בישול בריא

מיכאלה מבשלת – הבסיס לבישול בריא הוא מוצרים טריים, מגוונים עם הרבה ירקות ופרות כאשר משאירים את תוצרי הבישול הכי קרוב למצבם הטבעי המקורי. כמה רעיונות מעניינים אודות בישול בריא עם פיליס גלזר.

 

 

vegתזונה נכונה לבריאות מיטבית- אתר הצמחונות והטבעונות הישראליבעבר הלא רחוק בעולם המערבי, מקורן של מחלות רבות נעוץ היה במחסור באבות מזון אולם כיום נובעות עיקר בעיות הבריאות בעולם המערבי מתזונה "עשירה" יתר על המידה. מחלות עודף"). נמצא קשר ברור בין תפריט "עשיר" מדי לבין תמותה גוברת ממחלות לב ומסרטן. יותר ויותר רופאים ותזונאים ממליצים כיום על צמחונות כעל התזונה הבריאה ביותר.

תזונה נכונה לנשים בגיל המעבר – התרבות המערבית נוטה להתייחס בשליליות רבה לגיל המעבר. היא סוגדת לנעורים, ולכן נשים רבות אינן מאמינות ביכולתן להישאר חזקות וחיוניות גם בגיל המעבר, ומצפות להזדקנות הגוף ולהידרדרותו. אבל כיום, כשתוחלת חיי האישה היא למעלה מ-80 שנה, ניתן להפוך את גיל המעבר לאביב המחצית השנייה של חיי האישה
ולי עילם היא נטורופתית מוסמכת – באדיבות האתר 50+ של צעירים ברוחם

מחקר סין, ספרו של ד"ר ט' קולין קמפבל, נשען על מגוון עצום של מקורות מדעיים

 

 

 

 

 
רוב האנשים במערב לוקים במשקל-יתר. ד"ר ג'ואל פורמן, מחבר "לאכול כדי לחיות"רואה בהשמנה את האויב הגדול ביותר של החברה המערבית. המדובר בהרגלי תזונה לכל החיים, ולכן עליהם להיות מספקים ונוחים. היתרון הגדול של הדיאטה שמציע פורמן על פני דיאטות ההרזיה המקובלות הוא היעדר הגבלה על כמות המזון ועל הקלוריות שצורכים. התוצאה היא הרזיה מהירה עד להתייצבות במשקל טוב לבריאות.

 

 

 

 

 

המלצות למזונות בריאים תזונה ואורח החיים טובים (האתר בשפה האנגלית אך ניתן לתרגם אוטומטית).

 

בידקו גם

תזונה ים תיכונית ובריאות הלב

תזונה ים תיכונית ובריאות הלב

תזונה ים תיכונית ובריאות הלב מידע חשוב ומעודכן בנושא שחוזר ועולה בתקופה האחרונה, בשיחות רבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות