דף הבית / בריאות ותזונה / בריאות / עולם הביואורגונומי – חישה אנרגטית לאבחון טיפול וריפוי
עולם הביואורגונומי

עולם הביואורגונומי – חישה אנרגטית לאבחון טיפול וריפוי

עולם הביואורגונומי – חישה אנרגטית לאבחון טיפול וריפוי

נעים להכיר 🙂 שמי נוגה גזית, מנהלת המכללה לביואורגונומי.

לעולם הביואורגונומי נחשפתי במסע להצלת חייה של ביתי נעה, לאחר שכל הרופאים הרימו ידיים. בניגוד לכל הציפיות, היא חיה 15 שנה נוספות באיכות חיים טובה יותר.

כדי להבין איך הביואורגונומי עובד ומדוע הוא נגיש לכל אדם, צריך להבין את ההנחה עליה הוא מבוסס. ההנחה היא שהכל בחיינו – מהאיברים בגופנו, דרך חפצים ועד דברים אמורפיים כמו מערכות יחסים – הוא אנרגיה.

איבר שנכנסת אליו אנרגית החיים, הוא איבר בריא

בעוד איבר שלא מקבל את האנרגיה – הוא איבר חולה.

ביאורגונומיהביואורגונומי משתמש בחישה אנרגטית כדי גם לאבחן את המקור למחלה או לקושי וגם כדי לפתור אותו. החישה האנרגטית הזו היא תגובת העפעפיים לאנרגיה סביבנו, שמהווה חוש שביעי, שיש לכל אחד מאתנו מלידה ולא דורש יכולות מיוחדות ואפילו לא דורש אמונה בו. ממש כמו היכולת שלנו להריח, לראות או לחוש. עלינו רק ללמוד להשתמש בו.

בעזרת הביואורגונומי אנחנו מסוגלים להקל ולטפל במגוון רחב של אתגרים שהחיים מציבים בפנינו – פיזיים ורגשיים וגם בקשיים של האדם לנהל מערכות יחסים טובות בחייו, להזרים שפע או שמחה לחייו.

עד היום, במסגרת הקורסים של המכללה לביואורגונומי הכשרנו בשיטה קרוב ל 3000 אנשים, רבים מתוכם מטפלים, בבני משפחה או כמקצוע, וכך אני מעריכה שהגענו לטיפול במאות אלפי אנשים בארץ ובעולם.

רבים מהתלמידים שלי הם פנסיונרים, סבים וסבתות, שהחיפוש אחר תחום עניין חדש, אחר משמעות לחייהם והרצון לחזור ולהיות משמעותיים ותורמים בחיי אוהביהם, הוביל אותם אליי.
יותר מכל מרגשים אותי הסיפורים שלהם, שכמעט ברגע אחד חזרו להיות “מרכז הבית” – האדם איתו מתייעצים ואליו פונים בשעת צרה. וכמובן, היכולת שלהם לקחת שליטה ואחריות על מצבם הגופני והרגשי.

הביואורגונומי הציל לא רק את חייה של ביתי, אלא בעיקר את חיי והעניק לי את האפשרות, עם כמה שזה נשמע מפוצץ, להפוך את העולם לטוב יותר וקל יותר. החזון העיקרי שלנו הוא להפיץ את הבשורה בעולם ולהעניק את הכלי המופלא לכל מי שפתוח ללמוד אותו.

זוהי הפכה להיות משימת חיי – להנגיש את הכלי הזה, שהוא כל כך פשוט מצד אחד, וכל כך עוצמתי ומשנה חיים, לכל מי שפנוי לשמוע.

לכן הכנתי לך ספר דיגיטלי חינם וסדרת סרטוני וידאו המסבירים לעומק על הביואורגונומי – להורדה חינם, הקליקו על התמונה למטה.

 

בידקו גם

מה כואב לכם

מה כואב לכם ?

מה כואב לכם? לפני שאנחנו מתחילים, צירפנו עבורכם בקישור הבא הרשמה לקבלה חינם של “המדריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link