רסיסי זהב – 8

רסיסי זהב 8

החודש קרו דברים רבים בפורטל שלנו. התחלנו לגבש כמה שיתופי פעולה כתוצאה מהצעות מעניינות שהגיעו מהגולשים. בחרתי לכן את שני הצילומים המיוחדים ששלח אלי חברנו מיכאל היימן כדי לסמל את שיתופי הפעולה הקיימים בטבע בין דבורים ופרחים וגם בין פרפרים ופרחים. הביטו בהם וחשבו על עוד הצעות שהייתם רוצים לקדם עם הפורטל הזה של הגיל המבוגר. נותר רק לבדוק מהו התחום המעניין אתכם וכדי לקבל מידע ממוקד ללא תשלום, והרשמו בטופסשירות ממוקד” המופיע בדף השער של האתר. כמו כן, כל גולש יכול להציע תחומים נוספים לשיתופי פעולה, דרך הפניה ב”כתבו לנו” בסרגל העליון של האתר. בגלל קוצר היריעה כאן, לגבי רוב ההצעות תוכלו למצוא מידע גם בגלגלת “חדש ומעניין” קראו שם ואז הירשמו בטופס.

מוזמנים ליצור קשר ישיר הכתובת היא: [email protected]
ואפשר ליצור קשר גם דרך הפייסבוק.

bee1הצעות מעניינות:
סריקות אלבומי תמונות – שירות חדש בצפון, סורקים שומרים ומשתפים באלבומים, מסמכים שקופיות ועוד.
לכל אלה ולרשימה הנוספת למטה כדי לקבל מידע על פי התחום/ים המעניינים אתכם כנסו פשוט לדף השער והרשמו בטופסשירות ממוקד“.
אילן ג. עו”ד שתרצו לצדכם – משרד עורכי דין בחיפה הנותן מענה מזה 20 שנים למגוון בעיות משפטיות.
טיולים לחו”ל – רוצים לצאת לטיול מאורגן היטב לחו”ל? הרשמו להמשך הקיץ והסתיו ויש גם טיול נהדר באוגוסט לפורטוגל נסיכת הימים. תהיו ספונטאנים!
אירועי תרבות והופעות- אורנה גרנות וגם יזמים אחרים מארגנים אירועים מיוחדים לגיל השלישי במקומות שונים בארץ. המעוניינים – בבקשה להירשם.
דיור מוגן – בעקבות פניות שונות נוכל לרכז כאן הצעות רבות ומגוונות של חברה גדולה העוסקת בדיור המוגן. כל אלה ששאלו – הרשמו גם אתם ותקבלו מידע והדרכה חופשי.
השקעות סולידיות – בגיל השלישי הצטברו לכם חסכונות, קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד. עד עתה עבדתם עבור הכסף אולי הוא יכול לעבוד קצת עבורכם? המעוניינים יכולים להירשם ונפנה אתכם למידע ושיקול דעת והחלטות.
הרשמו בטופסשירות ממוקד“.

bee2שיתופי פעולה נוספים

השלמת הכנסה: נמצאים בגיל המבוגר? יצאתם לפנסיה? מחפשים עניין והשלמת הכנסה? רוצים משרה חלקית? הרשמו בטופסשירות ממוקד בדף השער ונפנה אתכם לפגישה עם אנשים עם מגוון הצעות לחשיבה משותפת – מהו המתאים לכם ביותר? רכז השמה לאזרחים ותיקים ישמח לעזור.
קסם האלוורה – עוד דרך להשלמת הכנסה ולהכרות עם מוצר מיוחד ומועיל. גם כאן, הרשמו בטופסשירות ממוקד“ונפנה אתכם.
בית חכם לגיל המבוגר – ייעוץ בתכנון הבית לרווחת האדם המבוגרמראש, בלי לחכות לאילוצים.

 

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *