רסיסי זהב – 13 – השקת האתר המשודרג

דיוור חגיגי – ניוזלטר רסיסי זהב – השקת האתר המשודרג

logofactory-1

בדיוור מיוחד וחגיגי זה של רסיסי זהב אנחנו שמחים להעביר אתכם, הגולשים הוותיקים והחדשים, לפורטל החדש והמשודרג של “מעגלי החיים +60“. השבוע יעלה לאוויר, או לייתר דיוק לרשת, הפורטל החדש. תוכלו ליהנות בו מעיצוב מזמין ואסטטי כמו גם מיכולת גלישה ידידותית ונגישה.
לפני חמש שנים היה לי חלום, לשתף אנשים בני גילי, לקראת יציאתם לפנסיה במידע הרב שאספתי לקראת תקופת חיים זו. הפורטל הצליח מעבר למה ששיערתי והקידום המבוסס על תכנים התאים לו מאד. מידי חודש עולה, צומחת וגדלה קהילת הגולשים באתר ואני מקווה כי השדרוג יוביל לשיפור משמעותי בחוויית הגולש.

אז מה עוד חדש בפורטל?  הוספתי מדור בו יפורסמו אירועים כגון סדנאות, הרצאות, קורסים, כנסים וכדומה. בחלקם גם תהיה גם אפשרות לרכישת כרטיסים . בדף הבית החדש יוצגו תמיד הפוסטים האחרונים שהעליתי. ובסוף כל פוסט תהיה אפשרות להגיב ולשתף אותנו בהערותיכם והארותיכם.

בסרגל הצד נוספו גם פינות חדשות, למשל “וידאו השבוע” שיתן טעימה לכם מאקטואלייה רלוונטית, חוויה ייחודית, הומור ועוד. או פינת “המומלצים שלנו” בה אפרסם תחומים שונים ומגוונים. בנוסף שוכלל ה”טופס הירוק” שעכשיו מכונה טופס “שירות ממוקד” בו תוכלו לבחור מספר תחומים המעניינים אתכם ואשר לגביהם תרצו לקבל הצעות ומידע נוסף.

כל אלו ועוד עכשיו באתר המשודרג “מעגלי החיים+60” כנסו, גלשו ותיהנו.

הוותיקים החדשים

הוותיקים החדשים

התחלתי את יוזמת הפורטל כשליחות חברתית ובחמש השנים חלה לשמחתי התפתחות טובה. השנה הצבתי יעד חדש, בנוסף לקידום איכות החיים בגיל השלישי, שמתי למטרה לעזור לאנשים להגשים חלומות. בהמשך ארצה לגבש ולבנות קהילת גולשים גמלאים. קהילת אנשים בגיל הזהב אשר שואפים להגשים חלומות ומתחילים לבצע מהלכים להגשמת חלומותיהם באומץ ובאופטימיות. מדובר בקהילה של וותיקים אשר מודעת יותר לצרכים שלה וגם ליכולת שלה להמשיך ולתרום לחברה.

קהילה זו מורכבת למעשה מ”וותיקים חדשים. מושג שהושק לפני כשנתיים, המתאר אנשים, צעירים ברוח אשר חולמים ויוזמים עסקים חדשים. רבים מהם מתוך מבט חברתי מובהק. נרכז מידע עליהם ועל הגשמת חלומם וגם נזמין לפרסם את הסיפור כאן בפורטל “מעגלי החיים+60“.

לאחרונה נתקלתי אמירה, ממקור לא ידוע, המתאימה כאן במיוחד: “לחלומות אין תאריך תפוגה, קחו נשימה עמוקה, המשיכו לבצע במרץ…ותגשימו“. לכן, אם יש לכם חלום קטן או גדול, תכנית שהייתם רוצים להגשים, כתבו לנו ב”צור קשר” שתפו אותנו ונחפש יחד דרכים להתקדם ולבצע.

בנושא זה העלתי פוסט ראשון מתוך סידרת פוסטים שיעסקו בנושא “הוותיקים החדשים, יזמים בגיל השלישי

מיזם “הרשימה”

המלצה חמה להגשמת חלומות, משימות ויעדים – ממש בימים האחרונים, לאחר היכרות כללית ברשת עם מיזם הרשימה הסתקרנתי ורכשתי כרטיס לערב הרצאה/הצגה מרתק של יובל אברמוביץ. האירוע המדהים, התזמון המיוחד התאים מאד להמלצות חמות על הספרים והרעיונות של יובל כדי לקדם מטרה מעניינת וחשובה.

יוזמים ומגשימים חלומות
ניהול השקעות אישי

ניהול השקעות אישי

עוד הקשר למציאת דרכים להגשמת חלומות, הייתי רוצה להציע לכל מי שרוצה לתכנן ולנצל משאבים לצורך הגשמת חלומות, תכניות ורצונות אלה לפנות לקבלת ייעוץ פיננסי לגיל השלישי. קיים ייעוץ אישי המגיע אל הפונים ומציע התנהלות כלכלית נבונה וחשיבה משותפת לשיפור מצב החסכונות, קרנות ההשתלמות וקופות הגמל שנצברו. הצעות לבחירה בהשקעות סולידיות מותאמות אישית – המעוניינים יכולים להירשם ונפנה אתכם למידע.

פוסט שכתבתי על “ניהול השקעות אישי” נותן טיפים נוספים.

כמה מילים לסיום

בחמש השנים האחרונות נוצרו קשרים ושיתופי פעולה אשר אמשיך לטפח. הפורטל החדש עולה לרשת ומזמין כל גולש להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: [email protected] .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלי .

ד”ר אלקה יפה

מנהלת ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

elk11_602x640

הנכם מוזמנים להשאיר תגובה בתחתית העמוד או לכתוב לנו ב “צור קשר“.

ניוזלטר רסיסי זהב 13.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *