דף הבית / בריאות ותזונה / בריאות / אימוני כושר ובריאות – מגיעים אליכם הביתה
אימוני כושר ובריאות – מגיעים אליכם הביתה

אימוני כושר ובריאות – מגיעים אליכם הביתה

אימוני כושר ובריאות – מגיעים אליכם הביתה

אימוני כושר ובריאות עם גילי כהן

שמי גילי כהן ואני מאמנת כושר אישית כבר 18 שנה.

אני מאמינה שגוף ונפש מושפעים אחד מהשניה ולכן רצוי לדאוג ולתחזק אותם כל חיינו. טיפוח ותחזוקת הגוף הפיזי באופן שבועי ואף יום יומי, היא המלצה הכרחית לחיים מאושרים. היום ידוע שצורך בפעילות גופנית שוטפת ,הוא צורך בסיסי של הגוף.

במהלך שנות עבודתי אימנתי מאות אנשים, בגיליאים שונים מ 8 ועד 94. חלק מהאפשרויות והגישות לקדם את הכושר והבריאות תוכלו לראות באתר שלי. כאן נתמקד יחד אתכם בהצעות מותאמות לגולשים במעגלי החיים+60.

בשנים האחרונות התמקדתי בגיל השלישי. האהבה והחיבור שלי לגיל הזה עזרה לי להעמיק ולהתמקצע באימונים לגיל הזהב. ככול שאני מתעמקת יותר כך אני מבינה כי זאת האוכלוסייה שאני הכי מתחברת אליה. בגיל מאוחר סדר היום משתנה ולרוב גם נפח התנועה במהלך היום הולכת ויורדת עם הזמן. אך בתקופה זו של החיים יש גם יתרונות. בגיל זה לאנשים יש יותר זמן לעצמם והם מודעים יותר לחשיבות של פעילות ותנועה במהלך כל יום, כל שבוע ובכלל.

אם בעבר היום היה מלא בפעילויות חברתיות, עבודה, טיולים וטיפול בילדים, בשלב מאוחר יותר היום יום נעשה יותר מאוורר מהתחייבויות, משימות והתרוצצויות. לכן זהו זמן מצוין להתחיל לדאוג לגוף הפרטי. במשך השנים מערכות הגוף נחלשות ואנו עוברים אירועים שמשפיעים וגורמים לשינויים והתייחסות אחרת לגוף. לא תמיד אנו מודעים או שמים לב לשינויים אלה ולעיתים אפילו מתקשים "להסתכל להם בעיניים" ולקבל שהגוף שלנו היום הוא לא מה שהיה בעבר.

חשובה ההבנה שגוף שירת אותנו עד כה וזקוק לתחזוקה, לחיזוק ותשומת לב רבה יותר. האימון האישי הוא מסגרת טובה שיכולה לעזור לשלב את הספורט באורח החיים, ע"י תוכנית מותאמת אישית לפי המגבלות ההאישיות, ההקפדה על בטיחות, הכוונה למטרות והצרכים האישיים וכמובן ההתחייבות.

אני מגיעה למתאמנים הביתה אבל יכולה גם לאמן באופן אישי בזום או לשלב בין שתי האפשרויות. כאשר אני פוגשת מתאמן בפעם הראשונה, חשוב לי לנסות להכיר אותו לעומק עד כמה שאפשר. אני מאמינה שהחיבור הבין אישי וההכרות עם צרכיו ומגבלותיו, הם המפתח לאימון יעיל ומהנה.

אני מגיעה עם הרבה ידע וניסיון אליכם עד הבית עם ציוד ספורט ועזרים. את האימון אפשר לעשות בבית או בחוץ. אם יש לכם שאלות ואתם רוצים לדעת פרטים נוספים, מידע על כושר ובריאות שאני יכולה לאמן ולהוביל אתכם בדרך המתאימה לכם אישית.

מזמינה אתכם להירשם כאן, בטופס. אחזור אליכם לשיחת היכרות ותכנון פעילות.

אימוני כושר ובריאות עם גילי כהן
close

בידקו גם

מגדלים ערכים - מערכות הידרופוניות לגיל השלישי

מגדלים ערכים – מערכות הידרופוניות לגיל השלישי

מגדלים ערכים מערכות הידרופוניות לגיל השלישי בשנתיים האחרונות, בין גלי הקורונה השתתפתי בסדנאות זום רבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.