הקשר בין עיצוב הבית לחיזוק תחושות רווחה, ביטחון והנאה

הקשר בין עיצוב הבית לחיזוק תחושות רווחה, ביטחון והנאה

הקשר בין עיצוב הבית לחיזוק תחושות רווחה, ביטחון והנאה

או – עיצוב הבית והתאמתו לגיל השלישי

כבר בתחילת הדרך של ריכוז וארגון המידע במעגלי החיים כללנו תחומים רבים ושונים. ידענו כי כאשר המטרה היא לשפר את החיים ארגון ועיצוב הבית משמעותי. בגיל השלישי ואפילו קצת לפני היציאה המלאה לפנסיה, משתנים הצרכים שלנו גם בבית פנימה. זוהי תקופת מעבר. חשוב לעצור, לחשוב ולהתייעץ. כדאי להכיר אפשרויות וטיפים חכמים כדי להתאים את הבית בו אנחנו חיים לצרכים החדשים שלנו. 

שנה וחצי של מגיפת הקורונה והגלים של הסגר, הגדילו עוד יותר את הצורך לשפר את הסביבה בה אנחנו מבלים כל כך הרבה ימים ושעות. עברנו את התקופה הקשה, התחסנו ויש סימנים ראשונים של רגיעה. אולי זה הזמן הטוב ביותר למי שעדיין לא הספיק לתכנן ולערוך מעט שינויים ושיפורים בבית. לרבים אפילו יש צורך לעשות חשיבה מקיפה גדולה ומשמעותית כדי להבטיח חיים טובים ונוחים יותר בשנים הבאות.

עירית נווה
עירית נווה

מזמינה אתכם לקחת שעת פנאי, כנסו כאן לקישור וקראו בנחת את שפע ההצעות ההמלצות והדוגמאות שעירית נווה מעצבת פנים לגיל השלישי החדש מביאה במעגלי החיים. קבלו טיפים, ראו כמה רעיונות והעיקר, צרו קשר ישיר עם עירית במייל, בנייד או בוואטסאפ. הצטרפו וקבלו קשר ישיר לקבלת מידע והתייעצות אישית בעת הצורך.

גם אנחנו, צוות מעגלי החיים, נשמח לקבל תגובות, שאלות, רעיונות בנושא חשוב זה של עיצוב פנים של הבית והתאמתו לצרכים של הגיל השלישי החדש.

בהצלחה, אלקה יפה

close

בידקו גם

פתאום זה הגיע מחשבות על גיל 70 80 ויותר

פתאום זה הגיע, מחשבות על גיל 70, 80 ויותר

פתאום זה הגיע, מחשבות על גיל 70, 80 ויותר במסגרת פוסט אורח בבלוג החלטתי הפעם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *