דף הבית / ניוזלטר / רסיסי זהב 18 – סיומו של אביב
ניוזלטר רסיסי זהב 18 סיומו של אביב אפריל 2017

רסיסי זהב 18 – סיומו של אביב

ניוזלטר רסיסי זהב 18 – סיומו של אביב, מאי 2017

 

פריחת הדובדבןפריחות מרהיבות ולצפות במרבדים ירוקים משובצי צבעים. גם בארץ וגם בחו”ל תקופה זו פותחת את עונת התיירות. פריחת הדובדבן המפורסמת ביפן, מרבדי לוונדר בשדות פרובאנס ועוד. גם בניוזלטר זה נביא לכם טעימה מנושאים נבחרים שהועלו ופורסמו באתר מעגלי החיים +60. תוכלו למצוא כאן המלצות לטיול בוטיק בפרובאנס, רעיון לבילוי בערב שבועות, המלצות העוסקות בתכנון פנסייה וכתבות מעניינות נוספות העוסקות בשיפור איכות החיים והספקת מידע חיוני לבני הגיל השלישי.

תכנון פנסייה ובקרתה כמטרה ממוקדת ומפורטת♣ תכנון פנסייה כמטרה ממוקדת ומפורטת

תכנון פנסייה: “ככל שהמטרה ממוקדת ומפורטת – כך קל יותר לבחון את מידת השגתה“. מאת : אייל הראל – חשיבות תכנון פנסייה ובקרתה – הקיבוץ שבו כל אחד “נתן כפי יכולתו” והיה אמור “לקבל לפי צרכיו“, הופך כיום לקיבוץ אשר גובה את שנדרש  ומספק לחבריו, בגיל העבודה ובגיל הפרישה, את צורכיהםבמסגרת הכספית ובהסדרי תשלום שנקבעו לכך ועל… קראו עוד.

תזונה ובריאות - מבט כללי מערכתי♣ תזונה ובריאות – מבט כלל מערכתי

תזונה ובריאות – ממבט-על כלל מערכתי – זהו פוסט ראשון בנושא תזונה ובריאות. נביא בו מבט כללי מערכתי ובהמשך, בפוסטים הבאים, נביא מידע נוסף על היבטים שונים ורבים של נושא חשוב זה. ככל שאנו מעמיקים בנושא, אנו נוכחים לדעת יותר על ההקשרים הקיימים בין תזונה ובריאות. מכאן זה ממשיך ויוצר חיבורים מעניינים כמעט על כל היבט…קראו עוד

 

על חשיבותה של צוואה♣ על חשיבותה של צוואה

על חשיבותה של צוואה מאת: עו”ד אילן גולדנברג – צוואה היא מסמך בכתב שעורך אדם ובו הוא קובע הוראות באשר לחלוקת עזבונו לאחר מותו. רבים סבורים, בתום לב, שאין צורך לערוך צוואה אך טעות בידם. אחרים חוששים לערוך צוואה עקב אמונות טפלות (אך יש שיאמרו שעריכת צואה היא “סגולה לאריכות ימים”).

להלן נסביר מדוע חשוב לערוך…קראו עוד

 

 

כרגיל, אני מזמינה את כל גולשים שלנו, להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר. כמו גם להגיב בתחתית העמוד.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: yaffeelka@gmail.com .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלנו או דרך דף הפייסבוק שלי.

ד”ר אלקה יפה, מנהלת תוכן ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

נייד – 052-3726523

בידקו גם

רסיסי זהב 25 סתיו

רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו

ניוזלטר רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו, אוקטובר 2018   שלום חברים  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link