משכנתא הפוכה - איך להפוך את הנכס למקור הכנסה

משכנתא הפוכה – איך להפוך את הנכס למקור הכנסה

משכנתא הפוכה

איך להפוך את הנכס למקור הכנסה

 

מאת: גלינה רוגינסקי

אנחנו, דור גיל הזהב של היום, לא דומים לאף דור שקדם לנו .אנחנו חיים יותר שנים, מחפשים משמעות וכמובן שואפים לשמור על רמת חיים ואיך לא, גם לעזור לילדים.

רובנו גם, כ- 76% (מתוך כ- 1.2 מיליון אוכלוסיית הגיל השלישי), הינם בעליי נכסים .הנכס שבו אנו מתגוררים יכול לשמש כירושה עתידית לילדים ונכדים. והיום, עם התפתחויות בשוק המשכנתאות, הנכס יכול להפוך למקור הכנסה .כמו גם, ניתן לממש חלומות וצרכים שונים באמצעות משכנתא פנסיונית והפוכה.

מצד אחד תוחלת חיים עלתה. תוסיפו לזה שההוצאות השוטפות מאוד התייקרו. ולכן דורשות מימונים גדולים יותר ולטווחים ארוכים יותר. מצד השני חלו במקביל עליות ערך נכסים. עובדה שדווקא עומדת לטובתנו. ומאפשרת לנו לנצל את הנכס למטרות שלנו. ובו-זמנית להשאיר את הבית/הנכס בבעלותנו.

גלינה רוגינצקי פרופיל יועצת בתחום המשכנתאות

נעים להכיר! גלינה רוגינסקי 

מומחית לייעוץ משכנתאות והתנהלות פיננסית נבונה.

בעלת תואר בכלכלה. עם ניסיון עבודה מעל 20 שנה בבנקים הגדולים פועלים ומזרחי, כולל תפקידים ניהוליים.

בעבודה שלי אני משלבת ידע מקצועי וכלים מעולם הפסיכולוגיה חיובים ו- NLP.

אני רואה בתפקידי שליחות במתן מענה בתחום משכנתאות לגיל הזהב. המאפשרים ללקוחותיי חיים טובים יותר. מלאים יותר ובטוחים יותר. חשוב לי שלקוחות יהיו עטופים ביחס אישי, הקשבה, אמפתיה ורגישות.

אתם נהנים מליווי צמוד בעולם המשכנתאות, הפחות מוכר לכם. בדרך להשגת מטרה, בשקיפות מלאה ובהגינות. אני דוגלת בגישה ש "הלקוח לפניי הכל". ופועלת לטובת הלקוח שלי בלבד. ולצורך כך, מייצרת תהליכים המתאימים ומותאמים במיוחד לצרכי הלקוח שלי. על סמך ידע, הבנת המצב והניסיון שצברתי במהלך השנים.

מזמינה אתכם להירשם בטופס

אשמח להיות לכם לעזר

ואחזור אליכם לתיאום

שיחת היכרות ללא התחייבות 

לוגו גלינה רוגיסקי ייעוץ לבחירת משכנתאות

חלק מאתנו בזמן הפרישה חושב שהכסף, המתקבל כפנסיה, אכן יספיק ל"חיים הטובים". ומגלים שזה ממש לא נכון! 

דוגמה לפתרון אפשרי היא לשעבד את נכס כנגד משכנתא פנסיונית. קיימות מספר דרכים לביצוע, תוך התאמה אישית למצב, לצרכים ולאמצעים. ובסוף התהליך ניתן לקבל סכום חד פעמי או תוספת חודשית לתקציב.

הבחירה בידנו

אנחנו נחליט מה מתאים לנו 

התחושה שעבדנו כל כך הרבה שנים ועכשיו זה הזמן להגשים את הרצונות וגם חלומות. לעבור לבית לידי הים. להתקרב לילדים. לצאת לטיול שתמיד חלמנו עליו. נסיעה לחו"ל עם כל המשפחה. או לעזור לילדים ו/או לנכדים. 

במצבים בהם אין לנו כסף פנוי  – משכנתא הפוכה תתן מענה אפשרי. באמצעותה לעזור ולתת חלק מהון עצמי לבני המשפחה הצעירים כדיי לרכוש את בית.

בני הגיל השלישי, שיצאו אך זה לפנסיה, מחפשים גם איך להעשיר את חיי החברה שלהם. לעיתים הם אף שוקלים לעבור לדיור מוגן. ואז עולות שאלות שרוצות בראש… אולי לא אוהב זאת? אולי זה לא יתאים לי?

אז משכנתא הפוכה אכן משאירה לנו את הבית בבעלותנו ותמיד אפשר לחזור אליו. יש פתרונות מגוונים ויצירתיים שמאפשרים לנו, בני גיל הזהב, חיים טובים יותר בדיוק כמו שמגיע לנו.

מזמינה אתכם להירשם בטופס

אשמח להיות לכם לעזר

ולחזור אליכם לתיאום

שיחת היכרות ללא התחייבות 

גלינה רוגינצקי פרופיל יועצת בתחום המשכנתאות

*גילוי נאות – פוסט זה מכיל תוכן פרסומי

בידקו גם

המצב הפיננסי במדינה ומה משתמע מזה לנו

המצב הפיננסי במדינה ומה משתמע מזה לנו

המצב הפיננסי במדינה ומה משתמע מזה לנו או במילים אחרות איך לשפר את המצב הפיננסי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות