גוף ונפש - שמירה תחזוקה וטיפוח בריאותי

גוף ונפש – שמירה, תחזוקה וטיפוח בריאותי

גוף ונפש – שמירה, תחזוקה וטיפוח בריאותי

בפוסט זה ריכזנו אתרים ונותני שירות שונים, השמים דגש על הקשר של גוף ונפש. כל זאת במטרה לשמור, לתחזק ולטפח את בריאותינו. בחלק מהקישורים תמצאו מענה לתחומים ספציפיים. ובחלק מהקישורים תמצאו ריכוז של שירותים ואפשרויות הקיימים בכל רחבי הארץ. בחרנו להעלות פוסט זה עכשיו כדי שלא נשכח, כי למרות וירוס הקורונה ואולי דווקא בגללו – אסור לנו להזניח את עצמנו. להיפך, זה הזמן לנצל את פסק הזמן בשיגרה ולמצוא דרכים לשמור על בריאותנו. כמו גם לקיים אורח חיים בריא ואיכותי שיעודד אריכות ימים מהנה וצומחת.

טלאור סלע, פיתחה שיטה להחלמה מפיברומיאלגיה.

היא מספרת: “מילדות סבלתי מתסמונת פיברומיאלגיה והתשישות הכרונית. מתוך אי-תפקוד כללי חוללתי מהפך ומצאתי את השיטה להחלמה שלי! פיתחתי שיטה טבעית ויעילה “עשה ואל תעשה”.  השיטה מעניקה סל פתרונות יצירתיים וטבעיים ללא תרופות. ופותחה על סמך הניסיון האישי המצטבר שלי כבעלת התסמונת. השיטה הוכיחה עצמה כאשר איפשרה לי להחלים. וכן, באמצעות הסמכה לימודית בתחומים מגוונים

ההדרכה שטלאור מעניקה, היא ללמד את האדם מה גרם לו להגיע למצבו. והכי חשוב – איך הוא ידע לא להגיע לזה שוב. בריאות טבעית היא זכות וחובה. זכות להיחשף לחוקי הטבע וחובה של טלאור אליכם כשליחות וייעוד לעורר רצון להחלים ולהתוות דרך להחלמה בתהליך ממוקד ויעיל.

עכשיו היא מזמינה גם אתכם לצאת לדרך ההחלמה! ורוצה לתת לגולשי מעגלי החיים מתנה (הקליקו על הקישור) : “מדריך חינמי מקוצר להחלמה

פרטים ליצירת קשר:

טלאור סלע – נייד  0544758271

רוצים לגלות ולשמוע עוד ? כנסו גם לאתר שלה:  www.fibromialgia.co.il

**********

המשיכו לקרוא…

♥ באתר של המרכז הרפואי בתל-אביב ע”ש סוראסקי הכינו עמוד מרוכז של מגוון שירותים וטיפולים שיעזרו לכם לשמור על הבריאות בגיל השלישי. 

**********

קופת חולים מכבי העלתה לערוץ היוטיוב שלה סרטונים לצפייה החשיבות להקפיד על רפואה מונעת וקידום הבריאות בגיל השלישי.

**********

♥ בעיתון האינטרנטי ynet פתחו מדור 60+. הם מעלים כתבות עם אייטמים רלוונטיים לגיל השלישי. ביניהם גם מדור בריאות עם מגוון כתבות עדכנויות.

**********

בקופת חולים כללית פתחו מדור 65+. בכללית, הבינו כי בני הגיל השלישי ממשיכים ליהנות. מוצאים הזדמנויות לחוויות חדשות, לטיולים בעולם ועוד. ולכן חשוב להמשיך לשמור על הבריאות. מדור 65+ מציע שפע של מידע לשמירה על הבריאות ואורח חיים בריא. כולל סרטוני הכנה לקראת פרוצדורות רפאויות.

**********

♥ בעיתון האינטרנטי של וואלה נפתח מדור “הגיל השלישי“. בו תוכלו להיכנס ולהישאר מעודכנים עם המלצות בריאותיות בשפע של תחומים.

close

בידקו גם

פקאן גרעיני עפולה

פקאן גרעיני עפולה

פקאן גרעיני עפולה דמיינו עמק שלו, עמק ירוק ופורה ובעמק בית מיוחד בו תבלינים, פיצוחים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *