דף הבית / פנאי / הרצאות מהכורסא – השקת פרוייקט מיוחד
הרצאות מהכורסא

הרצאות מהכורסא – השקת פרוייקט מיוחד

הרצאות מהכורסא – השקת פרוייקט מיוחד

בשנת הקורונה הגיעו אלינו הצעות וקישורים להרצאות שונות. השבוע יש לנו כבר המלצה חמה על הרצאת השקה מיוחדת של אתר "הרצאות מהכורסא". כאשר בקרוב גם נעלה לאתר אסופה גדולה של הרצאות מגוונות ביותר וברמה מקצועית גבוהה. להלן העדכון האחרון שקיבלנו מ"הרצאות מהכורסא":

במהלך החודשיים האחרונים צילמנו 6 סדרות חדשות במסגרת סמסטר הקיץ שלנו. מדובר ב-6 סדרות בנות 4-5 פרקים כל אחת שהעברנו בשידור חי בזום כשלצופים יש אפשרות לשאול את המרצה שאלות בתום כל הרצאה.

השבוע סיימנו לצלם את סמסטר הקיץ וערכנו את ההרצאות האחרונות בכל סדרה. אנו רוצים להגיד תודה רבה למעל 500 תלמידים שהיו איתנו בסדרות הקיץ, אנו מעריכים את זה מאד ומקווים שנהנתם, בקרוב נפרסם סדרות חדשות שתתחלנה אחרי החגים.

תודה מיוחדת כמובן גם לכל המרצים שהיו איתנו ושיתפו בידע האדיר שלהם.

מי שמעוניין יכול לרכוש את הגישה לכל ההקלטות של הסדרות, כולל הרצאות הבונוס ולצפות בהרצאות במהלך החגים ואף אחריהם. כל ההרצאות צולמו באולפן באיכות HD, ניתן לראות אותן מתי שרוצים, לעצור באמצע ולהמשיך, שומעים ורואים מאד טוב והצפייה מאד נוחה.

כדי לצפות בכל ההרצאות, אפשר להצטרף לתכנית המנויים המשתלמת שלנו במסלול שנתי או במסלול חודשי ללא התחייבות.

אפשר גם לצפות במספר הרצאות נבחרות באתר שלנו בהרשמה חינם ל-7 ימי ניסיון ללא צורך בפרטי אשראי.

מחכים לראותכם!

לתשומת ליבכם – כל מספר שבועות נפרט ונחדש את האוצרות שיש באתר הרצאות מהכורסא. נושאים רבים ומגוונים כמו – תרבות ואומנות, מוזיקה, חברה ואקטואליה, הרפתקאות ומסעות בעולם, ארכיאולוגיה, תולדות ארץ ישראל, דתות ותרבויות, אישים, ריגול, צבא וביטחון, חדשנות וחשיבה פורצת דרך ועוד.

הירשמו למעלה ושיהיה מעניין וכאן אשמח לקבל תגובות ובקשות, אלקה יפה

close

בידקו גם

טיול באמירויות שהפך למסע למידה - ותיקי עמק יזרעאל

טיול באמירויות שהפך למסע למידה – ותיקי עמק יזרעאל

טיול באמירויות שהפך למסע למידה ותיקי עמק יזרעאל מאז ומתמיד ידענו כי לכל אורך החיים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.