דף הבית / ניוזלטר / רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו
רסיסי זהב 25 סתיו

רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו

ניוזלטר רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו, אוקטובר 2018

 

שלום חברים 

קשה להאמין אך מסתבר כי בכל זאת מגיעות אלינו רוחות הסתיו. הקיץ על גלי החום והלחות שהה כאן לא מזמן והנה בכל זאת משהו משתנה.

הסתיו הישראלי השייך לאקלים הים תיכוני הוא קצר מאד. אם לא עוצרים ושמים לב אז נכנסים מהר למצב של תחילת חורף. אבל לנו היה את חג הסוכות והאסיף כדי לעצור וליהנות ממעט הסתיו שיש אצלנו.

כבר לפני חודש, בראש השנה ברכנו לשנה טובה ואסיף מוצלח. בחודשיים האחרונים עלו כמה נושאים חדשים בפורטל. התחלנו לרכז מידע שיקדם אנשים ל”בניית מוצר מידע” ממנו יוכלו לקבל, בעזרת הדרכה, הכנסה פאסיבית. הידע והניסיון שיש לאנשים בגיל השלישי יכול לשחק כאן תפקיד מרכזי.

הנושא החשוב והפופולרי ביותר שחזרנו לעסוק בו בצורה ממוקדת הוא “קהילות פנסיונרים פעילים” יש לנו כבר רשימה של אנשים המעוניינים לארגן ולנהל קהילה באזור שלהם ויש רשימה גדולה יותר של פנסיונרים הרוצים להשתתף בקהילה כזו באזור הקרוב אליהם. התחלנו למפות את הקבוצות האפשריות.

בקרוב נשלח לנרשמים ולאלה שמלאו את השאלון המתאים הנחיות מפורטות יותר להקמת קהילה. אנחנו מתכוונים לתת ולספק את התשתיות ליצירת קשרים וגם רעיונות, תמיכה והנחיה. כאשר כל מארגן יחד עם הקהילה שלו יחליט איך מתקדמים.

אם אתם מעוניינים ועדיין לא נרשמתם, כנסו לטופס “שירות ממוקד” והירשמו למה שמתאים לכם. רק אל תשכחו למלא את השאלון המתאים (רוצה להשתתף או רוצה לנהל ולארגן )כי רק כך נוכל ליצור לכם קשר לקהילה המתאימה באזורכם.

להתראות בימים טובים, כאן בפורטל ב”צור קשר” או בדף הפייסבוק שלנו “גיל הזהב- מעגלי החיים+60” או ישירות במייל חוזר.

יום הקשיש הבינלאומי וחג שמחת תורה

 💡  יום הקשיש הבינלאומי וחג שמחת תורה

יום הקשיש הבינלאומי, בישראל המודעות גוברת נתחיל בכך שהמושג עצמו “הקשיש“, השגור כל כך אצל ארגון הג’וינט, לא נראה לי נכון. “קשיש” אני מוכנה שיקראו לי לאחר גיל 90 ורצוי יותר לאחר גיל 93 , כי אז באמת ארגיש “קשישה”. עד אז, בואו נהיה אופטימיים יותר ורחבי תודעה, המושגים הנהוגים כמו “גיל הזהב” ” הגילקראו עוד

 

לשנה טובה ואסיף 💡  ברכות לשנה טובה ומשמעות האסיף

לשנה טובה ואסיף – בימיו של האדם הקדמון כבר הגיעו לתובנה כי כדאי לסמן בקווים על קיר המערה של הזמן העובר. סימנו את מחזורי הירח, את עונות השנה ועוד אירועים. בעידן שלנו הכול נמדד בשניות אך עדיין ישנה משמעות עמוקה לציון תאריכים לאורך השנה. אנחנו מציינים, ימי הולדת, חגים, סיומים, התחלות ובכך מרגישים את קצב…קראו עוד

 

מוצר דיגיטאלי 💡  מוצר מידע דיגיטאלי – הכנסה פאסיבית למשק הבית

מהו מוצר דיגיטלי? ויצירת הכנסה פסיבית – העידן הדיגיטאלי המאפשר נגישות רבה למידע והפיכתו לידע, מתוך מהלך זה הוא למעשה יצירת מוצר דיגיטאלי. סיכוי טוב נוסף גם לקשרים קלים רבים וטובים עם אנשים. בקלות יחסית ניתן להזמין אנשים רבים לממש ולהגשים חלומות ורצונות שבעבר היו קשים ליישום. התקופה המיוחדת הזו מזמינה אותנו, אם כך, בני הגילקראו עוד

 

ייעוץ פיננסי לאזרחים ותיקים 💡 יעוץ פיננסי לאזרחים ותיקים לקראת יציאה לפנסיה והלאה

יעוץ פיננסי לאזרחים ותיקים לקראת יציאה לפנסיה והלאה- אחת  מאבני היסוד של פורטל מעגלי החיים הייתה מאז ומתמיד, ריכוז מידע על זכויות שיש לאזרחים וותיקים היום בישראל. במהלך איתור הצרכים וגם הפתרונות המוצעים בכל תחום, הנושא הפיננסי היה תמיד מרכזי. בשבע השנים מאז תחילת המיזם מצאנו שהצד הפיננסי מאד חשוב במיוחד לפנסיונרים. נוכחנו יותרקראו עוד.

תשע נקודות מבט של אהבה 

💡 תשע נקודות מבט של אהבה

כדי להסביר למה אני מתכוונת כשאני אומרת שיש תשע נקודות מבט של אהבהאתחיל בסיפור אישי: לפני כ-15 שנה פגשתי את מי שמאז בן זוגי לחיים.  אני כבת 50 והוא 55. התאהבנו:) עברנו לגור ביחד, האהבה פרחה,  היינו בעננים…  ואז התחילו המתחים, הוויכוחים, תקשורת פגומה… כל אחד בא עם הרקע שלו מזוגיות קודמת, מהחיים בכלל. למזלנו, האהבה היתה חזקה מספיק כדיקראו עוד.

 

תשאלו את מרים טור חודשי לייעוץ זוגי

 💡  תשאלו את מרים – טור חודשי לייעוץ זוגי – אוקטובר

טור חודשי לטיפוח הזוגיות והאינטימיות – כנסו עכשיו לקרוא ולהתעדכן בתכנים החדשים שעלו בטור של מרים. להזכירכם, החלטנו לנסות משהו חדש. יצירת טור חודשי לייעוץ זוגי ולטיפוח הקשר בין בני הזוג, בו מרים ברנר, עובדת סוציאלית מ.א. ומטפלת מינית מוסמכת, תביא אליכם נושאים נבחרים מלווים בדוגמאות ותובנות, שיוכלו לעזור גם לכם לשמור ולטפח את הזוגיות והאינטימיות שלכם. הטור יהיה ערוך כבלוג עם ציון מועד הפרסום. והחודש הימנעות מינית והתרחקות זוגית...קראו עוד.

 

 

סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי

 💡  סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי

סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי – סדנה מיוחדת – לאנשים מיוחדים, שמוכנים לצאת מהמוכר והידוע  ולא חוששים  להתנסות, ללמוד וליישם בשילוב של כלי אימון מגוונים  כיצד ניתן לשפר ולשדרג מטרות בתחומים רבים וחשובים בחייכם, כמו מערכות יחסים, מנהיגות, מוטיבציה, העצמה וכל תחום אחר לבקשתכם, ומעל לכל להעיז לחלום ולהגשים חלומות – קטנים כגדולים, קצרילפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

סדנה לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים 💡  סדנת בניית תקשורת אפקטיבית לחיים

הרצאה/סדנה לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים – 9 נקודות מבט של אהבה
זה לעולם לא מאוחר מידי!
אירית אוסטרובסקי, מורת דרך בנתיבי הארץ ונתיבי הצמיחה, קואוצ‘רית אינטגרטיבית, מפתחת ״משולש הבריאות״ ומנחה בכירה מטעם Points of You® בהרצאת/סדנת הדגל ״9 נקודות מבט של אהבה״ אירית אוסטרובסקי מובילה את המשתתפים, דרך מודל ה״אניאגרם״ בנתיב התבוננות והקשבה חדשה..לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

מאומצת💡  “מאומצת”, הרצאה סוחפת, מלאת תובנות ורגש

ההרצאה/מפגש מאומצת – עוברת דרך מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל.

את ההרצאה/מפגש מאומצת מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן.
מה בהרצאה.…
לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

כמה מילים לסיום

כרגיל, אני מזמינה את כל הגולשים שלנו, להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר. כמו גם להגיב בתחתית העמוד.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: yaffeelka@gmail.com .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלנו או דרך דף הפייסבוק שלי.

ד”ר אלקה יפה, מנהלת תוכן ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

נייד – 052-3726523

בידקו גם

רסיסי זהב 26 – חג חנוכה שמח

ניוזלטר רסיסי זהב 26 – חג חנוכה שמח, דצמבר 2018   חג חנוכה שמח לכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link