כלים הנחייה והמלצה לתכנון ובניית קורס דיגיטלי

קורס דיגיטלי – כלים הנחייה והמלצות לתכנון ובנייה

קורס דיגיטלי – כלים הנחייה והמלצות לתכנון ובנייה

קיץ חם במיוחד עובר עלינו. גם התקופה המבולבלת עם חוסר הוודאות הגדול, לא שינתה את ההתקדמות המהירה מהחורף אל הקיץ. כך זה קורה תמיד באקלים ים תיכוני. קופצים על עונת האביב. היה כאן ועבר מהר. השאלה הגדולה היא איך ניתן להפיק עכשיו משהו מעניין ובעל ערך, למרות העובדה שאנחנו מקורקעים בישראל. ברוב המקרים גם סגורים בבתים כי אנחנו שייכים לקבוצת הסיכון ולדור הממושמע.

אבל עולם כמנהגו נוהג. דווקא עכשיו נרשמו מתעניינים רבים לקבלת מידע מפורט יותר. ערכנו כמה סבבים של סריקות בטופס שירות ממוקד הנמצא בדף הבית שלנו ומצאנו די הרבה פניות לבניית מוצר/קורס דיגיטלי. המשכנו לחפש במדורים השונים ומצאנו כי גם במהלך השנים הקודמות ריכזנו תכנים העוסקים במשמעות של לחיות בעולם דיגיטלי.

מצד שני, פניות כלליות רבות של אזרחים וותיקים, היו בנושא הכנסה נוספת, עבודה חלקית ועוד. למען הפונים האלה ביצענו מספר מהלכים:

ריכזנו את לוחות דרושים לפנסיונרים הקיימים ברשת בהם ניתן למצוא משרות עבור פנסיונרים. 

יצרנו רשימה בפוסט “פנאי אקטיבי” בה מתעדכנים כל הזמן משרות, התנדבויות והצעות להשלמת הכנסה שמגיעות אלינו עבורכם.

פתחנו קבוצת “דרושים – ביקוש והיצע” בתוך קהילת הפורומים שלנו – בה תוכלו למצוא הצעות עבודה שגולשים אחרים מעלים. וגם תוכלו להעלות ולשתף בחיפוש העבודה ובכישורים שלכם. הנחיות להרשמה תמצאו בסרטון קצר שילווה אתכם שלב אחר שלב, כמו כן תוכלו לכתוב אלינו דרך “צור קשר” ואנחנו נרשום אתכם כחברים בקהילת הפורומים שלנו ונשלח אליכם בדוא”ל – שם משתמש וסיסמא אישית לכניסה.

יצירת מוצר דיגיטאלי מידע נצברמתוך ידיעה ממקור ראשון, מהניסיון שלי עצמי, לאנשים רבים בגיל השלישי, יש ידע בתחום כלשהו, ידע שישמחו להעביר וללמד. אני בטוחה כי גם לרבים מהאזרחים הוותיקים יש ממש תשוקה להעביר וללמד את הידע שלהם. אם זה יאפשר גם הכנסה נוספת קטנה, מה טוב.

בשנים האחרונות ממש אני עוקבת וגם נרשמת ומתנסה בבניית קורס דיגיטלי. המטרה הייתה למצוא מישהו באמת מעניין, ממוקד, מקצועי ויעיל. רק אז אוכל להמליץ עליו ביושרה ובהתלהבות האופייניים לי בכל פעם שאני מתחילה למידה חדשה. מגיע משב רוח רענן ושלל אנרגיות עם הבטחה טובה להמשך. 

אני שמחה לספר לכם שמצאתי מישהי כזו. מלאה באנרגיות טובות, מקצועית לא רק בבניית הקורס/המוצר אלא גם בשיווקו. בהפיכתו למקור הכנסה לכל אלה החרוצים שישקיעו ויגיעו למוצר המוגמר. ניסיתי כמה קורסים טובים, אך היעילות והמיקוד שמצאתי אצל אסנת חפץ הדליקו לי את כל האורות ואמרו כי זה הזמן להגשים. שמחה לספר לכם כי את התכנון של הקורס הראשון, סיימתי אתמול. הרעיון וחלקים גדולים מהטקסטים כבר היו כתובים בחלקם וחיכו לי באחת המגרות. בשבוע האחרון בא להם גואל.

בטוח שגם לכם יש רעיון, ידע ומיומנות שתשמחו להפוך לקורס דיגיטלי. קבלו במתנה סרטון הדרכה חינם  שיפתח לכם את הראש לקהלי יעד אפשריים, לרעיונות נוספים. אך בעיקר הוא יראה לכם איך מתחילים להגשים את החלום. איך בונים משהו ממה שחשבתם כבר מזמן או איך מגשימים חלום שנולד רק עכשיו.

יש בסרטון התחלה חשובה ביותר, זיהוי הצרכים של קהל היעד, לו אתם בונים את הקורס. כמו כן, רמז קדימה לתכנון שיעורי הקורס הדיגיטלי שלכם, ע”י זיהוי צרכי הקהל שלכם.

מי שרוצה טעימה מקדימה – לפניכם סרטון המסביר: “למה כדאי שיהיה לנו קורס דיגיטלי?”

 

כמו תמיד, אשמח אם תוכלו להשאיר תגובה בתחתית הפוסט

close

בידקו גם

כיפת ברזל בת 10 - זה הזמן לחזק אותה עם כיפת שלום

כיפת ברזל בת 10 – זה הזמן לחזק אותה עם כיפת שלום

כיפת ברזל בת 10 – זה הזמן לחזק אותה עם כיפת שלום אנחנו עוברים את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *