דף הבית / קהילות / אפליקציית זום – כאן כדי להישאר
אפליקציית זום - כאן כדי להישאר

אפליקציית זום – כאן כדי להישאר

אפליקציית זום – כאן כדי להישאר

או – איך נשלב אותו בחזרתנו לשגרה חדשה?

לאחר יותר משנה תחת מגיפת הקורונה צריך לחשב מסלול מחדש. 11 הימים הקשים של לחימה אינטנסיבית של צה"ל מצד אחד ושל אזרחים תחת הפגזות מצד שני, הקשו עוד יותר. כבר בהתחלת הקורונה, ניסינו לראות את האור בקצה המנהרה . כבר בהתחלת הקורונה שאלנו את עצמנו האם הוותיקים יכולים להפוך מקבוצת סיכון לקבוצת סיכוי? היום לאחר יותר משנה, אנחנו בטוחים כי אכן כן. חשוב לצאת אל שגרה אחרת, שגרה חדשה.

ריכזנו כאן כמה משפטי מפתח היכולים לעזור לנותני שירותים ולבעלי עסקים קטנים שיש להם עניין בקהל היעד של הגיל השלישי. כל יזם חדש או ותיק צריך לבדוק מחדש את השירות/העסק שלו. האם הוא מאמין בערך שהוא נותן? האם הוא אוהב את מה שהוא עושה? האם הבין עד כמה חשובה התאמה אישית של כל ייעוץ אם צצו לו רעיונות חדשים בתקופת השקט וחוסר הפעילות? הם קיימת אצלו מוטיבציה או אפילו התחזקה בשנה האחרונה. מהי המטרה העיקרית שהוא רואה לשנה הבאה? לשלש השנים הבאות? לחמש?

פודקסט מעניין על חשיבות השימוש באפליקציית הזום

הקורונה גרמה לאנשים בעולם וכמובן גם בישראל, להיות יותר "דיגיטליים". אצל חלק מאיתנו היא רק שכללה את הפעילות בדיגיטלי ואצל אחרים היא פתחה עולם חדש של אפשרויות. גולת הכותרת היה השימוש הרחב, הכמעט יומיומי בפגישות זום, הרצאות וסדנאות בזום, קורסים שלמים מודרכים מרחוק ועוד. הכלים הדיגיטליים מצליחים למנף את השירותים ואת הפעילות העסקית. וואטס- אפ הפך לכלי תקשורת מהיר ונגיש בכל גיל.

לשמור על קשרים חברתיים עם זוםעל פורטל מעגלי החיים+60 תקופת הקורונה השפיעה לטובה. קהילת המידע התגבשה טוב יותר וגדלה כתוצאה מניצול הפנאי ולמידה בפגישות ZOOM. התגברו הקשרים בקהילת המידע. התחלנו להוציא ניוזלטר שבועי העוקב אחר התכנים הרבים הנוספים. ראינו בעניין רב קהילות צומחות בזום. גילינו כלים משלימים את הפעילות הקלאסית בגוגל ובפייסבוק.

 למדנו כולנו כי על כל התקדמות, פעילות או עשייה שגרתית צריך להסתכל גם בעיניים טכנולוגיות. נותני שירות ומוצרים הבינו עד כמה חשובה הנוכחות הדיגיטלית שלהם והתחילו ללמוד ולטפח אותה כחלק אינטגרלי בכל פעילות. זה מתאים לנו במעגלי החיים לכל התפיסה הבסיסית לאורה התחלנו את המיזם של מעגלי החיים לפני כעשור.   

אנחנו יוצאים עתה לשגרה מסוג חדש. הרעיון הבולט הראשון כמסקנה מניסיון השנה האחרונה היא שאנחנו רוצים לפגוש אנשים, ללמוד וליהנות בזום. זה הזמן להתכנס יחד במסגרות שונות. לבחור מה הכי חשוב לנו ללמוד להמשך ההתפתחות האישית. כאן נשמח לקבל תגובות, שאלות, רעיונות לפעילות ולמידה בשנה של היציאה מהקורונה.

חזרו אלינו דרך צור קשר באתר או פשוט בתגובה כאן בסוף הפוסט, אלקה יפה וליאת דהן

close

בידקו גם

קהילות צומחות בזום

קהילות צומחות בזום

קהילות צומחות בזום אבני דרך בהתארגנות וניהול קהילות. נדמה כי הקמת קהילה היא מילת הבאז …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *