רסיסי זהב – 4

רסיסי זהב 4

שלום לכל המתעניינים והנרשמים לקבלת עדכונים -במשלוח הקודם היו כמה קישורים שלא עבדו וזאת הסיבה למשלוח החוזר כאן אך יש גם תוספות, למשל, האפשרות להצטרף לקהילה של מעגלי החיים על ידי הרשמה בצד ימין למעלה ובהמשך הזמן להציע שיתופי פעולה שונים. הפעם נעסוק בכמה המלצות טובות התפתחויות ושדרוגים שקרו אצלנו לאחרונה: אנחנו שמחים להודיע כאן כי מתחילה להיווצר קהילה וירטואלית של גולשים ומתעניינים ואנחנו מקבלים יותר ויותר משובים העוזרים לנו בהמשך פיתוח פורטל מעגלי החיים.
בעקבות כמה המלצות שקבלנו פתחנו צוהר אל דרכים לשיתוף פעולה. אחת מהן היא בנושא מיומנויות במחשב וברשת. סביר להניח כי אנשים שנכנסו לאתר כבר שולטים בכך אך בוודאי יש לכם חברים שעדיין לא יודעים כיצד להפיק ממכרה הזהב של המידע את מלוא התועלת – למענם הוספנו טופס לקבלת פרטים בעמוד של איכות חיים ובו המלצה על אתר בשם “לומדים עכשיו” המתמחה בהדרכות פרטיות למתחילים ומתקדמים, באזור המרכז ובלמידה מרחוק בטלפון וסקייפ לכל מקום בארץ. כנסו לטופס והשאירו מספר טלפון כדי ללמוד בכל גיל. תמיד אפשר להתקדם ואתם גם יכולים להמליץ לחברים פחות מיומנים שיגלום עולם ומלואו דרך האינטרנט. יצאתם לפרישה ואתם מרגישים שאתם מאבדים את עצמכם מול כל הבלבול של המסוי וההסתגלות הנפשית למצב החדש? הכנתי עבורכם מספר משימות לפורשים החדשים כדי שתוכלו לעשות סדר בבלאגן, צפו בוידיאו ותהנו. סיננו עבורכם מהבלוג של רן חובב.

resisy 4מבחר ממדור פנסיה – לקראת פרישה

בתקופה זו יש רבים היוצאים לפנסיה, בעיקר אלה הפורשים ממשרד החינוך ומשרדי ממשלה אחרים. בקשו מאיתנו וריכזנו עבורם עם כמה רעיונות והצעות שניתן להקדיש להם עתה יותר זמן. לקראת יציאה לפנסיה רעיונות להכנסה נוספת כמו לימוד של ניהול השקעות ועוד.

אתר מאתגר לאימון יכולות המוח
אתר מעניין ובו תרגילים בהיבטים שונים של תפקודי המוח. זיכרון חזותי, פתרון בעיות, חשיבה יצירתית ועוד.

 
resisy 41רם נסיעות ותיירות  הינה חברה תיירות ייחודית בעלת יחס אישי ומחירים נמוכים ללקוחותיה.החברה מתמחה בארגון טיולים ונסיעות בארץ ובעולם  לגילאי 60 ומעלה

  הדרכים היפות בעולםבמציאות בה כולם דוהרים באוטוסטראדת החיים, נראה שאין זמן ליהנות מהדרך, אבל אם במקרה יזדמן לכם לנסוע באחד מהכבישים הבאים, כנראה שלא תהיה לכם ברירה…תגיעו למסקנה שהדרך היא העיקר ולא המטרה אליה רוצים להגיע כנסו ותיהנו.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *