רסיסי זהב – 9

רסיסי זהב – 9

נתחיל בברכת שנה טובה ומוצלחת לכל עם ישראל ובמיוחד לגולשים בגיל המבוגר +60 הנכנסים לפורטל שלנו.
מתחילים את השנה החדשה בשיתוף פעולה בעל פוטנציאל רב עם מועדון ותיקים ונהנים – זוהי דרך חדשה עוצמתית מטעם המשרד לאזרחים ותיקים.יש אפשרות לקבל הטבות רבות והנחות גדולות.
הרשמו בטופסשירות ממוקד” ואנחנו נשלח מידע מפורט.
הקיץ של 2014 היה קיץ לא פשוט…האירועים והמלחמה בדרום נתנו את אותותיהם בחברה הישראלית ובתרבות. בעקבות חיפושי ברשת לגבי דרכים להתמודדות עם מצבי לחץ, מצאתי הרצאה מרתקת של TED אשר כדאי לכל אחד להקשיב לה.

אנחנו יכולים לראות תקופה זו כעונת המלפפונים, אך בין לבין בכל זאת התקדמנו והגדלנו את מספר שיתופי הפעולה שהגיעו מהגולשיםוכמובן נרשמו עוד גולשים לקבלת עדכונים. גם אתם מוזמנים עתה להציע עוד תחומים שהייתם רוצים ללראות בפורטל הזה של הגיל המבוגר. למשל, הגיעו הצעות בקשר לעמותות התנדבות המותאמות לגיל שלנו.
בחודש הבא נתמקד בכך. אם למישהו יש מידע בנושא התנדבות או בכל נושא המעניין את הגיל המבוגר, מוזמנים לפנות בצרו קשר וציינו שם כמה פרטים. ושוב כדאי לכולם כדי לקבל מידע ממוקד ללא תשלום,
רשמו בטופס מידע ממוקד המופיע בדף השער וניתן להציע תחומים נוספים.
בגלל קוצר היריעה כאן, לגבי רוב ההצעות תוכלו למצוא מידע גם בגלגלת “חדש ומעניין” קראו שם ואז הירשמו בטופס. מוזמנים תמיד ליצור קשר ישיר הכתובת היא: [email protected]  ואפשר ליצור קשר גם דרך הפייסבוק.

melafefonimהצעות מעניינות:
נוצר קשר עם פרויקט מעניין הנקרא “גיבור תרבות”. מדובר שם בקורס המזמין אנשים לכתוב ספר אישי “החיים כסיפור” אם תרצו, כנסו פשוט לדף השער רשמו בטופסשירות ממוקד“.
טיולים לחו”ל – רוצים לצאת לטיול מאורגן היטב לחו”ל? רוצים דווקא טיול לנוסע העצמאי הרשמו בטופס ובחרו מה מתאים לכם יותר.

דיור מוגן – בעקבות פניות שונות נוכל לרכז כאן הצעות רבות ומגוונות של חברה גדולה העוסקת בדיור המוגן. כל אלה ששאלו – הרשמו גם אתם ותקבלו מידע ראשוני

השקעות סולידיות – בגיל השלישי הצטברו לכם חסכונות, קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד. עד עתה עבדתם עבור הכסף אולי הוא יכול לעבוד קצת עבורכם? המעוניינים יכולים להירשם ונפנה אתכם למידע ושיקול דעת והחלטות.
ורשמו בטופס מידע ממוקד.

sagolשיתופי פעולה נוספים

קסם האלוורה דרכים להכנסה פאסיבית – להשלמת הכנסה ולהכרות עם מוצר מיוחד ומועיל. כל הזמן יש עוד הצעות.
בדקו מחדש והרשמו בטופסשירות ממוקד ונשלח מידע מפורט.
ייעוץ לקראת החלטות לגבי דיור מוגן, סדר בתוכניות הביטוח השונות שאתם משלמים, תכנון פיננסי לגיל המבוגר ועוד. כל אלה ואחרים בפורט באופן שוטף ובריכוז חדש בעוד חודש ב”רסיסי זהב – 10″ בו תחגוג יום הולדת קטן ומועיל ונזכור תמיד כי בעשורים הקרובים ” העולם שייך למבוגרים” כנסו לפורומים ולמועדוני הזהב והביעו את עמדותיכם והצעותיכם.
לא נסיים את הניוזלטר הזה, המגיע אליכם לקראת ראש השנה בלי ברכת שנה טובה מיוחדת ונעימה – שנה שבה יתמלאו כל בקשותינו וברכותינו, נהנה מבריאות טובה ומשמחות רבות
מאחלת אלקה יפה – יוזמת הפורטל.

בידקו גם

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017

ניוזלטר רסיסי זהב 2017 לפניכם רשימת ניוזלטרים שיצאו לאור בשנת 2017 בסדר כרונולוגי יורד:   …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *