הגורם האנושי

וידאו מרחביה, בניהולו של אריה שטיימץ – מפיק סרטי קורות חיים מרגשים.

לאנשים שחשוב להם לשמר את ההסטוריה של המשפחה ושל עם ישראל למען הדורות הבאים. סרטים ליום הולדת 70 ומעלה, סרטי הנצחה ליקיריינו שנפטרו, סרטים לניצולי שואה, וסרטי משפחה שתרצו לא לשכוח.
להלן דוגמאות ( קטעים קצרים) מתוך הסרטים המלאים שאורכם בין 60-90 דקות:
 
א. סיפורו של משה וייס שהשתתף בעליה לביריה (חומה ומגדל) 1941.
 
ב. סיפורה של חיה מרחב, לוחמת פלמ"ח. על המסע למצדה 1943.
 
 

אריה שטיימץ

וידאו מרחביה – 052-3638003

human factorהגורם האנושי הוא מאגר מידע רב תחומי ההולך ונבנה על מנת לתעד את ההתמודדות של אנשים ואישים, קורותיהם תרומתם לאנושות ולחברה. האתר מתעד גם ביוגרפיות של אישים ואנשים ומדווח על ספרים ומחקרים בתחומים הרלוונטיים להוויה האנושית ולגורם האנושי. ניתן להירשם ולהתעדכן אוטומטית.
זהו פורטל עשיר ומעניין אשר מטרתו לגלות ולתעד באופן משולב והוליסטי התפתחויות הנוגעות לבני אדם בכמה וכמה הקשרים: הזוית הפסיכולוגית, הזוית הרפואית, הזוית הסוציולוגית , המשפחתית, הביוגרפית, הספרותית , התזונתית ועוד. למידע נוסף ראה "אודותכדי להמליץ על כניסה לאתר אביא כאן דברים בשם אומרם:
מי אנחנו ולאן פנינו מועדות ?
ברוכים הבאים למאגר המידע הרב-תחומי של "הגורם האנושי" ההולך ונבנה על מנת לתעד את ההתמודדות של אנשים ואישים , קורותיהם , תרומותיהם לאנושות ולחברה,אורח חייהם ולעתים גם תלאותיהם. האתר נועד גם לתעד ביוגראפיות של אישים ואנשים ולדווח על ספרים חדשים ומחקרים בתחומים רלוונטיים להוויה האנושית ולגורם האנושי. לצורך הקמת המאגר הרב-תחומי חברה קבוצה של מידענים ואנשי אקדמיה הרואה במפעל תיעוד זה דרך להסתכלות הוליסטית יותר על עולם התכנים הנוצר באינטרנט.

צוות הפרויקט מפעיל מערכת איסוף מידע מקיפה על מנת לברור ולקטלג את התכנים הדיגיטאליים. הפיתוח התכנותי הייחודי של מאגר המידע נעשה על ידי נמרוד בן נס אשר פיתח גם את פורטל צמתי מידע.  ניתן לפנות אל  מידען ומנהל תוכן האחראי לתחומי ניהול התוכן ואיסוף המידע בפרויקט הגורם האנושי – עמי סלנט – עורך התוכן ומייסד הפורטל.

 

בידקו גם

אריכות חיים, איך לנצל וליהנות ממנה?

אריכות חיים – ניצולה היעיל והמלצות לשעת הצורך אריכות חיים משמעה, שתוחלת​ החיים עולה ויותר אנשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות