מסע מופלא מאומצת הרצאה סוחפת

מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל

מסע מופלא מלא בתובנות, רגש וסגירת מעגל

את ההרצאה/מפגש מאומצת מביאות אליכם בר ומרי ליבני, בת ואם, המגיעות לכל פורום, קבוצה, חוג בית וכדומה, כדי לספר את הסיפור המיוחד שלהן:

שלום רב,

שמי מרי לבני, ואני מקיבוץ עברון. אימצנו לפני 30 שנה מברזיל את בתנו בר (ו-3 שנים מאוחר יותר את בננו רע).  לפני שנתיים הטלוויזיה הברזילאית לקחה אותנו לפגוש את המשפחה הביולוגית, וליוותה את המפגש בסרט. אנחנו (בר ואני) עוברות ביישובים, גופים, מוסדות, ארגונים, קבוצות, חוגי בית – ומספרות את הסיפור שלנו, בליווי הסרט.

בר ואמא מרי לבניאנחנו לא קוראות למפגש איתנו “הרצאה”, משום שבכל רגע אפשר לשאול שאלות (ואין בשבילנו שאלה שהיא קשה מדיי…), אנחנו עונות על השאלה, שיחה קצרה וממשיכות בהרצאה המובנית, ובסוף כמובן – הסרט המרגש. 

הקליקו על הקישור ותוכלו לצפות בראיון שהיה לבר ולי בתוכנית הבוקר של “קשת” – “פאולה וליאון“, ממנה אפשר ללמוד קצת עלינו. עם הסרט והסיפור בעל-פה, המפגש הוא מרתק ומרגש

רוצה גם להוסיף כמה מילים שמישהי מאפיקים כתבה בפייסבוק, לאחר שהיינו אצלם. לא כל כך צנוע, אבל לפחות מישהי אחרת מעידה עלינו ולא אני….:    

מרי ובר.. מעוררות השראה ומקסימות שאין כמותן. אתמול בערב נהנתי מהרצאה מרתקת, משעשעת, מרגשת ומאוד מומלצת על בת מאומצת מברזיל ואמא.. שפשוט מעוררת השראה. פתיחות וכנות על האמת המורכבת. אהבה ללא תנאים.
הסיפור מרתק והן מספרות אותו בצורה הכי מרתקת שיש. הומור, מתח, דמעות, אושר.. 

מאוד נשמח אם נוזמן.

 המון תודה מראש, 

מרי,  052-2365890

 

close

בידקו גם

נפגשים ולומדים בזום

נפגשים ולומדים בזום

נפגשים ולומדים בזום הקורונה הגיע לעולם והיא כרגע איתנו, כולנו חווים שינויים בכל תחומי החיים. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *