רסיסי זהב – 10

רסיסי זהב – 10

החודש אנחנו חוגגים ציון דרך – עשור של רסיסי זהב הנשלח לרשימת התפוצה הנאמנה של הפורטל. תודה על כל התגובות שקבלנו, המשיכו לשלוח משובים ונשמח לקבל גם הערות בונות. קהל היעד, הגולשים בגיל המבוגר +60 הולך ומתגבש ולאחרונה יצרנו קשר עם הטבות שונות לגיל הזה. בגיליון הזה נשים דגש רב על ההטבות הללו. בראש וראשונה חיזקנו את שיתוף הפעולה עם מועדון ותיקים ונהנים – על “שלישי בשליקס” בוודאי שמעתם …זוהי דרך חדשה
עוצמתית מטעם המשרד לאזרחים ותיקים.דרכם נצליח גם אנו להגיע לנותני שירותים רבים נוספים אשר יש להם עניין בגיל המבוגר, היציב, הנאמן והבטוח רשמו בטופס מידע ממוקד ואנחנו נשלח מידע מפורט.  כמו כן נוצר קשר עם העמותה של ותיקי עמק יזרעאל וגם שם יהיו הצעות מעניינות. על פי בקשת גולשים העלינו מידע בנושאים הקשורים בהשקעות סולידיות, תכנון פיננסי לגיל +60, השקעות המותאמות אישית, סדר בביטוחים השונים ועוד. באזור המרכז מתקיימות גם סדנאות מרתקות בנושא “ביאורגונומי ויש בגישה זו גם טיפולים מרחוק.
את כל המידע על אלה תקבלו לכתובתכם אם תבחרו ותרשמו על פי התחום המעניין אתכם בטופס הירוק המוזכר כאן למעלה.
לאחרונה קבלנו גם הצעה למתנה נחמדה ובעלת ערך חינוכי המתאימה לנכדים – מדובר בספר שקבל ביקורות טובות לעוף רחוק קרוב לכאן. אתם מוזמנים להמשיך ולכתוב אלינו מה עוד מעניין אתכם, למה עדיין לא הקדשנו תשומת לב. הפורטל ממשיך להשתדרג זו השנה הרביעית והדיאלוג אתכם הוא לב העניין.

giboreyצרור הטבות 1
הטבה נוספת קשורה לקורס כתיבה מעניין וייחודי בשם החיים כסיפור מתאים לאנשים במרכז הארץ הרוצים להתחיל לכתוב את הסיפור שעד עתה שכן במגירות הנפש.
נושא חשוב נוסף שהגיע אלינו ועשוי לעניין חלק מהגולשים של הפורטל שלנו הוא מידע על סטודיו סרטים ברמה המפיק בהרבה השקעה ותשומת לב סרטים על חייהם של אנשים החיים עמנו היום והצליחו לשרוד את השואה.
לאחרונה נודע לנו כי גם לאנשים צעירים יותר, שהיו בתקופת השואה ילדים מגיעים פיצויים מסויימים והכסף נמצא כבר במשרד האוצר. אם אתם מכירים מישהו שיש לו סיכוי או רוצה לברר, הפנו אותו לפורטל שלנו דרך התפריט העליון צרו קשר ונוסיף לו מידע ספציפי שריכזנו.

 

 

hamaniaצרור הטבות 2
על טיולי בריזה כבר כתבנו אליכם. כאן נוסיף כמה דברים על ההסטוריה של החברה ועל המטיילים שלה…בריזה היא עולם של מטיילים, הוקמה בפברואר 1998 בירושלים והתרחבה במהירות להיותה חברה מובילה בתחום הטיולים הגיאוגרפיים. בטיולי בריזה משתתפים בדרל כלל אנשים אשר הסקרנות היא טבע שני להם. מידע מלא, הצעות והטבות תוכלו לקבל בטיולי בריזה לגיל הזהב 
הנושא האחרון שאנחנו מעלים כאן בגיליון זה הוא החומרים הנאספים בפורום שלנו: מועדון גיל הזהב. הגולשים מעלים שם מדי פעם, המלצות וטיפים מעניינים. בגיליון של החודש הבא נקדיש קצת יותר לב להצעות שלכם שם. לכן, זאת ההזדמנות לשתף אותנו בהצעות, שאלות, מידע וגם ביקורת בונה.
פשוט לחצו כאן על הכפתור הירוק המכוון ישירות לפורום הפתוח והמזמין.
gil 3

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *