן הקישור הישיר להצטרפות, צרפו עוד חברים כי רק כך נשפיע.

רק מיליון איש (onemillion.org.il)

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 1. אתר המילואימניקים

  – כדאי מאד להיכנס ולהכיר את האתר המיוחד שיזמה אפרת דאום מאז תחילת המלחמה באוקטובר. אפרת קיבלה על יוזמה זו את פרס הנשיא ואכן יש על מה. אצטט מדף הבית: "זהו המקום שדואג למילואימניקים ולבני משפחותיהם ומעביר את הרוח הגדולה משדה הקרב לחברה הישראלית" עשו סיבוב גלישה באתר, ראו את הפעילויות וההטבות המוצעות והצטרפו לקבוצת העדכונים וההטבות

תוכלו להזמין ולרכוש את המוצר או השירות הנחוץ לכם ובכך תעזרו לאנשים המופלאים שנלחמו חודשים ארוכים ועתה חוזרים לעסקים שלהם. יש לנו הוותיקים אפשרות לעזור לעצמנו ולהם בו זמנית.

כאן הקישור לכניסה לאתר. https://miluimnikim.org/

הפגנות בתל אביב

 1. חתימה על העצומה לקצבת פנסיה הוגנת מהביטוח הלאומי

  – המעשה הטוב הנוסף לאופטימיסטים שבינינו. חתימה על העצומה להעלאת גובה קצבת הביטוח הלאומי המגיעה לכל אזרח ותיק ובמציאות מקבלים הרבה פחות כי הכספים שהופקדו לביטוח הלאומי הועברו כקופה קטנה לאחריות הממשלה. למידע נוסף ולחתימה על העצומה כאן  בקישור. כבר לפני 7/10 התארגנה קבוצת דור לדור וזהו העדכון האחרון: הצטרפות לעצומה מתקדם ואנו כבר נוגעים ב – 133,000  חותמים.

במהלך חודש יולי נצטרך  ככל הנראה להחליט על  הכיוון  אליו ילך השלב הבא של המאבק. יותר ויותר אזרחים בכול המחנות מתחילים להפנים שכך לא ניתן להמשיך. מבינים גם שמכרו אותנו במשך שנים עבור נזיד עדשים והגיע הזמן לשינוי מהותי בכול מה שקשור לזכויות האזרח הוותיק. מאבק להגדלת קצבת הזקנה/אזרח ותיק הוא רק הצעד הראשון במכלול הצעדים הצפויים בעתיד.  בשקט מאחורי הקלעים נעשות שיחות עם גורמים משפיעים ונקווה שבקרוב נתחיל לראות את השינוי המיוחל בנכונות להידבר ולתקן את העוולה שנעשתה.

קישור לעצומה https://www.atzuma.co.il/giorahnirasigalgurif

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 1. תדמית המדינה היא הנכס של האזרחים שלה

  – אנחנו מתוסכלים מהגישה אלינו במדינות שונות בעולם! מיואשים מאי ההצלחות שלנו להסביר את מה שכל כך ברור ומובן – מי הטרוריסטים ומי המדינה שיש לה חטופים במנהרות וכל אוכלוסיית הצפון והדרום חיה בתנאים של מפונים ופליטים בארצם. מוטי שרף גויס ב- 8.10 לצה"ל לעזור בנושא של התודעה וההשפעה מחוץ לישראל. מהר מאד הסתבר כי אין משאבים, אין כוחות אין מתודולוגיה ואין אחראים על נושא זה.

בעזרת איש עסקים דרום אפריקאי שהציע עזרה אתרו את איש המקצוע המוביל בעולם התחום המיתוג הלאומי שמו סיימון אנהולט. יחד התחילו מיזם שיתנהל כמו סטארט-אפ טכנולוגי: יזמי, מגייס, מבוסס משאבים ונתונים. נפגשות עם בכירים במשרדי החוץ והכלכלה, אצל כולם, הראש היה שפוף באדמה.

מוטי שרף אומר: תדמית המדינה היא נכס של האזרחים שלה, זה נושא חשוב מכדי שנפקיד אותו בידי המדינה. כרגע הם מגבשים נייר אסטרטגי ראשון וממנו יתחילו לעבוד. הם פונים עכשיו לאזרחים שרוצים לתרום מהידע והיכולות שלהם בכל תחום. מוזמנים להיכנס לאתר, להשאיר פרטים ויחזרו אליכם: brandil.co.il

        לסיכום,

יש גם לנו אפשרות לעזור ולהשפיע על מה שיקרה בישראל   בשנים הבאות. והלוואי ויגיעו כבר.

בשורות טובות, אלקה יפה

בידקו גם

מעורבות חברתית והתנערות מהאדישות בתנועה הקיבוצית

מעורבות חברתית והתנערות מהאדישות בתנועה הקיבוצית

שלום חברות וחברים המיזם של "מעגלי החיים+ 60" עלה לאינטרנט ב 2016. עברו יותר מ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות