רסיסי זהב – אביב

רסיסי זהב – אביב
תחילה אנחנו רוצים לברך את כולכם לקראת חג הפסח ותקופת האביב המגיעה אלינו  – שיהיה לכם ולכל עם ישראל חג נעים ומהנה בחיק המשפחה. החורף הגשום בא אל קיצו ולקראת תקופת האביב ישנה התחדשות יפה בנוף מסביבנו גם בתוכניות להמשך פיתוח הפורטל.
הגיליון נשלח לרשימת התפוצה הגדלה והולכת מיום ליום המשכנו והוספנו מידע בתחומים שונים המתאימים לגיל השלישי. אנחנו מאתרים כל הזמן רצונות שלכם ונשמח אם תכתבו לנו באמת מה עוד מעניין אתכם.  הדרך המהירה והטובה ביותר היא לידע אותנו דרך הפורטל.  הרשמו בטופסשירות ממוקד” ואנחנו נשלח מידע מפורט עם קישור לאדם מומחה לנושא אותו ביקשתם. היו פניות רבות שהתעניינו במידע בנושאים הקשורים בתכנון פיננסי לגיל +60, השקעות המותאמות אישית,  גם לגבי סיורים בארץ העלינו הצעות והמלצות.  מתקיימות גם סדנאות מרתקות בנושא שדות האנרגיה סביבנו “ביאורגונומי ויש  על פי גישה זו גם טיפולים מרחוק. את כל המידע על אלה תקבלו לכתובתכם ישירות. הפורטל ממשיך להשתדרג זו השנה הרביעית והדיאלוג אתכם הוא לב העניין. דרך נוספת להיות אתנו בקשר היא דרך הסרגל בחלק העליון של דף השער בפורטל צרו קשר שם אפשר לתאר קצת יותר בהרחבה במה אתם מעוניינים או מה אתם מציעים.

birdsצרור הטבות והמלצות 1
בחודשים האחרונים נוצר קשר טוב עם חברת אורטל העוסקת בטיולים ונופש בארץ ובחו”ל והכול במחירים קבוצתיים. עקבו אחר הגלגלת בצד שמאל של דף השער וראו המבצעים החדשים. ישנם גם אירועים והופעות שהם מצרפים אליהם גם לילה במלון. בדקנוו ואכן מדובר בחוויה יפה. יחד עם כרטיס להופעה של עידן רייכל  בבריכת הסולטן בירושלים שילבנו לינה במלון ענבל הקרוב לחומות. מומלץ לנסות מדי פעם. הטכנולוגיה מאפשרת לנו בצורה קלה ופשוטה לפתח אתכם דיאלוג דו כיווני – אתם כתבו לנו מה חשוב לכם לשיפור איכות החיים ואנחנו נשיג את המידע הנחוץ ונעבירו אליכם.
birds 2צרור הטבות והמלצות 2
יצרנו קשר עם נותני שירות חדשים ונוספים בתחום הטיולים הגיאוגרפיים. טיולי הכוכב המתאימים לגיל השלישי הרוצה לחוות את הסביבה בה הוא מטייל באופן חויתי וגם לנוסע העצמאי המעוניין בייעוץ, הדרכה וארגון מראש. מידע מלא, הצעות והטבות תוכלו לקבל בטיולי בריזה לגיל הזהב. 
בקרוב נעלה המלצות לספרים וסרטים שאספנו ונאספים על ידיכם בפורום שלנו: לחצו כאן למטה על הכפתור הירוק והגיעו ישירות בלי סיסמא והרשמה אל מועדון גיל הזהב. רעיון נוסף לבילוי מעניין ובעל ערך עם הנכדים בפרויקט יחיד מסוגו בעולם – דיאלוג עם הזמן בהדרכת אנשי דור הזהב. פרטים באתר היפה של מוזיאון הילדים בחולון.

 

 

 

 

close

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2018

ניוזלטר רסיסי זהב – אסופת 2018

ניוזלטר רסיסי זהב 2018 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2018 בסדר כרונולוגי יורד: ניוזלטר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *