סדנאות תזונה לשיפור הבריאות

סדנת –חיים בריאים וארוכים – האלמנטים העיקריים המשפיעים על תהליך ההזדקנות והתפתחות מחלות; הגנטיקה הפונקציונאלית – אבחון השוני הגנטי, והשפעת אורח חיים בריא על התבטאות הגנים – עם ד"ר עדיאל תל-אורן (MD)

גללו למטה וצפו בסרטון, בו מסביר ד"ר עדיאל תל-אורן  אודות הסדנה:

הסדנה מתמקדת בגורמים העיקריים להזדקנות מערכות הגוף והטיפול בהם בראי הרפואה הפונקציונאלית:
  • באורח החיים היומיומי ובאלמנטים התזונתיים המשפיעים עליהם.
  • בשמירה בריאה על חיוניות ופרודוקטיביות פיזית, חברתית, רגשית ומינית.
  • באלמנטים גנטיים המגבירים את הנטייה למות בטרם עת.
  • בטיפולים עדכניים לשיפור תוחלת החיים ואיכות החיים, בעזרת שאלונים המעניקים סדר עדיפויות לטיפול אינדיבידואלי.
  • בהימנעות מהתנהגויות וחשיפות סביבתיות הפוגעות בבריאות ארוכת טווח.

הסדנה מנסה לענות על השאלות הבאות:

♥  מה גורם לנו להזדקן?

בסדנה זו ניתן ללמוד איזה אורח חיים וחשיפה סביבתית תומכים בניוון תאינו ובהזדקנות הרקמות של גופנו, מהם האלמנטים העיקריים המובילים לניוון ולזקנה ביולוגית וכיצד למנוע או לעצור אותם באמצעות תזונה ופעילות גופנית נכונה.

♥  איך ניתן לשפר את איכות החיים ואת תוחלת החיים?

על פי המדע העדכני ביותר נלמד על דרכים לשיפור תוחלת החיים ואיכות החיים, תוך התמקדות במישור הבסיסי של אורח חיים נכון. נבין מהם המזונות שמוסיפים שנים של חיוניות לחיינו, מהם תוספי התזונה שמבטיחים שיפור בתוחלת החיים, כיצד נשמור על רעננות מינית ועל תפקוד מיני "צעיר" ונחשוף מיתוסים על מזונות פופולאריים בריאים כביכול – שמגבירים למעשה את התחלואה ואת ההזדקנות.

♥  מה השפעתם של טיפולים הורמונאליים?

נעמיק בנושא ההורמונים והשפעתם, כולל הורמונים "מצעירים" שניתן לקחת אותם כתוספי תזונה ולא כזריקות יקרות. ונבין את התועלת והסיכונים הכרוכים בטיפולים הורמונאליים במינונים שונים.

♥  מהי גנטיקה פונקציונאלית?

בדיקות גנטיות לאבחון נטיות וחולשות גנטיות וטיפול באמצעות שיפור ההשפעה הסביבתית והתזונתית
על התבטאות הגנים שלנו. לאור בדיקות אלו נבין מהם הצעדים שעלינו לנקוט כדי למנוע פגיעה סביבתית, זיהומית ורעילה כדי לקדם את תוחלת החיים ואיכותם. נלמד כיצד לאתר את החולשות ואת המצבים הרפואיים בסדר עדיפויות נכון על מנת למקסם את הטיפול האישי.

♥  מהי אפי גנטיקה?

בסדנה זו נבין מהי אפי גנטיקה וכיצד נוכל להפיק ממנה תועלת על מנת להימנע ממחלות שהיו עלולות לפגוע בנו באופן ספציפי ולקצר את חיינו (על סמך הרגישויות שלנו), כך שתוחלת החיים תעלה בעשרות שנים.
התמליל המורחב ומועד הסדנה נמצא באתר רפואה פונקציונאלית – מרפ"י .
מהו פליאו – סרטון עם הרצאה מעניינת על תזונה בגישה האבולוציונית – כדאי להקשיב.


מכון אברמסון – סדנת גמילה מסוכר וגלוטן
– לפעמים הסדנה הזו מספיקה כדי לחזור למשקל הנכון ולשפר את הבריאות. אברהמסון מובילים בישראל בתחום גמילה מעישון וטיפולי גמילה מגלוטן וסוכר, בזכות 26 שנות הניסיון ואלפי האנשים שמגיעים אלינו מידי יום מפה לאוזן ונגמלים בהצלחה, באברהמסון מטפלים בדרך ייחודית וטבעית שפותחה על ידי אהוד אברהמסון. הטיפול מוריד את הדחף לעישון ויוצאים ממנו עם תחושת של אדישות או דחייה מניקוטין, במבחן התוצאה זה פשוט עובד, למעלה מ-80% מהאנשים נגמלים בטיפול אחד, במקרה הצורך מקבלים טיפולי הפסקת עישון נוספים למשך שנה ללא תנאים וללא הגבלה. אנו מפעילים מערך ליווי ותמיכה שאין כדוגמתו בישראל, מרכז לניקוי רעלים, צוות יעוץ תזונה, סדנאות תזונה למעשנים, כל זאת ועוד בשמונה מרכזי טיפול בפריסה ארצית. באתר שלהם, בקישור למעלה אפשר לראות כתבות מצולמות והמלצות שונות.

סרטון קצר על הסדנא

 

בידקו גם

בריאות כללית ואריכות ימים

בריאות כללית ואריכות ימים על-ידי האטת ההזדקנות

בריאות כללית ואריכות ימים שלום חברים ותיקים! פוסט זה נכתב בשבוע הראשון של אוקטובר, לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות