משמעות מיוחדת למושג העברה בין דורית

משמעות מיוחדת למושג העברה בין דורית – פוסט אורח

משמעות מיוחדת למושג העברה בין דורית – פוסט אורח

את המושג העברה בין דורית, אנחנו שומעים בכמה וכמה דרכים, תחומים וכיוונים. לעיתים זהו מושג משפטי, לעתים הפן הכלכלי, פיננסי הוא המוביל. כאן, בפוסט האורח, אותו אנחנו מעלים בבלוג מעגלי החיים+60 נציע ונמליץ על מקרה העברה בין דורית כמעורר השראה.

מדי פעם אנחנו שומעים על סיפור שבו, בעזרת קפיצה של דור, קשר בין סבא לנכד, סבתא לנכדה, התגברו על קשיים גדולים בחיים.

כאשר שומעים מהמקור את הסיפור האישי המיוחד, מפיקים תובנות ונחמות החשובות למבנה הנפשי של כל אחד מאיתנו, צעירים וצעירים פחות. אנחנו מעלים כאן פרטים ראשוניים ואתם, במיוחד מנהלי מועדונים של אזרחים וותיקים, מוזמנים לתאם ולהזמין את מור ציפורי המיוחדת במינה להרצאה פתוחה במועדון שלכם.

ניתנת כאן הזדמנות נפלאה לחוות עד כמה יכולה הרוח האנושית להיות חזקה. כיצד היא  מתגברת על מכשולים רבים אם יש מי שמושיט יד.

********

מור ציפורי נולדה עם שיתוק מוחין חריף. הרופאים העריכו שתישאר צמח. כדי ל"שפר" את סיכוייה בחיים, אמה הייתה נרקומנית קשה עם הרואין.

סבתא של מור לא ויתרה. לקחה את הילדה לידיים, ובתהליך קשה, ארוך ומייסר ביצעו שתיהן את הבלתי אפשרי לכאורה. מור סיימה אוניברסיטה.

מור מציגה בהרצאה הכוללת סיפור ושירה את מהלך חייה. הרצאה מלמדת ומאוד מיוחדת, מעניקה לקהל השומעים חוויה ייחודית, והבנה שלמרות המצב, יש המוצאים את תעצומות הנפש כדי לעבור את המכשולים ולהגיע למטרה.

הצצה לחייה של מור אפשר לקבל באתר שלה http://www.morzipori.com/  ובהסרטון הזה

 

כפי שתראו באתר, מור מופיעה בפני בתי ספר, מוסדות חינוך, ועדי עובדים, מתנס"ים, מועצות מקומיות ועוד… אורך המופע כ- 45 דקות. 

​ליצירת קשר ולתאום מופע בטלפונים:

מור ציפורי054-7636100     עינת –  050-3085850

בידקו גם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם   הנושא של הנהגת שעון קיץ ושעון חורף עלה כמה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות