טיפול לא תרופתי בלחץ דם

טיפול לא תרופתי, מוכח מדעית ליתר לחץ דם

טיפול לא תרופתי, מוכח מדעית ליתר לחץ דם

יתר לחץ דם המכונה גם “הרוצח השקט” מהווה את אחת המגיפות של התקופה בה אנחנו חיים. 1 מכל 3 מבוגרים סובלים מיתר לחץ דם (כ-20% מהם, כלל אינם מודעים לכך) והטיפול התרופתי הוא ברירת המחדל של מרבית הרופאים. עם זאת, לטיפול התרופתי חסרונות משמעותיים- בטח בטווח הארוך: עליית מינון עם הזמן, סכנה לתגובות בין תרופתיות ופגיעה במערכות ואיברים. לכן, מומלץ להכיר פתרונות אחרים, שהוכחו כאפקטיביים בטיפול ביתר לחץ דם, שאינם מבוססים על כימייה. בפוסט זה נספר לכם על פתרון כזה: מכשיר הרספירייט לטיפול ביתר לחץ דם.

לכבוד השנה החדשה מ.ד.ס. פארם מעניקה קופון הטבה

לקהילת “מעגלי החיים +60”

הקליקו כאן וכשתגיעו לקופה הזינו את קוד קופון ההטבה:  מעגליחיים

שימו – הקופון בתוקף עד 13/01/2021

 

רוצים להתייעץ לגבי השימוש ברספירייט?

ניתן ליצור קשר עם מ.ד.ס. פארם בטלפון 03-3819999

ניתן גם להשאיר פרטים ב”צור קשר” ויחזרו אליכם

 

מה זה מכשיר הרספירייט?

הרספירייט הוא מכשיר ביופידבק נייד לשימוש ביתי שמסייע לנשום בצורה עמוקה ואיטית- מה שמכונה “נשימה טיפולית”. מחקרים מראים שנשימה איטית (פחות מ-10 נשימות בדקה) מסייעת בהפחתה הדרגתית אך יציבה של לחץ הדם.

איך המכשיר עובד?

באמצעות רצועה עם מד מיוחד שמתחבר לחזה- המכשיר קולט את מדדי הלב האישיים של המשתמש. במכשיר- מידע זה מתורגם למנגינה מיוחדת שמושמעת דרך אוזניות וגורמת למשתמש להאט את הנשימה שלו בצורה נוחה ונעימה. המכשיר מכוון את המשתמש באופן שמותאם אישית ולכן ההצלחה שלו. המכשיר מסייע להאט את קצב הנשימה עד להגעה לנשימה טיפולית שגורמת, בין היתר, להגמשה של כלי הדם והורדת לחץ הדם.
המכשיר ניתן להעברה מאדם לאדם, כך שאם ישנם מספר בני בית שזקוקים לטיפול במכשיר- ניתן בהחלט להשאילו.

רספירייט הורדת לחץ דםכמה זמן לוקח להרגיש בשיפור?

את השינויי במדדי לחץ הדם הן הסיסטולי והן הדיאסטולי, מתחילים להרגיש אחרי 3-4 שבועות של שימוש קבוע במכשיר. יחד עם זאת, כבר מהשימוש הראשון ניתן יהיה להרגיש בירידה בסטרס והירדמות קלה יותר. השימוש במכשיר מצריך 15 דקות ביום, 4 פעמים בשבוע.

מדוע רופאים רבים לא מכירים את המכשיר?

לצערינו, למרות שמדובר במכשיר שקיים כבר למעלה מ-6 שנים מאושר על ידי משרד הבריאות ומנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ועם מעל 250,000 משתמשים ברחבי העולם- אכן, מרבית הרופאים אינם מכירים אותו כלל והטיפול הזמין והמוכר ביותר הוא הטיפול התרופתי. לעומת זאת, איגוד הקרדיולוגים האמריקאי (The American Heart Association) המליץ על המכשיר כאמצעי לא תרופתי ביתר לחץ דם.

האם מוכרחים מכשיר או שאפשר פשוט לעשות מדיטציה?

מדיטציה היא דבר נפלא ואין ספק שמדיטציה יכולה להרגיע. יחד עם זאת, בזכות היכולת של המכשיר לכוון את המשתמש באופן אישי ובהתאם לדפוס הנשימה וללחץ הדם האישי שלו- המכשיר אפקטיבי הרבה יותר בטיפול בלחץ דם גבוה בהשוואה למדיטציה.

איפה ניתן השיג את המכשיר?

המכשיר משווק בארץ על ידי חברת מ.ד.ס פארם באמצעות אתר בריאות אונליין. לחברה מרכז הדרכה ושירות וניתן להיעזר במוקד שלהם לצורך הדרכת שימוש.

לסיכום, אם אתם או יקיריכם סובלים מלחץ דם גבוה- חשוב מאוד להכיר פתרונות לא תרופתיים לבעיה שיאפשרו לטפל בלחץ הדם בצורה בריאה וללא תופעות לוואי מזיקות. לצד תזונה בריאה ופעילות גופנית- ממליצים איגוד הקרדיולוגים האמריקאי על שימוש במכשיר הרספירייט מקווים שמאמר זה תרם להיכרות עם מכשיר זה. מאחלים לכם בריאות איתנה.

רוצים להתייעץ לגבי השימוש ברספירייט?

ניתן ליצור קשר עם מ.ד.ס. פארם בטלפון 03-3819999

ניתן גם להשאיר פרטים ב”צור קשר” ויחזרו אליכם

לכבוד השנה החדשה מ.ד.ס. פארם מעניקה קופון הטבה

לקהילת “מעגלי החיים +60”

הקליקו כאן וכשתגיעו לקופה הזינו את קוד קופון ההטבה:  מעגליחיים

שימו – הקופון בתוקף עד 13/01/2021

סובלים מבעיה רפואית?

רוצים להכיר פתרונות טכנולוגיים לא תרופתיים ולא פולשניים?

מלאו את השאלון ונשמח להעניק לכם שיחת ייעוץ ללא תשלום

*גילוי נאות – פוסט זה נכתב מטעם מ.ד.ס. פארם.

close

בידקו גם

פקאן גרעיני עפולה

פקאן גרעיני עפולה

פקאן גרעיני עפולה דמיינו עמק שלו, עמק ירוק ופורה ובעמק בית מיוחד בו תבלינים, פיצוחים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *