רסיסי זהב – 2

רסיסי זהב  2 – מה התחדש ונוסף בפורטל “מעגלי החיים”

חלף כמה זמן מאז “רסיסי זהב 1” ולכן יש לנו הרבה עדכונים יפים וחדשים: החורף עתה בעיצומו ואנחנו ריכזנו כאן בפורטל “מעגלי החיים” כמה נושאים המחממים את הלב וגם מאפשרים לנו להפליג למקומות אחרים בעולם  שם שורר עתה קיץ, או אביב נצחי לאורך כל השנה. תמונות המלצות וקישורים בנושאים שונים אלה העליתי אל הגלגלת “חדש ומעניין” כמעט כל יום יומיים כנסו, קראו, התרשמו וגם שתפו אותנו בקישורים שאתם מצאתם או קבלתם. ניתן לעשות זאת דרך “כתבו לנו” או דרך ה”פורום” ישירות.

אז מה נוסף לפורטל שלנו בחודשים האחרונים?
אנשים בגילנו, (הכוונה ל+60) טבעי שמארגנים או מוזמנים לכל מיני כנסים. כנס מחזורים של בוגרי בית הספר או התיכון, כנס חברים מתקופת השירות הצבאי ועוד. אנחנו ארגנו בתחילת נובמבר כנס למלאות 50 שנה מאז הגיוס גרעין אילתה לנח”ל והיה בין המקימים את קיבוץ אילות החוגג השנה יובל.והעלינו את החומרים שסרקנו מהאלבומים לפורטל כדי שישמש דוגמא לביצוע כנס כזה לכל המעוניינים. המארגנת הראשית הנהדרת הייתה מקסימה גולן (תמיד צריך להיות משוגע לדבר כי אחרת הכנס לא קורה). אנחנו – כל אנשי הגרעין מודים לה על סוף שבוע נפלא של הכנס באילות ועל הסיורים בסביבה המקסימה של אילת. תוכלו להתרשם במדור “גרעין אילתה” שמופיע מיד אחרי מדור נוסטלגיה בפורטל.

tzuמזמינה אתכם לציין כנסים שאתם עושים ולפרסם אותם כאן אצלנו.

לפני שאני נכנסת לעדכונים נוספים במדורים השונים אני רוצה שוב לציין כי למי שנכנס בפעם הראשונה לפורטל – כדאי מאד קודם כל לקרא את הכתוב באודות האתר” כי זוהי המצגת הקצרה והמתומצתת ביותר על הפורטל שלפניכם. שימו בבקשה לב לקישור לדף הפייסבוק למטה כי דרכו ניתן ליצור קשר מהיר וקל ולהתחבר לרשת החברים שהולכת ונוצרת סביב הפורטל “מעגלי החיים” לאחר מכן, חשוב שתקדישו מעט תשומת לב לכפתור העליון בדף השער – “ייחודנו!” כי שם ריכזנו את האני מאמין שלנו לגבי תוכן ידע איכותי הנחוץ לאנשים בני +60 ועד 120 . עשינו זאת על פי הצעת איש אינטרנט מנוסה ששאל את השאלה: אז מה מיוחד בפורטל הזה? נשמח אם תגיבו לכתוב שם. בכל צורה במדור “תזונה ובריאות” נוספו פריטי מידע חדשים לאחר בדיקה ומיון. קבלנו כבר עליהם תגובות טובות לפורום. מדור “נוסטלגיההתעשר בכמה פרטים ויזואליים וגם במדור “טיולים בארץ ובעולם” יש חדש.

 

 

flowersלאחר פתיחת פורום מועדון הגיל השלישי” היו גולשים שהגיבו יפה וספרו כי בעזרת הקישורים בפורטל איתרו מלונות טובים בארץ ובעולם. מסופר שם על טיול מיוחד שארגנו כמה נשים עצמאיות ואולי אפשר ללמוד מהן או להצטרף. אברהם לוי כותב בפורום על שילוב הגיל השלישי בשימושי מחשב ואני העליתי שם מידע המאפשר שימוש בטכנאי וירטואלי – אני יודעת שכולנו צריכים אותו לפעמים. הגיבו שם לרעיונות המאתגרים לטיולים בארץ ובעולם…כנסו והוסיפו את הצעותיכם. או אולי תרצו להגיב למידע שמישהו העלה על ספר שירים שנמצא ליד פח אשפה. עוד אנשים טובים פנו דרך “צור קשרוהציעו שיתוף פעולה ברמות שונות. אנחנו מברכים על כל פנייה והצעה כי רק כך נוכל להמשיך ולפתח את הפורטל בהתאם לצרכים. כנסו לכפתור הירוק כאן למטה.

נושא אחרון לעיתון מקוון זה- ב”חדש ומעניין” תוכלו לקרא על נושאים רבים מהעיתונות ומהרשת למשל הצעת החוק להעלאת גיל הפרישה על פי בחירה. תוכלו לצפות בצילומים וגם לשמוע קטעי מוסיקה נבחרים. כל טוב ולהתראות ברסיסי הזהב 3 וזכרו תמיד – לשתף זה כיף, נהניתם מהפורטל? התעניינתם? ספרו לחברים ונתראה בפורטל עצמו-אלקה יפה.

 

 

close

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2018

ניוזלטר רסיסי זהב – אסופת 2018

ניוזלטר רסיסי זהב 2018 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2018 בסדר כרונולוגי יורד: ניוזלטר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *