קבלת שירותי סיעוד מותאמים

יש תקווה! שירותי סיעוד מותאמים אישית

קבלת שירותי סיעוד המותאמים אישית לצרכיכם

שירותי הדיור המוגן והתקופה הסיעודית, עוברים בשנים האחרונות מהפך איטי, אבל מתמשך. יותר ויותר אנשים בגיל השלישי מעדיפים להמשיך ולחיות בסביבה אותה הם מכירים ואוהבים. אנשים רוצים לשמור על כבודם ועצמאות עד כמה שיותר שנים.

זקוקים לשירותי סיעוד בהתאמה אישית?

יש תקווה! צוות מקצועי ומסור, אשר שם למטרה את הטיפול המערכתי בכל התחומים הנחוצים לאדם הסיעודי בהתאמה אישית.
אם הנושא של שירותי סיעוד מותאמים מעניין אתכם, המשיכו לקרוא. וגם אפשר להירשם בטופס שירות ממוקד כדי לקבל מידע מפורט, או לחייג ישירות למארגן ומנהל הצוות הסיעודי –  050-2169691. כמו תמיד אפשר גם להגיב כאן (בתחתית הפוסט) לאחר שתקראו את הפרטים, ואנחנו נחזור אליכם.

אחד מהפתרונות שצמחו בשנים האחרונות, בנוסף לבתי הדיור המוגן שבהם הוקמו מחלקות סיעודיות, הוא להביא את השירותים הסיעודיים המיוחדים הנחוצים עד לבית. בעמק יזרעאל התגבש צוות, אשר שם למטרה את הטיפול המערכתי בכל התחומים הנחוצים לאדם הסיעודי באופן אישי.

מדובר בצוות מקצועי ומסור, שהתחיל לעבוד בשנת 2005 ולתת שירותים כלליים ומגוונים לאנשים סיעודיים. הצוות נכנס לתחום הפרטי בשנת 2008 ומאז הוא מתאים פתרונות לאנשים הפונים באזור טבעון , עמק יזרעאל, הגלבוע, עמק זבולון והקריות. הצוות כולל היום  10 מטפלים ישראלים מוסמכים עם תעודות. שאוהבים לתת שירות ולהיות בקשר עם אנשים מבוגרים, חכמים עם ניסיון חיים.

הפעילות של הצוות מקפלת בתוכנה מגוון של שירותים:

💡 מתן שירותים סיעודיים בבית לפי הצורך.

💡 ליווי בבתי חולים.

💡 מתן שירותים מיוחדים בתקופת החלמה.

💡 הסעות וכיסוי מערכתי של כל הצרכים, כולל משק בית, קניות, ביקור במרפאות, השגת תרופות, התייעצות עם רוקחים ועוד.

💡 יצירה ושמירה על קשר עם  משרד הבריאות, קופות החולים השונות.

💡 זמינות של 24/7 כולל שבתות וחגים.

💡 שיתוף פעולה עם מטפלים מומחים בתחומים כמו: פיזיותרפיה, שיאצו, תזונאים/ות ויועצים/ות נוספים.

🙂 הצוות נייד ומגיע לכל מקום ומשדר אמינות. כמו כן כחלק מההתאמה האישית מדובר על שירות המאופיין במגוון אפשרויות וגמישות לתקופות שיקום והחלמה בבית.

שירותי סיעוד מותאםעד כה צוות זה התפרסם בעיקר מפה לאוזן בתוך הקהילה הפרא-רפואית ויש לו המלצות רבות שניתן לקבל לגבי תיפקודו בתחומים השונים שנמנו למעלה. בחרתי להביא כאן רק 2 דוגמאות לשירותים, שהצוות התבקש לתת מהשנתיים האחרונות, עליהן גם קבלתי תגובות טובות וחמות מהנסעד ומשפחתו:

♦ הבן היחיד של איש בגיל 86 קיבל רילוקיישן במסגרת עבודתו בחברת הייטק. חיפש פתרון לאביו בשנתיים שבהן הוא לא בארץ. דיור מוגן עם אופציה לסיעודי לא בא בחשבון כי האב היה בריא ומתפקד יפה. הפתרון נמצא בקשר הנפתח עם הצוות של “שירותי הסיעוד המותאמים” וכך הבן נסע לחו”ל והאב קיבל כתובת אמינה וטובה למקרה שירגיש צורך. תהליך ההיכרות נמשך כמה שבועות ושביעות הרצון הייתה טובה.

♦ אישה בשנות ה- 80 המאוחרות, עד עתה תפקדה יפה בביתה וכאשר עלו קשיים בעקבות מחלה, חיפשה בעזרת ילדיה פתרון לקבל שירותים בלי לעבור מביתה למקום אחר זר ולא מוכר. מנהל הצוות הגיע, למד את הצרכים וכתוצאה התאים פתרונות לצרכים העולים וגם משתנים. הטיפול כולל קשר רציף עם הבנים, רצון ומכוונות להיענות לצרכים של האישה, הרוחניים והפיזיים.

מעוניינים בפרטים נוספים?? כנסו והירשמו בטופס שירות ממוקד כדי לקבל מידע מפורט, או לחייג ישירות ל 050-2169691. כמו תמיד אפשר גם להגיב כאן (בתחתית הפוסט) ואנחנו נחזור אליכם.

זקוקים לשירותי סיעוד בהתאמה אישית?

יש תקווה! צוות מקצועי ומסור, אשר שם למטרה את הטיפול המערכתי בכל התחומים הנחוצים לאדם הסיעודי בהתאמה אישית.
close

בידקו גם

החצר הפנימית

“המשפחה  ומערכות היחסים בה במיקוד עם ההורה בגיל השלישי” – באתר החצר הפנימית אימון אישי – …

2 תגובות

  1. מספר שאלות:
    1. האם אתם נותנים שירות גם בחיפה?
    2. האם אתם יודעים לתת טיפול סיעודי באופן מידי (במקרה וקורה משהו למטפלת הקבועה שלי)?

    תודה רבה וחג שמח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *