שירות חדש - ליווי אישי במכירת דירה מותאם אישית לגלאי +60

שירות חדש – ליווי אישי במכירת דירה מותאם אישית לגילאי 60+

שירות חדש – ליווי אישי במכירת דירה מותאם אישית לגילאי 60+

מוכרים דירה? השירות הזה בשבילכם!

נדל”ן 60+

הבית גדול מידי?

המדרגות מעייפות?

חולמים לגור ליד הילדים?

מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיית גילאי 60+. כמו גם ניסיון עשיר במכירה וקניית נכסים שמותאמים לרצונות ולצרכים שלהם. גיבשנו תהליך עבודה לזוגות מבוגרים ולמבוגרים יחידים. לצורך הצלחת הליווי במכירה או רכישת דירה. יצרנו שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה. במטרה להעניק שירותים נלווים אשר יחד יוצרים מעטפת שלמה. מעטפת אשר נותנת פיתרון לכל נושא שצץ לו בתהליך המכירה/קניה.

לדוגמא: בדיקת שווי של הבית, בדיקת מיסוי והיטלי השבחה, הכנת הבית למכירה, בדיקת מסמכים ועוד.

בשונה מזוגות צעירים ומשפרי דיור, לבני ה- 60+ יש רצונות שונים. לכן ברוב המקרים הם זקוקים לעזרה חיצונית כדי להוציא לפועל פרויקט של העתקת מקום המגורים. במקרים רבים הם תלויים במשפחתם ובעיקר בילדים כדי להניע את התהליך. כבר נוכחנו לראות שהתלות הזו, עלולה לגרום לכך ששינוי מקום המגורים התממש רק אחרי 1-3 שנים. מהיום שהחלו לדבר על רצונם לעבור.

אחד השלבים הראשונים בתהליך הוא בניית תמונת החזון של הבית החדש במיקום החדש. יש לנו היכולת לגבש אמונה ומוטיבציה שמסייעות לבני ה- 60+ לעשות את הצעד הראשון (והמפחיד) ולהתחיל את תהליך שינוי מקום המגורים מתוך תחושה שהם לא לבד.

אוכלוסיית גילאי ה 60+ זקוקה לאיש מקצוע שילווה אותם בתהליך המורכב של מכירת הדירה וקניה של דירה אחרת. תהליך כזה יכול לטמון בחובו הרבה “בורות” שעלולים להכניס את האנשים להוצאות כבדות ולא צפויות.

המלצות של שתי לקוחות מאוד מרוצות מהעזרה שקיבלו מצוות נדל”ן 60+

***

 

צוות נדל”ן 60+

דואג לעשות את כל הבדיקות המקדימות הדרושות. על מנת שתהליך זה יהיה חלק וללא תקלות. תוך הקשבה לצרכי הלקוח ומציאת הפתרון המתאים לו ביותר.

"<yoastmark

איתי כהן מלווה בצורה אישית ומסורה עסקאות מכירה וקנייה של נדל”ן לאוכלוסיית בני ה- 60 פלוס. בעזרתו הופך תהליך של מעבר דירה בגיל מבוגר, שעלול להיות מורכב, עתיר לוגיסטיקה ולא פשוט, לפרויקט נינוח, רגוע ונטול לחצים מיותרים.

איתי, שהיה בעברו גם מאמן אישי (קואצ’ר), עושה שימוש ביכולתו לבנות תמונת חזון בראשם של לקוחותיו. כדי להחדיר בהם אמונה ומוטיבציה אשר מסייעות להם לעשות את הצעד הראשון (והמפחיד). במטרה להתחיל תהליך שינוי מקום המגורים מתוך תחושה שהם לא לבד.

ליצירת קשר עם איתי כהן:

נייד – 072-3936412

לאתר נדל”ן 60+ – הקליקו כאן!

 

מוכרים דירה? השירות הזה בשבילכם!

הבית גדול מידי? המדרגות מעייפות ? חולמים לגור ליד הילדים? זה הזמן לפנות לצוות נדל"ן 60+ ולקבל ליווי אישי במכירת דירה מותאם לגילאי 60+

שירות ליווי מכירת דירה

close

בידקו גם

החצר הפנימית

“המשפחה  ומערכות היחסים בה במיקוד עם ההורה בגיל השלישי” – באתר החצר הפנימית אימון אישי – …

2 תגובות

 1. מה העלות?

  • אהלן,
   קודם כל נפגשים להכיר ללא התחייבות וללא עלות
   אחרי שאנחנו מבינים מה אתם צריכים בתהליך
   נעביר הצעת מחיר מסודרת.
   מוזמנת ליצור קשר 054-6223471

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *