רסיסי זהב – 7

רסיסי זהב 7

הקיץ מתחיל, משהו על תופעת הספירלות והסבר מרתק על מספרי פיבונאצ’י  

היום הוא היום הראשון של הקיץ, אור היום הארוך בשנה. את התמונות המצורפות לגיליון הזה בחרתי מהצילומים של חבר טוב בשם מיכאל היימן – צולם בחוף הבונים דור, אחד היפים בארץ.
מה התחדש באתר/פורטל שלנו בחודש האחרון? היו פניות רבות לשיתוף פעולה בתחומים רבים המופיעים במדורי האתר השונים. כתוצאה מכך, למדתי ושמתי בדף השער של האתר  בטופסשירות ממוקד” היכול לקבל בקשות התעניינות שלכם בתחומים השונים ואנחנו נדאג ליצור קשר להתייעצות. אפשר להציע עוד שיתופי פעולה בצרו קשר באתר.

sea1חדש ומעניין 
בחודש האחרון העלינו מדי יום או יומיים סרטונים, מידע ותמונות לגלגלת הנוסעת בצד שמאל של דף השער. היא מאפשרת לנו מעקב אחר אירועים ברשת, בעתונות היומית וגם במקומונים השונים. עלם המבוגרים הופך לתוסס ומעניין ובכל שבוע מתגלים ממצאים חדשים וחשובים בהעסקת אנשים בגיל המבוגר, בהתייחסות חדשה לאלבומים ישנים, בהצעות של חוגים ופעילויות פנאי לגיל השלישי ועוד. פתחנו מדור קטן וחדש על פנסיה בקיבוצים ונעלה שם בעתיד קישורים נוספים. אתם מוזמנים הציע הצעות נוספות או שיתופי פעולה עם כל אחד מכם בפעילות ובתחום המעניין שבו אתם משקיעים זמן ואנרגיה. נחשוב יחד איך למנף הלאה…

 

 

sea2בנק חברתי ראשון ייפתח בישראל
שמעתם על אופק, הבנק הקואופרטיבי שעומד לקום בישראל? בימים אלה מתארגנים לקראת הפעלתו. רשמו את כתובתכם בטופס הירוק בעמוד השער ואפשר לקרא וללמוד עליו בסרטונים רבים ב-you-tube ויש גם מפגש בשבוע הבא: אם הסתקרנתם – בואו ותשמעו עוד בבית הראשונים בפרדס חנה.
בשלישי בערב, 24.6.2014 בשעה 20.00 יתקיים מפגש עם צפי, היועצת המשפטית של אופק שתבוא במיוחד לפרדס חנה לספר על הבנק, לענות על שאלות, לשתף 
ראה/י עוד
ולסיום רסיסי זהב אלה אתם מוזמנים לסיור צילומי קצר מעל ארצנו הקטנטונת.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *