אומנות אומנים וסיפורי חיים

אומנות אומנים וסיפורי חיים

אומנות אומנים וסיפורי חיים

מאומצת הרצאה סוחפתאת ההרצאה/מפגש “מאומצת” מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן. במפגש הן מספרות ומשתפות בסיפורן האישי, החל מהצורך לאמץ, דרך ההליך המורכב, הילדות עם ההתמודדות מול הילדים שרצו להכאיב, ההתבגרות עם הצורך העז לחפש, מציאת המשפחה הביולוגית בברזיל דרך הפייסבוק ולבסוף – הסרט שהטלוויזיה הברזילאית צילמה במהלך המפגש עם המשפחה הביולוגית בברזיל. במהלך המפגש הן מזמינות את הקהל לשאול בכל רגע כל שאלה, מתפתח שיח קצר, ממנו הן חוזרות להמשך ההרצאה. לפרטים נוספים הקליקו כאן!

בואו לצפות בראיון שהיה לבר ולי בתוכנית הבוקר של קשת” – “פאולה וליאון, ממנה אפשר ללמוד קצת עלינו. עם הסרט והסיפור בעל-פה, המפגש הוא מרתק ומרגש.

ההרצאה/מפגשמאומצת” – עוברת דרך מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל.

את ההרצאה/מפגש “מאומצת מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן.

הקליקו להגדלה

מה בהרצאה?

♥ תשוקתה של ילדה מאומצת.

♥ המסע לברזיל.

♥ הקרנת סרט דוקומנטרי שצולם על-ידי הטלוויזיה הברזילאית.

במהלך המפגש בר ומרי מזמינות את הקהל לשאול בכל רגע כל שאלה, מתפתח שיח קצר, ממנו הן חוזרות להמשך ההרצאה.

מאוד נשמח אם נוזמן.

המון תודה מראש,

בר ואמא מרי לבניליצירת קשר, הזמנות ופרטים נוספים:

מרי ליבני – 052-2365890

בר ליבני –  052-8746803

 

 

 

om3אומנות הפסיפסים

אמנות דקורטיבית ומונומנטאלית בסגנונות שונים, שיצירותיי הכוללות היווצרות של תמונות על-ידי שילוב, גיוס וקיבוע אבנים צבעוניות, זכוכית, גרניט פורצלן וחומרים אחרים על פני השטח. פסיפס ידוע מאז ימיקדם בזכות היופי שלו ומאפייני ביצועים מצוינים. הפופולארי ביותר הוא פסיפס זכוכית. פסיפס זכוכית שעשוי מחומרים מיוחדים הוא אטים מיים מוחלט, ולכן מתאים במיוחד לעיצוב חדרים עם לחות גבוהה: סאונות, אמבטיות, בריכותשחיה. פסיפס זכוכית עמיד וחזק, לא מושפע משינוים בטמפרטורות וחומרי ניקוי. לוחות דקורטיביים מפסיפס זכוכית שומרות על המראה המקורי שלהן למשך עשרות שנים.

 

 

אומנות ייחודית בעיר צפתטיולי אומנות בעיר צפת, העיר הגלילית העתיקה שרחובותיה מרוצפים בהיסטוריה ובאומנות. באתר של עיריית צפת רוכזו גלריות אומנות ייחודיות ומומלצות לסיורים.

 

תערוכות ייחודיות במוזיאון תל-אביב לרגל מלאת 110 שנה לתל-אביב מציג מוז”א, מוזיאון ארץ-ישראל בתל-אביב, תערוכת צילום מיוחדת – הים של תל-אביב. הצילום של העיר מתחיל ביפו ובצלמיה – הצליינים, הערבים, הארמנים והיהודים, עוד בטרם הייתה אחוזת בית. התערוכה מציגה את התהפוכות החזותיות וההיסטוריות כפי שנלכדו בעדשות צלמים ואמנים מראשית ימי הצילום בארץ, ובתוך כך היא מניחה את הזווית התיעודית, הפוליטית והאמנותית הייחודית של שפת הצילום. לתערוכה נבחרו תצלומים איקוניים בצד עבודות וידאו, וכונסו בה יחד מגוון היבטים ושפות תרבות מרובדות. הצופים בתערוכה מוזמנים להתבונן, להקשיב ולדבר ב”שפת הים” התל-אביבית.

 

הגלריה לאמנות ישראלית היא חלל תצוגה מוזיאלי בקומה הראשונה של מרכז ההנצחה בקרית-טבעון. מוצגות בה תערוכות יחיד ותערוכות נושא בציור, פיסול, צילום ומדיה דיגיטאלית. בגלריה מתקיימים אירועי פתיחה, מפגשי שיח גלריה וימי עיון המתייחסים לסוגיות בתרבות המקומית שהתערוכות נוגעות בהן. כמו כן מתקיימות הדרכות בתשלום לקבוצות מבוגרים וילדים. הגלריה נתמכת על ידי אגף הגלריות והמוזיאונים במשרד התרבות והספורט.

 

הצגה של מרכז היוצרים בשלומי: “זקנים לנצח“:

 

close

בידקו גם

תקשורת זוגית סביב לקיחת  תרופות לזקפה

תשאלו את מרים 2019 – טור לייעוץ זוגי לטיפוח הזוגיות והאינטימיות

תשאלו את מרים – טור לייעוץ זוגי לטיפוח הזוגיות והאינטימיות לפני שנה, החלטנו לנסות משהו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *