דף הבית / ניוזלטר / רסיסי זהב 26 – חג חנוכה שמח
ניוזלטר רסיסי זהב 26 - חג חנוכה שמח

רסיסי זהב 26 – חג חנוכה שמח

ניוזלטר רסיסי זהב 26 – חג חנוכה שמח, דצמבר 2018

 

חנוכיהחג חנוכה שמח לכל החברים.

הגענו לתקופת החורף הישראלי. המאפיינים של יום קצר, לילה חשוך וארוך, גרמו כבר בתרבויות קדומות לציין חגים של אור דווקא בחודש חשוך זה. מאוחר יותר בהיסטוריה האנושית, דתות שונות קבעו חגים של אור, ביתיות ומשפחתיות כולן בחודש החורפי המיוחד הזה. הקונטרסט בין החושך בחוץ והאור בפנים הופך לחוויית חיים משמעותית בכל משפחה.

גלי הקור של החורף הישראלי עדיין לא כאן אך אנחנו מתכוננים כבר לקראתם ומבססים את החמימות הביתית, במנהגים, מאכלים, פינוקים וחוויות משפחתיות חמות. לאחר הקיץ הארוך והסתיו הקצר, יש לנו אתנחתא של מנוחה ביתית נינוחה יותר.

זה הזמן הטוב לקרא ספרים שלא הספקנו, להזמין חברים שלא פגשנו ולתכנן תכניות לשנה הקרובה. אנחנו לא שוכחים כי קרוב מאד לאחר חג החנוכה מתחילה שנה אזרחית חדשה. חוזרת ההזדמנות לסכם את השנה שעברה להגיע לתובנות חדשות ועל פיהן לתכנן את שנת 2019 הבאה עלינו לטובה.

לכבוד החג החמים הזה, הזמינו חברים נוספים שלכם לעיין ולהכיר את הניוזלטר שלנו ונשמח אם גם הם יירשמו לקבלת עדכונים נוספים בחודשים הבאים.

להתראות בימים טובים, כאן בפורטל ב”צור קשר” או בדף הפייסבוק שלנו “גיל הזהב- מעגלי החיים+60” או ישירות במייל חוזר.

 

 גיל כרונולוגי וגיל פונקציונלי במציאות של אריכות ימים💡 גיל כרונולוגי וגיל פונקציונלי במציאות של אריכות ימים

מסע בין המושגים – גיל  כרונולוגי, גיל ביולוגי, גיל פסיכולוגי וגיל פונקציונלי. גיל מבוגר וחכמת החיים והניסיון שצברנו מלמדים אותנו יחס מיוחד לזמן. אנחנו רואים כי יום שעובר אינו חוזר. הזמן יש לו מאפיין מיוחד, הוא עובר ואי אפשר לעצור אותו. גם את הגיל אי אפשר לעצור…קראו עוד

 

שאלות ותשובות לזוגיות בריאה ואינטימיות 💡 תשאלו את מרים – טור חודשי לייעוץ זוגי

טור חודשי לטיפוח הזוגיות והאינטימיות ולטיפוח הקשר בין בני הזוג. מרים ברנר, עובדת סוציאלית מ.א. ומטפלת מינית מוסמכת, תביא אליכם נושאים נבחרים מלווים בדוגמאות ותובנות, החל מטור זה, מרים תשלב פניות ושאלות שלכם, בצורה אנונימית, שעליהן תענה כאן.

שאלה: אני בן 65, גרוש שנתיים. לאחרונה יש לי קשר חדש עם אשה בת 62, כולל יחסי מין. נתקלתי בתופעה שאני לא מכיר שהביכה אותי…קראו עוד

 

איזון לחץ דם 💡  הורדת לחץ דם עם ביופידבק

לחץ דם גבוה ושימוש בנשימה טיפולית, מאת: דורית גרינברג
אחד הנושאים שמטריד את רובנו, הוא לחץ דם גבוה, או כפי שהא מכונה לעיתים קרובות  “הרוצח השקט“. הסיבה שהוא מכונה כך היא שלפעמים אנחנו יכולים לסבול במשך שנים מלחץ דם גבוה מבלי לדעת את זה בכלל ופתאום זה מתגנב ומתקיף. על פי ההערכות כרבע מהישראלים סובלים מיתר לחץ…קראו עוד

 

איך ליצור הכנסה נוספת 💡 איך ניתן ליצור הכנסה נוספת למשק הבית?

הכנסה נוספת, עבודה חלקית, הכנסה פאסיבית – אחד המאפיינים המובילים בחיי אזרחים וותיקים במאה ה- 21 היא תופעת החתירה להכנסה נוספת. הכנסה כתוצאה מעבודה חלקית ואם אפשר, תוך מימוש והגשמה עצמית. העלייה המתמדת בתוחלת החיים, מעלה בעיה כלכלית פיננסית. בטחון כלכלי חשוב בכל גיל אך חשוב במיוחד בגיל השליש…קראו עוד.

 

מסע אופניים מחוף לחוף שהפך לערב שירה

 💡  מסע אופניים מחוף לחוף שהפך לערב שירה

בשנים שעברו מאז התחלתי במיזם של פורטל המידע שלנו במטרה לשפר את איכות החיים למדתי דברים חדשים ומרתקים, המיוחד שבהם היה שדווקא הגיל השלישי הוא הזמן הטוב להגשים חלומות, ליישם מה שתמיד רצינו ולחיות בהנאה. כאשר שמעתי על ההרכב של שלישיית “צליל גליל” ממחניים. לאחרונה חזרו מטיול אופניים בארה”ב, שבהשאתו הם העלו ערב שירה...קראו עוד.

 

 

סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי

 💡  סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי

סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי – סדנה מיוחדת – לאנשים מיוחדים, שמוכנים לצאת מהמוכר והידוע  ולא חוששים  להתנסות, ללמוד וליישם בשילוב של כלי אימון מגוונים  כיצד ניתן לשפר ולשדרג מטרות בתחומים רבים וחשובים בחייכם, כמו מערכות יחסים, מנהיגות, מוטיבציה, העצמה וכל תחום אחר לבקשתכם, ומעל לכל להעיז לחלום ולהגשים חלומות – קטנים כגדולים, קצרילפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

נופש מוסיקלי בכפר בלום 💡  אמצע שבוע פסטורלי במלון פסטורל בכפר בלום

 ינואר 2019 – נותרו חדרים אחרונים כל הקודם זוכה !!!
בארץ פלגי מים, בינות לירוק, בין שמיים למים, יש מלון אחד שכולו חוויה המציע לכם חבילות נופש עם תוכן.  מתוך ליבו של הנוף הגלילי, על יסודות מורשת...לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 נופש במלון רימונים באילת ינואר 2018💡  חופשה באילת “ותיקים ונהנים” – ינואר 2019

חופשה באילת ותיקים ונהנים במלון רימונים ינואר 2019  – מלון רימונים אילת, מרשת “רימונים” (נפטון לשעבר) החדש, נחשב ”לליבה” של העיר אילת, נפתח לאחר שהושלם בו שיפוץ מאסיבי אשר ממצב את המלון ברמה של 5 כוכבים, ובתוך כך מעמידו בשורה אחת עם המובילים במלונות אילת. המלון הקלאסי והידוע ברמת השירות הגבוהה, באוכל המשובחלפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

סדנה לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים 💡  סדנת בניית תקשורת אפקטיבית לחיים

הרצאה/סדנה לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים – 9 נקודות מבט של אהבה
זה לעולם לא מאוחר מידי!
אירית אוסטרובסקי, מורת דרך בנתיבי הארץ ונתיבי הצמיחה, קואוצ‘רית אינטגרטיבית, מפתחת ״משולש הבריאות״ ומנחה בכירה מטעם Points of You® בהרצאת/סדנת הדגל ״9 נקודות מבט של אהבה״ אירית אוסטרובסקי מובילה את המשתתפים, דרך מודל ה״אניאגרם״ בנתיב התבוננות והקשבה חדשה..לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

מאומצת

💡  “מאומצת”, הרצאה סוחפת, מלאת תובנות ורגש

ההרצאה/מפגש מאומצת – עוברת דרך מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל.

את ההרצאה/מפגש מאומצת מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן.
מה בהרצאה.…
לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

 

כמה מילים לסיום

כרגיל, לסיום ניוזלטר רסיסי זהב 26, אני מזמינה את כל הגולשים שלנו, להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר. כמו גם להגיב בתחתית העמוד.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: yaffeelka@gmail.com .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלנו או דרך דף הפייסבוק שלי.

ד”ר אלקה יפה, מנהלת תוכן ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

נייד – 052-3726523

בידקו גם

רסיסי זהב 25 סתיו

רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו

ניוזלטר רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו, אוקטובר 2018   שלום חברים  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link