דף הבית / בלוג / מצאתי פקאן – תזונה עם בריאות
מצאתי פקאן - תזונה עם בריאות גם אונליין

מצאתי פקאן – תזונה עם בריאות

מצאתי פקאן – תזונה עם בריאות

החיפוש אחר מקורות למזון בריא התחיל אצלי כבר במהלך התכנון והפיתוח של מעגלי החיים.  היה ברור כי אחד המדורים החשובים יהיה בריאות ותזונה. הרי המטרה המרכזית שלנו היא שיפור איכות החיים בגיל השלישי. מזון בריא הוא אחד מאבני היסוד.

ערכנו חיפושים דיגיטליים. דגמנו כמה הצעות של חנויות אורגניות, הצעות ישירות בתחומי ירקות, פירות ועוד מזונות. כהשלמה לחיפושים הדיגיטליים,  הלכנו לראות, לבדוק לנסות לטעום וללמוד ממש. בסביבה הפיזית של אלונים טבעון והעמק, מקום מגורי, מצאתי לפני כמה שנים את פקאן.
ההיכרות הראשונה הייתה במרכז טבעון – מצאתי את פקאן. נכנסתי לקנות כמה אגוזים ופיצוחים בחנות שנפתחה אז והייתה לי חדשה. ההיכרות הובילה מהפיצוחים והפירות היבשים לעולם ומלואו. תבלינים רבים ומגוונים וגם מיני קשיו חדשים, אגוזי מקדמיה ועוד ועוד. החנות הפכה ליעד קבוע בסבב הקניות.
לא עבר זמן רב וגיליתי את השלט המוכר של "פקאן" גם ברמת ישי ליד תחנת הדלק. כמובן שנכנסתי ומצאתי הפעם באמת עולם ומלואו. את רוב התבלינים טוחנים במקום והריח טרי ורענן. המדפים מלאים כל טוב ולאחרונה יש גם מקרר ובו פירות קפואים. פירות יער, תות שדה, מנגו ועוד. כולם בריאים מאד.

פקאן-שפע ובריאותשנת הקורונה העמידה אותנו במבחן. בין סגר לסגר נסענו לפקאן להשלים מלאי ולראות מה חדש. אבל פתאום ראינו שיש גם משלוחים. בראש השנה הרכבנו 5 חבילות שי בריאות, דבש, טחינה איכותית שומשום מלא, תמרים ואגוזים שונים. עשינו משלוח והארנו קצת את החג למרות הריחוק הפיזי.

לקראת היציאה מתקופת הקורונה, אנחנו שמחים להציע את השירות הבריא והטעים הזה לכל בני הגיל השלישי המקבלים את ניוזלטר רסיסי זהב של קהילת המידע שלנו. אתם יכולים להגיע לשתי החנויות הריחניות והטעימות במרכז המסחרי של טבעון, ברמת ישי צמוד לתחנת הדלק. כל כך פשוט להיכנס ולבחור מתוך שפע המוצרים הבריאים והטעימים את מה שמתאים לכם בעת הזו.

במיוחד לקהילת מעגלי החיים +60 – קנו וקבלו הנחת חבר מועדון

פרטים נוספים על שירות המשלוחים של פקאן תוכלו לקבל בטלפון 052-353-3322 או  04-6360604

אשמח לקבל תגובות, שאלות, רעיונות נוספים, אלקה יפה, יוזמת ומנהלת קהילת המידע

close

בידקו גם

סיפור השראה בהמשכים 1

סיפור השראה בהמשכים

סיפור השראה בהמשכים יש בסיפור זה חמישה שלבים – השם אלי לבן היה מוכר אצלנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.