שירותי בריאות

נותני שירותי הבריאות המובילים בארץ

bri 1מכבי שירותי בריאות  קיימות תוכניות ביטוח בריאות ומענה מלא לצורכי הגיל השלישי.

איחוד תכניות "מגן כסף" ו"מגן זהב" במשך עשרות שנים התקיימו במכבי שתי תכניות של שירותי בריאות נוספים – "מגן כסף" ו"מגן זהב". ברובד הגבוה, "מגן זהב", ישנם כיסויים רחבים ונוספים על אלה הקיימים ב"מגן כסף". במהלך השנים מרבית המבוטחים הצטרפו ל"מגן זהב".

 

כללית מושלם

מדור +65 בעיות ופתרונות לגיל המבוגר כל המידע על רפואה משלימה בכללית.

 

 

דרך חייםחנות וירטואלית, ויטמינים ותוספי מזון, מוצרים טיפוליים.

 

 

 

bri 2אסותא – בית חולים הנותן שירותי בריאות נוספים. ועשיו גם שירותי מידע באינטרנט.
רמב"ם – מרכז מידע אודות המרכז הרפואי, קריית בריאות גדולה הנותנת בנוסף לשירותי בריאות ואשפוז רגילים גם מידע וטיפול בתחומים רבים ושונים, אלטרנטיבות, רפואה מונעת, מידע לציבור בעיתון "אדם", הרצאות לקהל הרחב. מידע על המחלקות, היחידות והשירותים המוצעים בו. מציע מחקרים ופרסומים רפואיים ופורום מומחים בו ניתן להפנות שאלות לרופאים.

 

 

 

 

 

 

bri 3העמק – מרכז רפואי העמק נוסד בשנת 1924 כבית חולים קהילתי, כדי לשרת את המתיישבים הראשונים בעמק יזרעאל. כיום, מרכז רפואי העמק הוא אחד ממרכזי הבריאות הגדולים והמודרניים בארץ, ומספק מגוון רחב של שירותי בריאות, חדרי ניתוח משוכללים, יחידות טיפול נמרץ, מכונים, ומעבדות.מרכז רפואי העמק משרת אוכלוסייה של כ— 500 אלף נפש מן הערים, היישובים והכפרים בצפון מזרח הארץ.המרכז הרפואי העמק מסונף באופן מלא לפקולטה לרפואה של הטכניון. הוא מביא מכלול שלם של שירותי רפואה ומתייחס לסביבה אותה הוא משרת כקהילה קבועה הקשורה לאתר שלו על כל מדוריו.

 

 

מרכז רפואי כרמל מקבוצת שירותי בריאות כללית הוקם בשנת 1976. מאז הקמתו, המרכז צמח והתפתח והפך לאחד מבתי החולים המובילים בתחומים ייחודים במדינת ישראל.המרכז מסונף לפקולטה לרפואה של הטכניון ומכון רפפורט למחקר, ומשלב פעילות אקדמית מחקרית עם עבודה קלינית ענפה. בית החולים מקיים קשרים הדוקים עם הקהילה, על-ידי מעורבות המחלקות בעבודת המרפאות המקצועיות והמרפאות הראשוניות במרחב.

בידקו גם

בריאות כללית ואריכות ימים

בריאות כללית ואריכות ימים על-ידי האטת ההזדקנות

בריאות כללית ואריכות ימים שלום חברים ותיקים! פוסט זה נכתב בשבוע הראשון של אוקטובר, לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות