פורטלים

 

sabale פורטל סבא'לה  – מידע רב לבני הגיל השני והשלישי.

מרסר-פורטל פרישה – בשפה האנגלית.

 

parpar פרפר-פורטל ויזואלי – כל מה שחשוב לדעת לאנשים בגיל +50 נגיש וקל לתפעול.

 

50plus_logo_Zoomer-1פורטל 50 פלוס – אתר בשפה האנגלית המיועד לבני הגיל השני והשלישי. הרבה טיפים ועצות כלכליות ובתחומים נוספים. ניתן לערוך תרגום של קטעי מידע בעזרת תוכנת התרגום של גוגל.

פורטל מוטק'ה – נקודת המפגש לבני גיל הזהב, אתר קהילה הכולל פורומים ועוד.

boboeפורטל "בובה" – פורטל לגיל הזהב מטרת הפורטל היא הבאת מידע וריכוז שירותים מתאימים לגיל הזהב, משפחותיהם והציבור הרחב, לטובת הגברת המודעות לצרכים ושירותים המיוחדים שפלח שוק זה צורך. "הדרך הנוחה לדאוג להורים" – מרכז מידע רלוונטי לגיל הזהב ומציע שירותים מגוונים ,קניון וירטואלי לרווחת גיל הזהב, יעוץ בוטיק לדיור מוגן, התאמת מגורים לקשיש. הפורטל מציע הדרכה, הכוונה, שירותים וחווית גלישה באתר ידידותי ונוח לשימוש עם כתבות תוכן איכותיות מאנשי מקצוע בעלי שם לאומי ובינלאומי במגוון תחומים.

pensionהחיים בפנסיה – רבים מחכים בקוצר רוח לרגע בו ייצאו לפנסיה. אחרי הכול זה נשמע נפלא לקבל כסף מבלי לעבוד, במיוחד אחרי שנים רבות של עבודה מאומצת.אנשים שמועד יציאתם לפנסיה הולך וקרב כבר מתחילים לרקום חלומות לקראת התקופה המיוחלת – טיולים, חוגים, תחביבים וכדומה. עם זאת, ישנם אנשים שדווקא ממש לא מצפים בכיליון עיניים לרגע הפרישה, עבורם העבודה היא חלק מהותי מחייהם ומההגשמה העצמית להם והם חוששים שהם לא ימצאו את עצמם בבית. ללא ספק, יציאה לפנסיה היא מפנה משמעותי בחיים.

60plusארגון אזרחים ותיקים ארה"ב – אתר באנגלית אך מכיל כמויות גדולות של מידע.

 

בידקו גם

ספי מנור עורכת דין

ספי מנור, עורכת דין ונוטריון – פוסט המלצה

ספי מנור, עורכת דין ונוטריון פוסט המלצה הפעם בחרנו להביא לכם פוסט המלצה על עורכת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות