דף הבית / ניוזלטר / רסיסי זהב – 16 – פריחה ולבלוב באוויר

רסיסי זהב – 16 – פריחה ולבלוב באוויר

ניוזלטר רסיסי זהב מס’ 16 – מרץ 2017

 

החורף המיוחד, עם השינויים הרבים שחווינו עומד להסתיים ואנחנו מתקרבים בצעדים גדולים אל האביב והפריחות. עצי היער עוברים מהשלכת העירומה של החודשים האחרונים אל התחלות יפות של לבלוב מהסס. החילופין בעונה רומזים לאשפי המילים להזכיר לנו, כי מהבלבול של החורף אפשר להגיע ללבלוב אביבי.

הגיע הזמן לצאת מהקונכייה, מהחדרים הסגורים ולתכנן וגם להגשים כמה חלומות. זוהי שנת תשע”ז, והרמיזה עבורנו היא כי השנה ,במיוחד, צריך להעז להגשים ולתכנן קדימה.

בניוזלטר זה, אספנו וריכזנו מידע חדש ומעניין מהחודש שחלף. תכנים בולטים נגעו לתיירות בארץ ובעולם כמו גם חג פורים שבפתחו אנו נמצאים כעת.

אז מהו המידע החדש שנוסף במהלך החודש האחרון?

מצורפים שלושה פוסטים נבחרים (מתוך הפוסטים החדשים שעלו לאתר החודש). קראו, גלשו ותהנו, יש פה הכל מהכל: מידע על נופש וחופשות בחו”ל ובארץ,  תמצות ודגשים לגבי הרפורמה החדשה בביטוחים ובפוליסות הביטוח כמו גם חשיפה למוצרי נוחות ואיכות חיים לגיל השלישי. כל אלו ועוד תוכלו למצוא באתר מעגלי החיים +60.

♣ וילה בטוסקנה – נופש עם חברים

לקראת תקופת הפסח, האביב וגם הקיץ שיבוא, זהו הזמן הטוב לתכנן ולהזמין טיול מאורגן בחברת “אשת טורס” או ב”שדות תיירות“, איתן תוכלו ליצור קשר דרך טופס “שירות ממוקד“. תוכלו גם להתכונן בצורה מיוחדת ל”טיול כוכב” או לחופש/נופש במקום יפה כמו “וילה בטוסקנה” – המתואר בפוסט המצורף.

*פוסט זה מהווה המשך לפוסט “טיולי כוכב בחו”ל ובכלל“, אך יכול גם לעמוד בפני עצמו.

וילה בטוסקנה – הגשמת חלום עם חברים טובים – כל טיול טוב דורש תכנון והכנה. “טיול כוכב” במיוחד! מכיוון שמטרתו היא העמקת ההיכרות עם אזור מסוים. שכירת וילה, באזור המטויל, כבסיס יציאה וחזרה למטרות לינה…קראו עוד.

♣ הרפורמה החדשה – ביטוחים ופוליסות

חידושי הרפורמה החדשה בתחום ביטוחים ופוליסות הביטוח

הידעתם כי החל מחודש פברואר 2017 הושקה הרפורמה החדשה בנושא ביטוחים במדינת ישראל. צריך להמשיך ולחקור כדי להבין את משמעותה לגבי כל אחד מאתנו. כפי שתראו בהמשך פוסט זה יש דברים שכבר נקבעו ויש עדיין היבטים לא ברורים וסגורים. נביא כאן מידע ראשוני שמצאנו ברשת. זהו מידע השווה לכל…קראו עוד

 

♣ פתרונות איכות חיים – הגיל השלישי

מוצרי איכות חיים ונוחות לגיל השלישי – לאחרונה נוסף גם מידע חשוב על מוצרי נוחות ואיכות חיים של “הגיל השלישי“. מהניסיון שלנו כדאי להיכנס לאתר גם כדי לרכוש מתנה מיוחדת לסניור/ית במשפחה. ניתן גם לצ’פר את עצמכם ולראות כיצד תוכלו לשפר ולהשתכלל בהיבטים שונים של איכות חייכם

האתר, מביא מדי חודש פטנטים חדשים לבני גיל 60+, כל המוצרים נוחים ומקלים על תפקוד יומי ומאפשרים להיות יותר עצמאיים, ניתן לקבל ייעוץ והתאמה אישית מאנשי המקצוע שלנו, העזרים מתאימים לכל כיס…קראו עוד

 

כרגיל, אני מזמינה את כל גולשים שלנו, להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר. כמו גם להגיב בתחתית העמוד.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: yaffeelka@gmail.com .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלנו או דרך דף הפייסבוק שלי.

ד”ר אלקה יפה, מנהלת תוכן ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

נייד – 052-3726523

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 24 - יולי 2018

רסיסי זהב 24 – ניוזלטר קייצי

ניוזלטר רסיסי זהב 24 – ניוזלטר קייצי, יולי 2018   שלום חברים  הקרירות והגשמים שהיו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link