רסיסי זהב – 6

רסיסי זהב 6

שלום לכל הגולשים אשר נרשמו באתר לקבלת עדכונים. שמחנו לראות את ההתעניינות דרך הפייסבוק ואת המשובים הטובים על מה שיש באתר/פורטל המיוחד הזה. בחודשים הבאים נשלח את הניוזלטר רסיסי זהב מדי חודש ואתם כמובן מוזמנים להמשיך להגיב וגם להציע הצעות נוספות. בחודשיים האחרונים הסתבר לנו כי האתר עולה בגוגל במקומות גבוהים 2-3 מקומות ראשונים וזה מצוין כי כל קידום האתר נעשה בצורה אורגנית, טבעית וזורמת. המשובים הטובים הללו מבטיחים כי אנחנו בכוון הנכון וכי המידע המרוכז כאן באתר אכן מעניין את גילאי +60 . כמובן שנשמח לקבל גם ביקורת בונה כי ממנה לומדים ומתקדמים בצורה טובה. לאחר הקדמה זו נקדים ונאמר כי בגיליון הנוכחי יהיו המלצות לפעילויות.  וזכרו כי תמיד אפשר לפנות גם ישירות אלי במייל: הכתובת היא: [email protected] ואפשר ליצור קשר גם דרך הפייסבוק.

1400221-3286תערוכת כלי קרמיקה מיוחדים 

ההמלצה הראשונה בדף העדכון הנוכחי קשורה ליוצרת כלי קרמיקה מיוחדים ויצירתיים אך מצד שני גם שימושיים (דוגמאות כאן) אלה כלים המתאימים לארוח או למתנות יפות ומיוחדות. אפשר לרכוש ישירות מהיוצרת במחירים סבירים. לקבלת פרטים נוספים – 050-5425060.
 

brizaבריזה – אמנות הטיולים לגיל הזהב

עתה הוא הזמן הטוב ביותר לתכנן את הטיולים לחול בקיץ. מסלולי הטיולים של בריזה תוכננו ועוצבו על בסיס ניסיון מצטבר והותאמו לצרכיו של קהל מטיילי הזהב. לתפיסתם של אנשי בריזה ומדריכיה ניתן לטייל בכל מקום בעולם, בקצב מתאים, בהקפדה על שירותי קרקע ברמה גבוהה ובעיקר בתי מלון טובים. למחלקה המיוחדת הזו קוראים בריזהב וקבלנו עליה המלצות טובות מכמה מקורות מהימנים. אתם מוזמנים להתקשר ולבדוק בעצמכם, ואם תאמרו כי קבלתם המלצה מ”מעגלי החיים +60″ תקבלו גם הטבה. אז בהצלחה ולהתראות בטיולים הבאים.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *