רסיסי זהב -11

רסיסי זהב -11 – גשרים ושיתופי פעולה 

החודש האחרון התאפיין ביצירת קשרים/גשרים נוספים ושיתופי פעולה. מצד אחד גולשים רבים הצטרפו ונרשמו לקבל עדכונים ומצד שני, יזמים שונים, נותני שירותים וחפצים המתאימים במיוחד לגיל המבוגר פנו ונרשמו להפצת המידע עליהם. הדוגמא האחרונה מהיום ה“זול פון” המומלץ כאן למטה, לאחר שתלחצו על התמונה לקבלת פרטים הירשמו  בטופס מידע ממוקד.
הפורום שלנו “מועדון גיל הזהב”  היה פעיל מאד החודש. העלו בו המלצות יפות לסרטים טובים, לספרים טובים ועוד. אנחנו נמצאים עתה בעיצומן של הכנות לכנס השקה של “פורום גמלאי מכללת אורנים” כאשר נתקרב לאירוע נודיע גם כאן על הפרטים. אנחנו מזמינים לשם הרצאה מעניינת לגיל השלישי – נושא ההרצאה הגיל הנעלם  גם בגלגלת בצד שמאל בדף השער תוכלו לקרא כמה פרטים על הסרטים האלה.

resisy 11בואו נפתח חלון לעולם דיגיטלי
הרשמה לקבלת מוצר חינמי – סרטון המוביל אתכם להכיר את 7 הפעולות האוטומטיות שיזרימו אליכם קהל ממוקד.
הרשמה לקבלת מדריך מובנה  לשדרוג התוצאות שלכם בפייסבוק (במחיר סביר של 48 ₪ ) בעזרתו תוכלו ללמוד בקלות:
1. איך לקדם את הדף העסקי בפייסבוק
2. איך לנהל את הדף העסקי ביעילות.
3. איך בונים מנגנון שיווקי מנצח.
השלב הבא, לשדרוג הפעילות השוטפת ברשתות, קבלו את המדריך לקידום פוסטים למתחילים (במחיר סמלי של 148 ₪)

 

resisy 111נושא טיולים נופש ותרבות בארץ ובחו”ל
בחודש האחרון נושאים אלה תפסו תאוצה ומגיעים אלינו הצעות מעניינות ביותר. החברה הוותיקה ביותר ששיתפה פעולה איתנו היא בריזה טיוליםתוכלו לקרא עליה בקישור ולהירשם לטיולים מודרכים בחו”ל בטופס מידע ממוקד. בנוסף אליהם ריכזנו מידע המעניין את אלה הרוצים לנסוע לחו”ל כמטייל עצמאי ויש כאלה גם בגיל המבוגר. מגוון נוסף של טיולים בארץ ובחו”ל מתאפשר למתעניינים כי נוצר קשר עם חברה העוסקת בתיירות פנים לבודדים במחירים קבוצתיים – שמם קבוצת אורטל ובקרוב נביא דברים מדוייקים יותר על הצעותיהם. נסיים גיליון זה במידע חם מהתנור: אתמול בערב נודע לנו כי מתקיים סיור מאורגן של סיפורים לשעת לילה מאוחרת עם הכתב בוקי נאה. זה קורה בעוד שבוע בדיוק – מהרו להירשם.

 

 

smartphone

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *