רסיסי זהב 15

ייחודנו!

מתבקשת השאלה:

יש כל כך הרבה אתרים העוסקים בהיבטים שונים של החיים בגיל +60. מה ייחודנו?

התשובה המתבהרת יחד עם פיתוח הפורטל:
נכון! ישנם כבר עתה אתרים רבים, טוב שכך. סימן שהמודעות לגיל השלישי עולה. קישרנו כאן בפורטל לרוב האתרים האלה ונמשיך ליצור קשרים. אנחנו ממשיכים לאתר צרכים של הגולשים בגיל הזהב. נענים ומגיבים לבקשות ב"צור קשר". אתם מספרים מה אתם מחפשים ואנחנו נמצא עבורכם.

המידע המרוכז בפורטל מעגלי החיים עובר סינון, מיון וארגון. כך הוא יעיל יותר נגיש ושימושי לבני גיל הזהב וקרוביהם. השאיפה שלנו היא לגרום לאנשים בני גיל הזהב להשקיע פחות זמן בחיפוש. לערוך החיפושים בצורה ידידותית ונעימה ולקבל תוצאות ממוקדות.

מסתבר שיש תחומי עניין רבים המעניינים את קבוצות הגיל האלה. +60 +70 +80 והלאה. עתה יש לנו גם קצת יותר פנאי ולפעמים גם קצת יותר אמצעים להשקיע בדברים שרצינו לדעת או לעשות ולא היה לנו זמן.
ארגנו את החומר בפורטל בצורה ידידותית למשתמש. מתוך כוונה שהגולשים יגיבו ויעירו על כל מה שהם מוצאים. הבנייה מבוססת קודם כל על הרבה ניסיון אישי שלי, יוזמת האתר. על ליקוט מהעיתונות היומית, משבועונים וירחונים שונים וכמובן מהרשת עצמה. כבר בתחילת הדרך לבנייה הצטרפו כמה חברות וחברים טובים שהעירו והאירו לאורך כל התקופה. נוצרו גם קשרים ושיתופי פעולה עם ארגוני גמלאים ועמותות וותיקים.
המיוחד בפורטל זה שהוא מעלה חזון חדש תוך אמונה שהעולם שייך עתה למבוגרים. יש תפקיד חשוב לקיומו של צומת מידע ממוין ומאורגן. לשימושם של בני +60 ועד 120. מידע וידע הם כוח שמאפשר את שיפור איכות החיים בגיל השלישי.

ישנה כאן הזדמנות פז לגולשים להיות מעורבים. להזמין נושאים שחסרים, להעיר על מה שנראה להם מיותר או לא ברור ועוד. זהו פורטל הנבנה על פי הזמנתכם וכל רצוננו הוא להתאים אותו אליכם, לצרכים שלכם בגיל השני והשלישי.
אם כן – נשמח לשמוע ממכם ולשמור אתכם על קשר. תוכלו להשאיר תגובות בסוף כל פוסט/עמוד. לכתוב בפורומים השונים ובפורום שלנו "מועדון גיל הזהב", ב"צור קשר" וגם בעמוד הפייסבוק שלנו. וכמובן דרך מילוי הטפסים השונים לצורך קבלת מידע ודיוור. כל דרך שתבחרו לתקשר – מתאימה.

אלקה יפה,

יוזמת ומנהלת תוכן באתר.

תפריט נגישות