רסיסי זהב – 12

רסיסי זהב 12 – לקראת שנה אזרחית חדשה 

קשה להאמין אך זהו הגיליון ה- 12 של רסיסי זהב. הזמן עובר מהר והנה הגענו לסוף החודש ולמשלוח העדכונים בפורטל. כמו תמיד, חלו התקדמויות רבות וגם שיתופי פעולה רבים. קדמנו עוד צעד את שיתוף הפעולה עם עמותת ותיקי עמק יזרעאל. אפשר להיכנס ישירות לאתר היפה והחדש או דרך אתר המועצה אל מדור העמותות. גם החודש נוספו פניות לשיתוף פעולה בתחומים רבים וכולם מופיעים בכותרות ממוקדות השער של האתר רשמו בטופס מידע ממוקד היכול לקבל בקשות על פי התעניינות שלכם בתחומים השונים. לאחר שתבחרו במה אתם רוצים מידע אנחנו נדאג ליצור קשר להתייעצות. תמיד אפשר להציע עוד רעיונות לשיתופי פעולה דרך צרו קשר  בסרגל העליון באתר.
עדכון חשוב נוסף שאנחנו רוצים להביא כאן – בקרוב יתקיים כנס השקה של “פורום גמלאי מכללת אורנים” התאריך יהיה יום חמישי ה- 12.2.2015 הגמלאים יקבלו הזמנות למייל האישי עם כל התוכנית המפורטת. כאן רק נספר כי ההרצאה המרכזית תהיה של ד”ר צבי לניר  העוסקת בנושא החשוב לכולנו “הגיל הנעלם“. כדאי לסמן את היום ביומן ולהירשם מראש.

rakafot2פורומים פעילים

כאשר תקליקו כאן בצד שמאל על הכפתור הגדול הירוק הוא יוביל אתכם לשני פורומים פעילים: הראשון שמו “מועדון גיל הזהב” והוא כבר וותיק בשטח. גולשים רבים נכנסים אליו בצורה חופשית וממליצים על ספרי קריאה, סרטים, טיולים בארץ ובחו”ל ועוד פעילויות שמעסיקות את הגיל שלנו. ישנן שם גם תגובות רבות ומעניינות. שימו לב שאפשר להוסיף תמונות או קישורים.
הפורום השני הוא חדש ועלה רק השבוע שמו “פורום גמלאי אורנים” ובעתיד הוא צריך להיות מקושר לאתר של מכללת אורנים וגם לדף הפייסבוק של המכללה. כל זה כדי לקיים תקשורת טובה בין פגישה לכנס לבין פגישה נוספת…למדו לפעול ולהשתמש בו ותצאו נשכרים במידע חשוב.
rakafot1תזונה ובריאות, תרבות נופש ופנאי

אלה הנושאים המרכזיים המעסיקים אותנו בגיל המבוגר, +60. זהו הגיל המהווה את קהל היעד של הפורטל שלנו ההתעניינות  בנושאי תרבות נופש ופנאי היו אלינו  פניות של חברות כמו “אורטל” ועוד אנשים וספקים המעוניינים במיוחד בגיל הזהב. אמנה כאן חלק מהנושאים החשובים שתוכלו למצוא ולהירשם להם בטופס מידע ממוקד בדף השער של הפורטל שלנו. ראו אם תרצו מידע בחינם לגבי “מוצרים המגדירים את הגיל מחדש” לגבי “תיירות פנים במחירים קבוצתיים” וגם “טיולים מודכים לחו”ל” ועוד על “לוקחים אחריות על הבריאות” וגם “סדר בביטוחים השונים”וכדי שיהיה מהיכן לממן את אורח החיים ואת איכות החיים בגיל הזה הכי חשוב לקדם ולדעת על “השקעות המותאמות אישית” לכן, זה מופיע בטופס הירוק כאפשרות ראשונה לבחירה. אסיים את הניוזלטר הזה בהזמנה שלכם להציץ מדי כמה ימים באתר ולראות מה התחדש.

close

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2018

ניוזלטר רסיסי זהב – אסופת 2018

ניוזלטר רסיסי זהב 2018 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2018 בסדר כרונולוגי יורד: ניוזלטר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *