דף הבית / ניוזלטר / רסיסי זהב 29 – חג שבועות שמח
רסיסי זהב 29 - חג שבועות שמח

רסיסי זהב 29 – חג שבועות שמח

ניוזלטר רסיסי זהב 29 – חג שבועות שמח, יוני 2019

 

אלומה

שלום חברים לניוזלטר שלנו (או חברים לגיל…)

חג השבועות מגיע אלינו במהירות גוברת. עברו רק שבעה שבועות מאז חג הפסח והנה אנחנו בשבועות. זהו החג המסכם את מעגל השנה ומכאן אנחנו נכנסים לעונה היבשה מחגים, עונת הקיץ.

חג השבועות מגיע לאחר חגים ומועדים וציוני דרך רבים וצפופים. חג זה מאפשר לנו לחזור מעט אל המקורות מצד אחד ולחזור למשמעות של ביכורים, לא רק של פרי ירק וקציר אלא גם של מעשים חדשים הנותנים תקווה.

חג השבועות כמו חגים רבים אחרים עוזרים לנו להדגיש סיום תקופות והתחלות רעננות. במסורת היהדות מזוהה חג זה גם עם זמן “מתן תורה” במעמד הר סיני. החג הזה היה חשוב מאז ומתמיד והוא אחד משלושת החגים של העלייה לרגל לירושלים כאשר בית המקדש היה קיים.

אנחנו כאן בצוות מעגלי החיים מציינות בחג זה התחלות חדשות. מזדהות יותר עם מוטיב הביכורים המתחדשים כל הזמן.

אנחנו במהלך חדש עם הרגשה של קפיצת מדרגה. בניוזלטר הנוכחי, “רסיסי זהב 29” נעדכן אתכם בכל המידע החדש והמעניין שעלה.

סיום רצינו לספר כי גם בנושא “קהילות פנסיונרים פעילים” התקדמנו. בימים אלו נבנית ומתגבשת קהילה באזור הקריות/חיפה וגם אחת במרכז הארץ. מי מכם שהנושא חשוב ומעניין עבורו, אפשר עדיין להיכנס, לקרוא ולהירשם כמי שמעוניין לארגן ולהוביל קהילה או כמי שרק רוצה להשתתף בקהילה של פנסיונרים. והכי חשוב, לא לשכוח למלא השאלון המתאים לבחירתכם כי רק כך אנחנו יכולים לשבץ אתכם במיקום הנכון.

צעד חדש נוסף קדימה, “ישר מהניילונים”,  הוא רשת חברתית משלנו בליווי פורומים קבוצתיים. אתם מוזמנים להיכנס, להירשם ולהצטרף ולקבל אפשרות לנהל דיאלוג פתוח אתנו ועם שאר חברי מעגלי החיים +60. כל שעליכם לעשות כדי להצטרף זה להירשם בסרגל הצד תחת: “פורומים – כניסת משתמש“. לבחור לעצמכם שם משתמש וסיסמא, ואתם מחוברים. משם אתם מוזמנים להצטרף לקבוצת “גיל הזהב – מעגלי החיים+60“. וזו רק ההתחלה…

אנחנו מבקשות ומצפות מכם לחזור אלינו עם תגובות, שאלות, הצעות ורעיונות בכל תחום והכי חשוב, המליצו גם לחברים נוספים לקבל את “רסיסי זהב“.

קריאה מהנה ומעניינת, אלקה יפה וצוות מעגלי החיים +60

 

 תשאלו את מרים - טור יוני 2019💡 תשאלו את מרים !

טור לייעוץ זוגי לטיפוח הזוגיות והאינטימיות – והחודש : הימנעות מיצירת קשר זוגי חדש
לאחרונה התקבלו הרבה פניות המתעניינות בהיכרויות של פנויים/פנויות בגיל השלישי. לאורן החלטתי להביא כאן הפעם מידע והמלצות על היכרויות ופרק ב’ בגיל הזהב.

הימנעות מיצירת קשר זוגי חדש בגלל חשש או רתיעה מיחסי המין בקשר ואולי גם הימנעות מיצירת קשר זוגי חדש בגלל רצון לקשר חברות בלי סקס.

א’: אני בן 76, אשתי סובלת מדמנציה כבר 3 שנים, היינו נשואים 51 שנה, היא נמצאת כעת במוסד סיעודי. לאחרונה אני מרגיש בודד, אני מרגיש שאני מוכן לקשר חברות זוגי עם אישה לצורך שיתוף תמיכה ובילויים משותפים…קראו עוד

 

חוויה אישית עם יוגה תרפיה-נפרדים מהכאב 💡 חוויה אישית עם יוגה תרפיה – נפרדים מהכאב

בחודש האחרון מסתבר לי יותר ויותר כי הסיפור שלי עם יוגה מתחיל לפני כמה עשרות שנים. מאז ומתמיד אהבתי ספורט ופעילות גופנית. בתיכון עסקתי בעיקר באתלטיקה וגם היו לי הישגים יפים. מאוחר יותר אחרי השירות הצבאי חיפשתי הדרכות וחוגים לפעילות אירובית והתמדתי בהנאה. על יוגה כמעט ולא שמעתי. אלה היו שנות ה-60 המאוחרות, גרתי אז באילת הרחוקה והמנותקת מתרבות וספורט.

יום אחד מצאתי…קראו עוד

 

נורבגיה - ארץ הפיורדים

💡 טיול מקסים לנורבגיה המרהיבה עם דרכים

חברת דרכים מזמינה אתכם להצטרף לטיול מקסים לנורבגיה המרהיבה – ארץ הפיורדים והכף הנורדי הצפוני

נורבגיה, אחת המדינות היפות  והמרגשות ביותר באירופה, מכונה גם ארץ הויקינגים והטרולים! בטיולנו נצא אל המקומות  הקסומים ביותר בנורבגיה, נבקר בכפרי דייגים ציוריים ובשמורות טבע עוצרות נשימה, נחצה קניונים עמוקים וצוקים גבוהים, חופים קסומים ואגמים כחולים. נגיע אל הנקודה הצפונית ביותר באירופה “הנורדקאפ” אחד מהמקומות המרתקים והיפים ביותר וללא ספק אחד משיאי הטיול.

תאריכי יציאה ומחיר:

09.07 בהדרכת רונן חסון 2,989 € 

13.08 בהדרכת רונן חסון 2,989 

03.09 בהדרכת רונן חסון 2,879  € – מחיר מוזל!

להרשמה ופרטים נוספים – לחצו כאן

 

מבט קדימה בעידן של תוחלת חיים עולה 💡 מבט קדימה בעידן של תוחלת חיים עולה

כבר בשנה הראשונה, כאשר התחלתי לרכז מידע למיזם של מעגלי החיים התבססתי על מבט קדימה. מבט לכמה עשרות שנים שלאחר גיל 60, לאחר היציאה לפנסיה. אך לא יכולתי את להעריך עד כמה השינויים המהירים משפרים את המבט קדימה. מסתבר כי בימינו, תודות לעלייה באיכות החיים ולהתקדמות הרפואית המתמדת אפשר להביט קדימה גם לשנים שמעבר לגיל 100.

לשנים הרבות האלה קדימה צריך להתכונן, צריך להכיר את האפשרויות להתגבר על קשיים פיסיים, חברתיים ואחרים. ידוע כבר כיקראו עוד.

 

 

אישה בקימונו 💡  יפן? סין? ספארי? – הטיול הבא עם ICUC

חולמים על הטיול הבא ?

עם ICUC רק צריך לבחור – יפן? סין? ספארי?

טיולים מאורגנים למופת באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים!

ICUC מועדון המטיילים המנוסה, האיכותי והאטרקטיבי בעולם, מפיק עבורכם

טיולים מאורגנים למופת לחו”ל. טיולים מלאי תוכן וענין, משובצים באטרקציות,

הכרות עם תרבויות מרתקות, נופים עוצרי נשימה, ארכיטקטורה מסורתית ומודרנית ואוכל מגוון ועשיר. 

ואתם זוכים- מחירי הטיולים שלנו זולים משמעותית מטיולים זההים, בזכות הקשר הישיר שלנו בכל יעד...להרשמה ופרטים נוספים – לחצון כאן

 

קבלת שירותי סיעוד מותאמים 💡 יש תקווה! שירותי סיעוד מותאמים אישית

קבלת שירותי סיעוד המותאמים אישית לצרכיכם
שירותי הדיור המוגן והתקופה הסיעודית, עוברים בשנים האחרונות מהפך איטי, אבל מתמשך. יותר ויותר אנשים בגיל השלישי מעדיפים להמשיך ולחיות בסביבה אותה הם מכירים ואוהבים. אנשים רוצים לשמור על כבודם ועצמאות עד כמה שיותר שנים…קראו עוד.

 

 

 

 

טיפים לעיכוב תהליכי הזדקנות 💡  טיפים לעיכוב תהליכי הזדקנות ועוד..

אפשר שגופינו יראה וירגיש צעיר יותר ובריא יותר

בואו לקבל ארגז כלים טכנולוגיים,  וכן מידע מקיף ועדכני על מנת לשפר את בריאותכם ואת איכות החיים שלכם .

זו זכותכם להכיר ולדעת עוד פתרונות רפואיים  מלבד  התרופות.

זו זכותכם לדעת שגם אתם יכולים ליצור לעצמכם בריאות טובה יותר, במינימום של חומרים כימיים (ואף ללא!) ובמינימום פעולות פולשניות.

הגוף שלכם הוא הנכס היקר ביותר שלכם. שימרו עליו.

וככל שתשכילו לעשות זאת קודם, כן ייטב לגופכם…קראו עוד

 

 קורס משולש הבריאות ב 9 שפות💡  קורס משולש הבריאות ב- 9 שפות

בהנחיית אירית אוסטרובסקי.

אוסטרובסקי, מורת דרך בנתיבי הארץ ונתיבי הצמיחה, קואוצ‘רית אינטגרטיבית, מפתחת ״משולש הבריאות״ ומנחה בכירה מטעם Points of You®, מובילה את המשתתפים דרך מודל האניאגרם בנתיב התבוננות והקשבה חדשה לעצמם ולזולת.להרשמה ופרטים נוספים

 

 

 

מאומצת הרצאה סוחפת

💡  “מאומצת”, הרצאה סוחפת, מלאת תובנות ורגש

ההרצאה/מפגש מאומצת – עוברת דרך מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל.

את ההרצאה/מפגש מאומצת מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן.
מה בהרצאה.…
לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן!

 

 

 

 

סיפור חיים

💡 רמי צינס – זכרונות, ספור, ספר

רמי צינס – אוצר סיפורי חיים ומשפחה בספרים מרגשים.
אם אתם מתעניינים בסיפורי חיים/ביוגרפיה ומשפחה – הגעתם למקום הנכון.
אתחילבשאלההאם יש משהו משותף בין סיפור חיים של אדם לבין ציור פורטרט?

חוקרי ההיסטוריה של האמנות כבר הראו לנו, שקיימים הרבה פורטרטים מופלאים של אנשים לא ידועים, ולעומתם לא מעט פורטרטים גרועים ומשעממים של מלכים, נסיכים ושועי עולם. במילים פשוטות, לא מידת פרסומו של האדם, או “גדולתו”, לכאורה, מבטיחה ציור פורטרט מוצלח. כתיבת סיפור חיים היא בעצם יצירת פורטרט, דיוקן של אדם, באמצעות הצגת סיפורו.

אז כיצד מציירים במילים דיוקנו של אדם?קראו עוד

 

השקעות מותאמות אישית 💡  יעוץ בנושאים פיננסים לאזרחים וותיקים

האם הגעת לגיל הפרישה? מס הכנסה מאפשר לך לקבל פטור על רווחים בשוק ההון תוכנית ההשקעה השונות הקיימות בשוק, מאפשרות לך לנהל את כספך בשוק ההון על פלטפורמה ייחודית של פוליסת ביטוח,נזילות בכל עת וללא מרכיב ביטוחי, אך בנוסף ליתרונות המובהקים קיים יתרון מהותי נוסף, ממנו נהנים משקיעים שהגיעו לגיל הפרישה והוא… קראו עוד

 

 

סדנה לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים

💡  סדנא לבניית תקשורת אפקטיבית לחיים

לכל אחת מ-9 האסטרטגיות יש אמונה בסיסית שמשפיעה על הדרך בה אנחנו תופסים את העולם והיא מתנהלת מאחורי הקלעים. זיהוי האסטרטגיה מאפשרת לראות את המניעים הנסתרים – מה גורם לנו לפעול בצורה מסוימת או לעצור, מהם המכשולים, מה המתנות של כל אסטרטגיה.   מה רצוי ומה לעולם לא רצוי לעשות מול האסטרטגיות השונות?…קראו עוד

 

 

 

 

סדנת ״נתיבי צמיחה״ לגיל השלישי 💡  סדנת נתיבי צמיחה לגיל השלישי

סדנה מיוחדת לאנשים מיוחדים – אנשים מיוחדים, שמוכנים לצאת מהמוכר והידוע  ולא חוששים  להתנסות, ללמוד וליישם בשילוב של כלי אימון מגוונים  כיצד ניתן לשפר ולשדרג מטרות בתחומים רבים וחשובים בחייכם, כמו מערכות יחסים, מנהיגות, מוטיבציה, העצמה וכל תחום אחר לבקשתכם, ומעל לכל להעיז לחלום ולהגשים חלומות – קטנים כגדולים, קצרי טווח כארוכי טווח.…קראו עוד

 

 

כמה מילים לסיום

כרגיל, לסיום ניוזלטר רסיסי זהב 27, אני מזמינה את כל הגולשים שלנו, להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”צור קשר” בסרגל העליון או התחתון של האתר. כמו גם להגיב בתחתית העמוד.

הנכם מוזמנים ליצור גם קשר מהיר וישיר באימייל, בכתובת: yaffeelka@gmail.com .ניתן גם ליצור קשר דרך דף הפייסבוק שלנו או דרך דף הפייסבוק שלי.

ד”ר אלקה יפה, מנהלת תוכן ויוזמת פורטל מעגלי החיים +60” – לקידום איכות החיים בגיל השלישי.

נייד – 052-3726523

בידקו גם

רסיסי זהב 25 סתיו

רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו

ניוזלטר רסיסי זהב 25 – ניוזלטר עם בוא רוחות הסתיו, אוקטובר 2018   שלום חברים  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link