רסיסי זהב – 1

 

רסיסי זהב 1 – עיתון מקוון – מה התחדש ונוסף בפורטל “מעגלי החיים”

 אז בעצם הכול חדש כי זו הפעם הראשונה שאני שולחת עיתון מקוון לאנשים שנרשמו לקבלת עדכונים. עלינו לאוויר בחודש מאי השנה ומאד כל הזמן יש תוספות וחידושים.

 בדף זה אפנה את תשומת לבכם לכמה פינות בפורטל אשר עבדנו עליהן במיוחד: המדור “חדש ומעניין” המתגלגל כל הזמן בצד שמאל – נוספים אליו מדי יום יומיים קישורים ומידע מהעיתונות היומית, משבועונים וכמובן בעיקר מהרשת עצמה. שימו לב מה עולה שם.

 למי שנכנס בפעם הראשונה לפורטל – כדאי מאד קודם כל לקרא את הכתוב ב”אודות האתר” כי זוהי המצגת הקצרה והמתומצתת ביותר על הפורטל שלפניכם. שימו בבקשה לב לקישור לדף הפייסבוק למטה כי דרכו ניתן ליצור קשר מהיר וקל ולהתחבר לרשת החברים שהולכת ונוצרת סביב הפורטל “מעגלי החיים”

 חשוב שתקדישו מעט תשומת לב לכפתור העליון בדף השער – “ייחודנו!” כי שם ריכזנו את האני מאמין שלנו לגבי תוכן ידע איכותי הנחוץ לאנשים בני +60 ועד 120 . עשינו זאת על פי הצעת איש אינטרנט מנוסה ששאל את השאלה: אז מה מיוחד בפורטל הזה? נשמח אם תגיבו לכתוב שם, בכל צורה.

 כפתור נוסף בתפריט העליון של דף השער  חשוב בעינינו מאד כי “צור קשר” מיועד ליצירת קשר בין יוזמת האתר ובין האנשים הגולשים בו – יש לכם הזדמנות פז להשפיע ולהציע כי רק כך יימשך הפיתוח הנכון של פורטל מסוג זה.

 דרך נוספת טובה לתקשר עם מה שקורה בפורטל הוא הפורום הפתוח, ללא סיסמא וללא הגבלות “מועדון הגיל השלישי” כנסו אליו והתכתבו איתנו או הגיבו למה שכתבו שם אנשים אחרים.

 נקודה אחרונה לעיתון זה – זכרו שאתם יכולים להציע, לשאול, לבקש עוד נושאים המעניינים אתכם. כל הרציונאל של הפורטל בנוי על איתור צרכים נוספים של הגולשים. כל טוב ולהתראות ברסיסי הזהב 2 ועוד קודם בפורטל – אלקה יפה

 

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *