דף הבית / קהילות / יוצאים לפנסיה והופכים ידע וניסיון למדריך דגיטלי
יוצאים לפנסיה והופכים ידע וניסיון למדריך דגיטלי

יוצאים לפנסיה והופכים ידע וניסיון למדריך דגיטלי

יוצאים לפנסיה והופכים ידע וניסיון למדריכים דיגיטליים שעוזרים לאנשים ותורמים לחברה

מתכוננים לפנסיה או שאולי כבר יצאתם לפנסיה?

עבדתם שנים רבות בתחום מסוים. צברתם ידע רב וניסיון יקר. אך בעקבות היציאה לפנסיה אתם נאלצים לזנוח את כל השנים הרבות שהשקעתם בלמידה והתפתחות. כעת עליכם למצוא דרכי תעסוקה חדשות שימלאו את חייכם מחדש?

בעידן הדיגיטלי יש כלים רבים שמאפשרים לכם להמשיך ולעשות שימוש בידע שצברתם. ולהביא אותו לידי ביטוי בצורה שאנשים רבים יוכלו להפיק ערך מהידע שלכם. ובעקבות כך לקבל החלטות טובות יותר שישפרו את חייהם.

פנסיונרים תנו לידע שלכם לעבוד בשבילכם על טייס אוטומטי

בעידן הדיגיטלי התפתחו כלים רבים בהם אתם יכולים לעשות שימוש כדי לעזור לאנשים. באמצעות הידע שצברתם ואפילו לייצר עבורכם הכנסה נוספת. בניית קהילות בפייסבוק, תפעול ערוץ ביוטיוב, שיווק נכון באינסטגרם ויצירת רשת תכנים שהופכת קוראים ללקוחות פוטנציאלים. אלו רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם כדי להפוך את הידע שלכם לנכס דיגיטלי. נכס שעובד עבורכם, תורם לחברה ומייצר פעילות חברתית או עסקית.

איך עושים סדר בכל הטכנולוגיה הזאת ויוצאים לדרך בקלות ופשטות

הכירו את WiselyDo – לעשות בחכמה חברה ישראלית חדשה. חברה הפועלת כדי ליצור מאגרי ידע מבוססי מדריכי תוכן ומתן שירותים איכותיים. זאת על-ידי קהילה של נותני שירותים ועמותות שהיא מאגדת. WiselyDo לעשות בחכמה, פיתחה פורטל תוכן ייחודי. פורטל שדרכו חברים בקהילה יכולים לכתוב מדריכי תוכן קצרים בתחום התמחותם ולפרסם אותם בפורטל. כל מדריך שאתם כותבים ומפרסמים הוא הנכס הדיגיטלי שלכם. כש WiselyDo לעשות בחכמה, דואגת לכם לעמותות או לנותני שירותים, עליהם אתם יכולים להמליץ. זאת בתמורה לעמלות או כדי לתמוך בעשייה חברתית ללא מטרות רווח.

בניית מדריך דיגיטליבנוסף אתם מקבלים גישה לאזור הדרכות. אזור שדרכו ניתן ללמוד תכנים מעולם היזמות הדיגיטלית, קידום בגוגל, קידום בפייסבוק בניית קהילות. וכמובן כל זאת בליווי ממנטור צמוד שמתמחה בעולם היזמות באינטרנט.

WiselyDo לעשות בחכמה, שואפת לקדם את החברה הישראלית והעולמית. היא עושה זאת על-ידי בניית מאגרי תוכן משמעותיים. מאגרים שעוזרים לאנשים, למתן שירותים איכותיים על-ידי קהילה, לבעלי מקצוע ולעמותות. וכל זה על-ידי יצירת שיתופי פעולה משמעותיים עם אנשים שרוצים לבנות עולם טוב והוגן הרבה יותר.

אם יצאתם לפנסיה, אבל אתם עדין רוצים להביא ערך רב לאנשים, לתרום לחברה ולקחת חלק בעשייה משמעותית, אנו מזמינים אתכם לקורא עוד על ההצאה של WiselyDo לעשות בחכמה.

למידע נוסף לחצו כאן!

 

*גילוי נאות: מאמר זה נכתב על ידי ניתאי חבשוש, יזם מנהל קהילת WiselyDo התומכת בקשישים וסיעודיים.

בידקו גם

היחיד והקהילה בעידן החדש

היחיד והקהילה בעידן שלנו

היחיד והקהילה בעידן שלנו במאה האחרונה, זו שהסתיימה לפני 17 שנים הייתה מגמה של ניכור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link