לחיות בעולם דיגיטלי

לחיות בעולם דיגיטלי ולהפיק ממנו הנאה אישית והצלחה מקצועית

הקיץ עבר, גם חגי תשרי הסתיימו ואנחנו ניגשים במרץ לתקופה חדשה ומעניינת. בניוזלטר המצורף כאן החלטנו להתמקד סביב נושא חשוב ובסיסי. מהי המשמעות של חיים בעידן דיגיטלי? איך אנחנו יכולים ליהנות מכך בתחומי חיים שונים וגם להפיק תועלת מעשית עסקית אם יש לנו נושא שאנחנו רוצים לקדם בגיל השלישי. על פרויקט הוותיקים החדשים כבר שמעתם? ריכזנו כאן סדרה של מוצרים והדרכות היכולים לקדם אתכם בעולם הדיגיטלי. הגיליון נשלח לרשימת התפוצה הגדלה והולכת מיום ליום ונמליץ כאן על כלים, כישורים ולמידות שיאפשרו לכל מי שרוצה לחיות היטב בעידן המיוחד הזה הפתוח לאפשרויות שלא חלמנו עליהן. במקביל למיקוד בכלים המאפשרים לכם להתקדם בעולם דיגיטלי המשכנו והוספנו מידע בתחומים שונים המתאימים לגיל השלישי. אנחנו מאתרים כל הזמן רצונות שלכם ונשמח אם תכתבו לנו באמת מה עוד מעניין אתכם.  הדרך המהירה והטובה ביותר היא לידע אותנו דרך הפורטל.  הרשמו בטופסשירות ממוקד” ואנחנו נשלח מידע מפורט עם קישור לאדם מומחה לנושא אותו ביקשתם. היו פניות רבות שהתעניינו במידע בנושאים הקשורים בתכנון פיננסי לגיל +60, השקעות המותאמות אישית,  גם לגבי סיורים בארץ העלינו הצעות והמלצות.  מתקיימות גם סדנאות מרתקות בנושא שדות האנרגיה סביבנו “ביאורגונומי ויש  על פי גישה זו גם טיפולים מרחוק. את כל המידע על אלה תקבלו לכתובתכם ישירות. הפורטל ממשיך להשתדרג זו השנה הרביעית והדיאלוג אתכם הוא לב העניין. דרך נוספת להיות אתנו בקשר היא דרך הסרגל בחלק העליון של דף השער בפורטל צרו קשר שם אפשר לתאר קצת יותר בהרחבה במה אתם מעוניינים או מה אתם מציעים.
Fotolia_81441025_XSבואו נפתח חלון לעולם דיגיטלי
הרשמה לקבלת מוצר חינמי – סרטון המוביל אתכם להכיר את 7 הפעולות האוטומטיות שיזרימו אליכם קהל ממוקד.
הרשמה לקבלת מדריך מובנה  לשדרוג התוצאות שלכם בפייסבוק (במחיר סביר של 48 ₪ ) בעזרתו תוכלו ללמוד בקלות:
1. איך לקדם את הדף העסקי בפייסבוק
2. איך לנהל את הדף העסקי ביעילות.
3. איך בונים מנגנון שיווקי מנצח.
השלב הבא, לשדרוג הפעילות השוטפת ברשתות, קבלו את המדריך לקידום פוסטים למתחילים (במחיר סמלי של 148 ₪)

Fotolia_57055674_XS (1)-1הנה  עוד חלון לעולם הדיגיטלי למתקדמים שבינכם 
אפשר גם לקבל שעת יעוץ אישית לבניית מנגנון שיווקי מוצלח לעסק שלכם.לשם כך הרשמו בטופסשירות ממוקד” במקום המתאים את שמכם.
אם יש לכם כבר פרופיל אישי בפייסבוק ואפילו יש לכם כבר דף פייסבוק עסקי פעיל , הדרך הטובה להתקדם הלאה היא להתמקד יותר במה שאתם אוהבים, יודעים ורוצים להפיץ ברשת – לבנות דפי נחיתה ומכירה מנצחים ולהגיע לאלפי לקוחות.
גולת הכותרת בשלב זה – בניית מנגנון שיווקי הכולל מודעות מקצועית בפייסבוק. דפי נחיתה ותבנית ניוזלטר – שיטת שלושת הכלים.
לסיום מוצלח של הפעילות השוטפת מעכשיו כל אחד יכול לעשות קידום עסקי בפייסבוק ולהגדיל את החשיפה של הפוסטים במאות אחוזים גם אם הוא לא טכני.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *