גופים ממשלתיים

גופים ממשלתיים בשירות גיל הזהב

רוכזו כאן קישורים לאתרים של מספר גופים ממשלתיים ומוסדות בולטים בשירות בני גיל הזהב. תוכלו למצוא מידע לגבי זכויות האזרח הותיק, מדריך לקראת היציאה לפנסיה, מוקדי פניות הציבור. כולל פירוט על פרויקטים, מיזמים ותכניות קהילתיות.

mem 1המשרד לאזרחים ותיקים
באתר זכויות האזרח הותיק, מוקד פניות הציבור, כתבות ומאמרים, פרויקטים ומיזמים ועוד.

zchu 3אשל
אגודה לתכנון ופיתוח שירותים למען הזקן בישראל. לאגודה תוכניות קהילתיות, קידום בריאות, שירותים מוסדיים, מאגרי מידע, קורסים ולימודים ועוד.

 

 

 


מנהלת גמלאות של משרד האוצר

באתר מילון מונחים, שאלות ותשובות, טפסים, פניות הציבור, קישורים, טבלאות עזר,נתונים, סימולטור פרישה. כמו כן יש מדריך לגמלאי על הפנסיה, מיסים, תשלומים ועוד.

 

zchu 4כל זכות
פורטל העוסק בזיקנה והזדקנות המחולק למדורים: קצבאות, דיור, בריאות, תעסוקה, רווחה ופנאי, זכויות והטבות, ותחום משפטי.

 

mem 4פרויקט "הקשר הרב-דורי" בו נפגשים בני נוער עם מבוגרים בני גיל הזהב, ומלמדים אותם, מיומנויות שימוש מחשב כמו: שימוש בדאר אלקטרוני וגלישה באינטרנט. בהמשך נעשה תיעוד זיכרונות של האזרחים הותיקים. במסגרת המפגשים ההדדיים תורם כל צד מיתרונותיו לחיזוק הקשר הבין –דורי. למי שמתעניין יש גם רשמים וחוויות מהתכנית בפייסבוק.

 

 

 

mem 5עמותת המשפט בשירות הזיקנה – מגישה עתירות לבג"צ ותביעות עקרוניות הנוגעות לזכויות זקנים. כמו כן מפרסמת חוברות מידע בנושא זכויות, מעבירה הרצאות, מפעילה פרויקטים מיוחדים לזקנים, בני משפחתם ואנשי מקצוע.

 

בידקו גם

וותיקים בעבודה - לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה העובדה כי ישנם וותיקים לא מעטים הרוצים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות