דף הבית / בריאות ותזונה / על תבלינים ואנשים
על תבלינים ואנשים

על תבלינים ואנשים

על תבלינים ואנשים

אנשים רבים התאהבו באומנות הבישול לאורך השנים האחרונות. כך רבים מהם מצאו את עצמם נמצאים במטבח שלהם ומכינים מטעמים עשירים ומלאים ריחות וסיפורים. כך כאשר אנחנו מגיעים למצב בו אנו מבקשים לחקור את עולם התבלינים ולהבין את האיכויות השונות הקיימות בעולם זה, הרי שאנו מגיעים לעולם מגוון אשר הוא תחום רחב בפני עצמו. כך על מנת שנוכל למצוא את עצמנו בעולם זה, עלינו להבין מהם היתרונות של תבלינים, מה עומד מאחורי הליך ההכנה וכיצד בדרך כלל ניתן להשיג תבלינים כאלו ואחרים
התבלינים שלנו מגיעים באיכות הגבוהה ביותר, כזאת שמביאה עמה תחושה של חמימות וביתיות יחד איתה. אנחנו גאים להציג לכם את מבחר התבלינים שלנו.

במיוחד לקהילת מעגלי החיים +60 – קנו וקבלו הנחת חבר מועדון

פרטים נוספים על שירות המשלוחים של פקאן תוכלו לקבל בטלפון 052-353-3322 או  04-6360604

תבלינים מוסיפים טעם לחייםקצת על הליך ההכנה

התבלינים שלנו מגיעים אלינו כאשר אנו מבינים כי לכול אחד מהם ישנו סיפור רחב משלו. מדובר בתבלינים אשר עוברים תהליכים אשר מזקקים מהם את הטעם הטהור ביותר. כול תבלין מקבל יחס בפני עצמו, כך ישנם תבלינים אשר מצריכים טחינה גסה יותר, אחרים מצריכים מגע אנושי ועדין. בנוסף אנו מבינים כי הלקוחות שלנו הם טיפוסים חוקרים אשר מבקשים להבין מהם התבלינים הטובים ביותר למאכלים הייחודים שלהם. על מנת שלקוחות אלו יקבלו את הטעמים הטובים ביותר מהמאכלים שהם רוצים לבשל, אנו מבקשים להעניק להם תבלינים ייחודיים שיתאימו להעדפות האישיות שלהם.

היכן ניתן למצוא תבלינים

התבלינים שלנו מגיעים לכול רחבי הארץ. בין אם אתם מחפשים לרכוש תבלינים דרך חנות המכולת או מותג סופר המרקט הקרוב לביתכם ובין אם אתם מבקשים להגיע לבית קלייה כזה או אחר אשר מתעסק בייצור תבלינים. כך אנו מבינים כי כיום תבלינים הם מוצר צריכה בסיסי, כאשר אנשים רבים כבר לא מתביישים לחפש בצורה רחבה את התבלינים שהם רוצים יותר מכול. כך על מנת שהלקוחות יקבלו את הרצונות שלהם, אנו מבקשים לייצר בשבילכם תבלינים בצורה זמינה ונגישה. כך תוכלו למצוא את התבלינים ארוזים בצורה נוחה לשימוש הלקוחות על מנת שיוכלו מצד אחד להניח את התבלינים בקלות בתבשילים ולאחסן אותם לאורך זמן.

זה הזמן להיכנס ולגלוש בדף הפייסבוק של פקאן ולהתרשם ממגוון רחב של תבלינים, אגוזים,פירות יבשים ועוד ועוד. הנכם גם מוזמנים להגיע לחנויות פקאן בקריית טבעון, רמת-ישי ועפולה. משלוחים מתבצעים לכל רחבי הארץ.

במיוחד לקהילת מעגלי החיים +60 – קנו וקבלו הנחת חבר מועדון

פרטים נוספים על שירות המשלוחים של פקאן תוכלו לקבל בטלפון 052-353-3322 או  04-6360604

הקליקו על התמונה וגלשו לדף הפייסבוק של פקאן גרעיני עפולה

*גילוי נאות – פוסט זה נכתב מטעם "פקאן – גרעיני עפולה"

close

בידקו גם

בריאות של חורף - תות שדה, בננה, ותפוז

בריאות של חורף – תות שדה, בננה, ותפוז

בריאות של חורף – תות שדה, בננה, ותפוז בריאות טבעית, אכילה מודעת ואיכות חיים נושאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.