רסיסי זהב – 14 – שנה אזרחית חדשה

ניוזלטר מס’ 14 – לרגל שנה אזרחית חדשה וזו שהסתיימה

 

קודם כל שנה אזרחית חדשה וטובה לכולנו! וכמובן שלום לכל האנשים שהיו אתנו בקשר בחמש השנים מאז יזמתי ופיתחתי את הפורטל מעגלי החיים +60.

אני שולחת הפעם גם אליכם, ניוזלטר חגיגי לכבוד השנה האזרחית החדשה ולרגל עלייתו של האתר המשודרג של מעגלי החיים +60, לאוויר.  אני מזמינה את כל מי שאינו רשום עדיין להיכנס לאתר ולהירשם לקבלת  “ניוזלטר רסיסי זהב“. כך תקבלו מדי תקופה את הפוסטים האחרונים והעדכניים שלנו ובהם מידע חדש ומעניין.

אני וצוות הפורטל מברכים אתכם בהרבה אור וחום עם תום חג החנוכה ותחילתה השנה האזרחית החדשה. כולנו תקווה שתהיה זו שנה חדשה וטובה יותר.  האתר המשודרג הינו נגיש, זורם, בעל עיצוב מזמין ואסטטי ומאפשר גלישה ידידותית ומהנה.

 לפני חמש שנים היה לי חלום, לשתף אנשים בני גילי, לקראת יציאתם לפנסיה במידע הרב שאספתי לקראת תקופת חיים זו. המטרה שעמדה כל הזמן לנגד עיני הייתה, לעזור לאנשים לשפר את איכות החיים בגיל השלישי. מצאתי בחיפושי כי יש עלייה מתמדת בתוחלת החיים. עובדה זו משאירה לנו 20-30 שנה שבהן כדאי לתכנן מה אנחנו רוצים לעשות בהם ובעיקר בהיבטים רבים של איכות החיים.

לשמחתי, הפורטל הצליח מעבר למה ששיערתי והקידום המבוסס על תכנים התאים לו מאד. מידי חודש עולה, צומחת וגדלה קהילת הגולשים באתר ואני מקווה כי השדרוג יוביל לשיפור משמעותי בחוויית הגולש. במידה והנכם מעוניינים במידע נוסף  בתחומים שונים, הירשמו בטופס “שירות ממוקד” הנמצא בסרגל הצד.

מטרה נוספת שמתבררת כמועילה בשנה האחרונה היא גיבוש קהילה של בני הגיל השלישי ברשת תוך התבססות ומודעת לצרכים שלה וליכולותיה. אתם מוזמנים להצטרף ולהציע דרכיםם נוספות דרך “צור קשר” בפורטל עצמו.

פוסטים חדשים שעלו לאתר

מצורפים שלושת הפוסטים האחרונים שעלו לאתר. קראו, גלשו ותהנו, יש פה הכל מהכל: פיננסים וביטוחים, טיפול ועיצוב באלבומי התמונות הישנים שלנו וגלריית קרמיקה ייחודית שהולכת כנגד כוח המשיכה.

♠ ביטוחים וחכמת ההמונים

כנסו וקראו פוסט חדש במתת-מדור חדש “פיננסים וביטוח” – האם חכמת ההמונים יכולה לעזור לנו בניהול ושיפור פוליסות הביטוח?

ביטוחים שונים שיש לנו, מהווים חלק חשוב מהמערך הכלכלי של המשפחה. ניווט “הספינה” (המשפחה) בתחום זה מתגלה כאתגר תמידי שחשוב להתמודד איתו. במאה ה- 21 התרגלנו לבטח את עצמנו, את רכושנו ואת פעילותנו בסוגים שונים של ביטוחים. הדרך הטובה לקחת אחריות על כל נושא הביטוחים,… קראו עוד

♠ פעם והיום – מאלבום תמונות ישן לחדשנות טכנולוגית

פעם והיום – רעיונות וטכנולוגיות לחידוש, שימור ושימוש בתמונות הישנות שלנו.

אלבומי התמונות של פעם והיום, היו ויהיו יקרים ללבנו תמיד. היום אפשר להפיק תמונות איכותיות בכל מצלמת נייד, אבל את הרגעים הקסומים שנאצרו באלבומים קשה לשחזר. החוויה החושית חשובה אבל לרוב היא נשכחת. רוב האלבומים המשפחתיים דחוסים בארון כלשהו. השנים כיסו אותם באבק, הדבק… קראו עוד

♠ גלריה יחודית לעבודות קרמיקה

R+O Design – גלריית קרמיקה עם עיצובים מקוריים וייחודיים

העיצובים המיוחדים נולדו משיתוף פעולה של שתי אמניות: אסנת יפה-צימרמן וראלי סמית. בכישרון רב הצליחו האמניות לשחק עם כוח-המשיכה על-ידי יצירת בלוני קרמיקה המרחפים בחלל החדר – על הקירות, התקרות, מחוץ ובתוך הבית.

ליין הבלונים שלהן נקרא… קראו עוד

עוד כמה מילים מסכמות . . .

עכשיו כשהאתר החדש עלה לרשת,ובפתח שנה אזרחית חדשה, אני מזמינה כל גולשים להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: [email protected] .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלי .

ד”ר אלקה יפה

מנהלת ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *